Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SexiLady42

SEXI SZPILKI ROZMIR 42 POMOCY!

Polecane posty

Gość ljgveilrojgehwrth
Sputnik25 - z toba nie rozmiawiam i to ostatnia moja wiadomosc do ciebie. Piszesz, ze jestem tepa ale caly czas nie potrafisz tego mi wyjasnic wiec wypierdalaj i nie pisz juz do mnie nie wiem po chuj sie w ogole wpierdalasz w ten topik i na wstepie obrazasz innych. Piszesz, ze ja jestem tepa tak? A twoj pierwszy napisany post w strone kobiety to obraza, wiec pomysl sobie kim ty jestes i ocen najpierw siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
Nie chcesz mnie obrazic? A co robisz w kazdej swojej wypowiedzi kierowanej do mnie?! I nie sadze ze jestem idealna! Uwazam po prostu ze to moja zaleta, wzrost, nie wada. Wybacz ale to Ty masz problem z osobowoscia. Ps. Nigdy sie nie podszywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia1-26
wejdz sobie na ebay uk,tam sa duze rozmiary jak cos sobie wybierzesz daj mi zanc pomoge ci kupic i wysle ci je do PL moje gg 530826

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz szybko zarobić? wystarczy zalogować się na ej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie klikać w 25 reklam . zarobek gwarantowany, a na start dostajesz 6zl. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
zuzia1-26 zaraz zobacze co tam maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia1-26
zobacz sobie ja juz tam sprawdzalam i jest troche szpilek w twoim rozmiarze jakby co to pisz na gg teraz uciekam do pracy bede po 9 wieczorem mysle ze cos ci sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia1-26
6 sierpnia jade do polski to moglabym ci je zabrac i wyslac z polski zeby bylo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 179 cm jak Belluci Banks itp..
SexyLady 42 :) Jak czytam co tu jakieś ograniczone istoty wypisują to ze śmiechu się pokładam :D Wysoki wzrost jest wpisany w kanon piękna od zawsze... Modelki nie są wzrostu do ... cm tylko od ... ;) A kobieta powyżej 180 cm to pokraka?! :D Lepszego tekstu w życiu nie przeczytałam. A Campbell, Liv Taylor itp? Mężczyźni mdleją na ich widok, jak z resztą na widok każdej pięknej wysokiej... a to ,że kaczuszki nam zazdroszczą? Albo niewyrośnięci faceci? :D Sorry ale to nie nasza wina, że jakieś karakany chodzą po świecie i nawet o nas marzyć nie mogą... Pozdrawiam wszystkie wysokie piękności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLady42
Taka jest prawda, tylko inni ograniczeni nie potrafia tego zrozumiec nawet w tak prostej kwestii jak wypowiedz na temat na topicu. Zamiast pomoc, doradzic, to pluja jadem. Niezroozumiale :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wąska24_182
mam 182cm wzrostu:) rozmiar 42(bo na czymś trzeba stać):)) szczupła:) może i 'gydija' ale jak sie założy szpile to sie faceci oglądają za tymi długimi nogami:D Jakaś ofiara leczy kompleksy, współczuje;p Stała w kolejce po rozum-za brakło, a po wzrost- zamknięte:pp rozmiar 42 i to szpile? tylko deichmann (czi jakoś tak):D tylko trzeba dobrze szukać:) ja ostatnio kupiłam genialne:) i moi kumple jak mnie zobaczyli to kopart opadły z wrażenia:) http://www.deichmann.pl/site/pl/catalog.php?brand=2&category=0060157100000549&product=1013603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×