Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SexiLady42

SEXI SZPILKI ROZMIR 42 POMOCY!

Polecane posty

Gość SexiLady42
A mi sie wydaje ze mis przytoczyl do twoich slow "... Zeso kobiecosci, zero sexappealu, 42 to rozmiar dla chlopa " :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljgveilrojgehwrth
a mi sie wydaje ze odniosl sie do tematu topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
no to chyba zle ci sie wydaje, zapewne czytal nasze wypowiedzi i zainteresowalo twoje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexylady40 rzadziej 41
ljgveilrojgehwrth - żałosne..doprawdy. Nie lecz kompleksów na jakiejś 18latce, bo ejszcze weźmie te brednie do siebie. Żal mi Cię. Jeśli masz 176 to nie jesteś o wiele niższa od 182, więc przydałoby się, byś przestała się wypowiadać w ten sposób na tym topicu. Jesteś naprawdę pathetic :D Zazdrościsz jej, że ma długie nogi??? :D 182 to nie gidyje tylko naprawdę dłuugie nogi. Czy wiesz, że tułów większość ludzi ma podobnej długości, a o wzroście decydują nogi , szyja, wielkość głowy? :O każdy może być sexy, o ile nie jest jakimś pasztetem i nie ma kompleksów, jak Ty. Choćby miała i 190 mogłaby być sexy...ale są niestety tacy opóźnieni ludzie, jak ljgveilrojgehwrth, tworzący wizerunek zawistnej i nierozwiniętej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony miś
SEXI SZPILKI ROZMIR 42 POMOCY! Przykro mi, szpilek dla facetów nie robią. Fajnie że bym miał czytać wszystkie wasze babskie bebłoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
Nic dodac, nic ujac ---> 41 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljgveilrojgehwrth
dalabym wszystko zeby miec mnie wzrostu i wygladac jak normalna kobieta, majac pnad 180 cm wygladalabym jak transwestyta :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony miś
nie wiem, koło środy/czwartku odpowiem - zapłaciłem priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
ljgveilrojgehwrth jestes smieszna - tyle :D szkoda czasu dla koraski :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljgveilrojgehwrth
"sexi" - to nie jest dobry argument, bo nie wiadomo jaki dziewczyna na zdjeciu ma rozmiar buta i jala dlugosc stopy. Wg mnie jest to stopa duzo mniejsza niz 42 i widac to po kacie wygiecia podeszwy i tym jak jej stopa prawie wyskakuje z buta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexylady40 rzadziej 41
ljgveilrojgehwrth - i mamy odpowiedź skąd twoje rozgoryczenie :) sama wstydzisz się swojego wzrostu, dlatego czujesz złość, gdy ktoś nie dość, że nie Twojego wzrostu, a wyższy(!) od Ciebie nie ma takich kompleksów, jak Ty i nie boi się kupić wysokich bucików :) ja rozważam trzy opcje: a) jesteś tępa i wysoka b) jesteś niska i podajesz się za wysoką, by ktoś nie naskakiwał na niskie krótkonóżki :D c) masz wyjątkowo brzydką figurę (i mean tłustą i przy swoim 176 wyglądasz jak krowa :) więc? który strzał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljgveilrojgehwrth
SexiLady42 - boli cie to ze mowie prawde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexylady40 rzadziej 41
miało być: :classic_cool: * :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
AC odpowiem za nia hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljgveilrojgehwrth
sexylady40 rzadziej 41 1 i 3 widze ze to sa przyklady z zycia twego wziete hahaha :D Dlatego ci tak odrazu do glowy przyszly, ja bym nawet na to nie wpadla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
ljgveilrojgehwrth jedyne co mnie boli to to ze jestes nierozgarnieta dziewczynka z ktora nie da sie podyskutowac na pozniomie, pokazalas klase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljgveilrojgehwrth
dziewczyna powyzej 180 to kalectwo. I wiele osob tak uwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexylady40 rzadziej 41
hahahaha :D dobra jesteś ljgveilrojgehwrth. na serio. myslalam, ze porazisz mnie jakas ciętą ripostą, a tu taki banał. szkoda moich paznokci na odpisywanie takiemu żałosnemu bytowi i to samo radzę Tobie sexy42 :D olewaj tą zakompleksioną wiejską dziewuchę jak ja 🖐️ wybierz ładne buciki 🌻 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
ale ty glupia i slepa jestes heheheh warianty sa a),b),c) a nie 1,3 heheh pustak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
masz racje, wiejskie karakany leczace komplekcy na kafe - szczyt wszystkiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexylady40 rzadziej 41
sexi - pamiętaj, że takie trolle jak ljgveilrojgehwrth wkurwiają się najbardziej, gdy się je ignoruje, tak więc mówię Ci, nie odpisuj jej :) niech sobie pogada sama z sobą :) może jej ulży, a Ty zaoszczędzisz sobie wzruszenia czyjąś głupotą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljgveilrojgehwrth
zostan elektrykiem bedziesz na stojaca zarowki wkrecac hahahahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u la lalalal
uhuhuh wspolczuje ci takiej giry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljgveilrojgehwrth
sexi - juz to ze nie mozesz znalesc butow w takim rozmiarze powinno dac ci do zrozumienia, ze zbyt normalne to to nie jest, jak kobieta ma taka gidyje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u la lalalal
42:D u la la:d gira nie mala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sputnik25
jestem facetem i wolalbym byc z laska 2 metrowa niz z tak zalosnie tepa jak Ty, ljgveilrojgehwrth. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljgveilrojgehwrth
hahahaha, sexi przestan sie podszywac :D Niby co tak zle napisalam ze uwazasz ze jestem tepa? Że nie po twojej mysli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sputnik25
kazdy mierzy wlasna miara moja droga. u la alalal i ljgv minuta po minucie. ciekawe, czemu? bo z tego samego kompa nie mozna pisac czesciej niz raz na minute? ogarnij sie dziewczyno. chyba masz problem z odroznianiem plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljgveilrojgehwrth
bo kurwa ja , w przeciwienstwie do 99% dziewczyn z naszej populacji umiem sie przyznac do tego ze nie jestem idealna, nie prubuje robic z wad zalet. Zdaje sobie sprawe ze dziewczyna przy moim wzroscie na szpilki jest za wysoka, i widze teraz nieraz ze ludzie glupio sie na mnie patrza i ze nie jest to za bardzo sexi jak dziewczyna przypomina bardziej transwestyte niz kobiete. Ale niestety,, znajda sie takie dziewczyny jak sexi lady, ktore uwazaja, ze sa idealne, zajebiste i chuj wi jeszcze jakie, a kazda wade szybciutko zamienia w zalete, chodzby kosztem tego ze beda posmiewiskiem. Nie chcialam cie urazic sexi, jestes jeszcze mlodziutka, ale twoje zadufanie w sobie przekracza wszelkie granice przyzwoitosci i jakiejkolwiek skromnosci. Zrozum, ze nie ma ludzi idealnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×