Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SexiLady42

SEXI SZPILKI ROZMIR 42 POMOCY!

Polecane posty

Gość SexiLady42

Witam, prosze o linki butow w rozmiarze 42 bo taki nosze seksownych szpilek, klapek, sandal. Pomozcie babeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
Tak do 100zl. Chociaz jak znajdziesz cos fajnego drogiego to i tak wklei link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
wcale nie jest takj latwo dostac buty w duzym rozmiarze :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
Wszystkie macie rozmiar 39 :P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam ze względu na zare (a wydaje mi się ze widziałam tam rozmiar 42) jak wpadnę na coś ciekawego na allegro to wkleję. topshop chyba ma ten rozmiar a buty są bardzo ciekawe ale też cena zbyt wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja mam 39 :P a spzilki nawet 38 xD nie chce byc zlosliwa, ale poszukaj w sklepach dla transsexualistow :D tam mają na pewno większe rozmiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
e nie, bo tamte szpile to jak dla dziwek sa :o czasem cos w deichmannie mozna spotkac, ale moze cos w necie jest, moze jakies panie z 42 sie odezwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexylady40 rzadziej 41
sexy lady ile masz wzrostu? nie wpadlas na to, by samej poszukac na allegro ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexylady40 rzadziej 41
dość mały wybór :O http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=szpilki+42 wspolczuje..faktycznie rzadko widzę by było 42... mam tego farta, że noszę 40, w porywach 41 oraz 39 i pół...różna jest numeracja... Ale buty praktycznie zawsze dostaję w swoim rozmiarze....naprawdę współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
sama sobie odpowiedzialas :) kiepsko cos dostac. 182cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexylady40 rzadziej 41
http://allegro.pl/item698633592_sexy_sandalki_skora_wszystkie_rozmiary_42_46.html#gallery te są bardzo zgrabniutkie i nie skróciłby CI pasek na kostce nogi, bo zapewne masz je bardzo długie :) nie są też takie drogie.. tylko minus widzę w tym, że taki kształt bucika wydłuża stopę... :O Sama mam 177 wzrostu. Mój facet 183 i jakoś nigdy nie odważyłam się założyć czegoś wyższego...zawsze na płasko chodzę...Ty nie czujesz się jakoś dziwnie, gdy zakładasz wysokie buty i przez to jesteś jeszcze wyższa? Mamy długie nogi i to świetnie na nas wygląda, ale jakoś nie czuję się dobrze, ubierając sexy bucika, ale jednocześnie będąc równą\większą od faceta... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexylady40 rzadziej 41
no, to fakt. Taki kształt szpilek jest najlepszy chyba. Lubię "wycięty" przód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
moj chlopak jest 3 cm nizszy ode mnie. zawsze chodze w plaskich. chce teraz kupic sobie pierwsze szpilki :) mam 18 lat. ale nie bede nosic ich przy nim :) chcialabym miec chociaz jedne i nauczyc sie w nich chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljgveilrojgehwrth
SexiLady42 masz 182 cm, chcesz nosic 11centymetrowe szpilki, przeciez bedziesz wygladac jak kaleka :O O ile juz nie wygladasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
nie wygladam, nosze na plaskim. no wlansie dlatego nie lubie wysylek, chcialabym przymierzyc zobaczyc, a faktycznie moge wygladac w nich "nieziemsko" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexylady40 rzadziej 41
ljgveilrojgehwrth - takie komentarze, jak Twój świadczą o kompleksach :P idź ze swoim problemem gdzie indziej :) SexyLady - zazdroszczę odwagi :D ja mam w szafie 4 pary wysokich butów, które noszę b. rzadko, praktycznie wcale, ale czuję się w nich wyjątkowo sexy, bo z moimi nogami jeszcze na wysokim obcasie większość facetów się ogląda :D No ale jakoś dziwnie się czuję i wolę nie wzbudzać aż takiego zamieszania ;) ciekawe, czy Ty swoich nie rzucisz w kąt, jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
hehe nie wiem :) zanim cos znajde, przymierze, kupie to pewnie juz za botkami bede musiala sie ogladac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljgveilrojgehwrth
sexilady, nie wiem czemu taki nik, ale przy takim wzroscie kobieta nie moze byc sexi, no ale niewazne. Ja mam 176cm chodze nieraz w szpileczkach 3cm do 5ciu gora i juz wtedy ludzie sie na mnie gapia jak na kosmitke :O Jestem wtedy wyzsza od 3/4 facetow ktorych mijam. Zero kobiecosci, takiej delikatnosci.... przy takim wzroscie jak ty nie mozna byc sexi, no przykro mi... acha, i jeszcze z gidyją w rozmiarze 42 tym bardziej. Zeso kobiecosci, zero sexappealu, 42 to rozmiar dla chlopa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
sluchaj, nie musisz byc wredna! W zyciu mnie ie widzialas wiec mi nie piernicz ze przez kilka cm wiecej od ciebie nie jestem wogole sexi :o bo zal takich komentarzy! Mam dlugie nogi, jestem szczupla to sa plusy. szkoda ze nie amsz 43 rozmiaru, bylabys hmmm pewnie okreslilabs sie jako transseksualista? hehehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljgveilrojgehwrth
tak, tylko ja nie biore sobie nicku "sexy lady", nie rozplawiam sie nad swoja "urodą" , wcale nie uwazam ze jestem seksowana. Ale ty to juz przesadzasz, stad moj odzew. "Dlugie nogi"?? po pierwsze to nie nogi tylko jakies gidyje,, szczupla?? Suuper, typowa tyka. Daruj sobie takie nicki i rozplywanie sie nad swoim rzekomym pieknem. Chyba chcesz podleczyc kompleksy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony miś
szpilek dla facetów chyba nie robia, a może sie nie znam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
wlasnie nie wiem kto tu kompleksy leczy! nick tyczy sie topiku ktory zalozylam w celu porady a nie krytyki to po pierwsze, po drugie nie rozplywam sie nad swoja uroda, tylko sprowadzam cie na ziemie bo sadzisz ze wysokie dziewczyny nie sa sexi nie maja sekspilu, co jest bzdura totalna! Tazke, Pani juz podziekujemy :P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljgveilrojgehwrth
doświadczony miś szpilek dla facetów chyba nie robia, a może sie nie znam?? HAHAHAHAHAHAAHAHA 100% POZYTYW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
robia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljgveilrojgehwrth
SexiLady42 - chyba nie zrozumialas ironii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×