Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dragu

Do pan, co sadzicie o dlugich wlosach u facetow?

Polecane posty

Gość Dragu

j.w :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię ostro D
Mi się podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragu
Ostatnio myslalem zeby sciac moje piora ale sam nie wiem mam tyle lat je ze sie przyzwyczailem do nich :classic_cool: i nie wygladam w nich jak jezus czy kto tam, pasuja mi ale jakos mysle zeby je sciac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro już pytasz to odpowiem ..wiem ,że niektórym panom pasują dłuższe włosy ale ja osobiście wolę jak facet na krótszą fryzurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragu
Aktualnie mam wlosy ala kurt cobain ale wczesniej mialem dluzsze i wygladalem jak psychopata :classic_cool: zastanawiam sie od dluzszego czasu czy nie sciac tym bardziej ze od dluzszego czasu jestem wolny a ciekzo bedzie mi znalezc dziewczyne bo zdecydowana mniejszosc lubi dlugie wlosy i z tad sie wziol moj owy problem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie kiedys nie lubuiłam..ale od kiedy poznałam jednego obcokrajowca z norwegiii który miał blond włosy do ramion to pokochałam ich wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super laaaska
kiedyś lubiłam, ale zauważyłam że takie noszą z reguły próżniaki nieco zniewieściali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_123
Długie nieeee... Raczej średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie ale nie dluzsze niz
do ramion. Nie cierpie krociotkich, w zasadzie nikomu w nich nieladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta.....................
mnie sie bardzo podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta.....................
a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dłuższych wyglądam jak Einstein. Na pytanie gdzie chodzę do fryzjera, odpowiadałem, że do salonu \"Laundry Service\". Ostatnio ściąłem na krótko, bo mi się łeb gotował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragu
Kobieta............... z lubuskiego :classic_cool: super laska wiesz to zalezy jaki facet ma styl i jak to u niego wyglada mi tam pasuja bo mam meskie rysy twarzy a wlosy mam ciemny blond, i mysle nad scieciem ich dlatego pytam sie kobiet tutaj co uwazaja o facetach z dlugimi wlosami bo raczej z krotkimi predzej poznam dziewczyne, przynajmniej tak mi sie wydaje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie Ostro
Najważniejsze to być sobą ,więc jeżeli Ty się dobrze czujesz w dłuższych i tak Ci się podoba to znajdziesz napewno kobiętę ,która też ma taki gust ,a wiem ,że wielu panią podobają się dłuższe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragu
Masz racje lubie ostro ale wlasnie polega problem na tym ze tak latwo nie poznam kobiety bo to jest proste tylko w slowach :classic_cool: puki co ide spac, milej nocy i dobranoc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarstwo na nudę ....
to ... zalezy od faceta .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.
lubie dlugie albo srednie, to moj fetysz ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety w odpowiednim klimacie na pewno będą szalały poza tym oprócz włosów ważna jest cała postura ciała. Jeśli jesteś przystojny to włosy nie jednej nie będą przeszkadzały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat autorze
?????????? Długowlosi chłopcy byli jak najbardziej w moim typie, dopóki nie poszłam na studia. W liceum miałam towarzystwo metalowo-pokrewne i mnóstwo długowłosych się tam przewijało i tacy mi się podobali, (nawet bardzo, tylko włosy musiały być czyste...) Teraz już mam inne zdanie na ten temat - długowłosi faceci starsi niż 21 lat wydają mi się nieco śmieszni (mam prawie 30 lat i wśród znajomych kilku z długimi piórami - nie da się ich traktować poważnie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie mogą być:P jednak wolę łysych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×