Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deszczowa panienka23

Bardzo prosze o rade w sprawie koloru ścian, blagam !!!

Polecane posty

Gość deszczowa panienka23

Mam niemaly problem z doborem odpowiedniego koloru ścian w moim mieszkaniu, niebawem zacznie sie malowanie a ja ciagle nie wiem na jaki kolor sie zdecydowac...jest taki wybor...otoz cale mieszkanko bedzie utrzymane w kolorze bardzo ciemnego brazu (kolor venge ) tzn.drzwi, segment itp., łazienka jest zrobiona w kolorze ciemny braz z bardzo jasnym zoltym kolorkiem w takie pasy ( zebrano ) a w kuchni na scianie i na podlodze sa bardzo jasne plytki w kolorze kremowym...i jaki tu kolor pasuje do tego wszystkiego ? lazienki raczej nie licze tylko najbradziej zalezy mi zeby kolor scian pasowal do tych plytek w kuchni...bardzo prosze o rade, bede bardzo wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie będziesz miała meble? Może taki jasny zielony ale taki hmm butelkowa zielemn ale jaśniutka, pastelowa albo coś z jasnych beżów/żólci Tu masz link, wybierasz kuchnie z kolorystyka zbliżona do Twojej i malujesz wizualnie ;) http://www.dekoral.pl/wizualizer.xml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fekaliosław
brudny zgaszony roz ew beż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieromantyczna
ja mam meble wege i kafle jaśniutkie i kolor scian cafe latte- super pasuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa panienka23
dziekuje dziewczyny:) jesli ktos jeszcze mi cos doradzi to bardzo prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam mieszkanie w podobnej
kolorystyce - w salonie meble wenge i podłoga jasne deski. ściany mam pomalowane kolorem "słoneczny poranek" duluxa - są neutralne ale nie białe. Poza tym są z serii Light&space, więc fajnie odbijają światło i o różnych porach dnia dają różne efekty. W pozostałych pokojach mamy ten sam kolor, a na pojedynczych ścianach nieco ciemniejsze z tej samej kolorystyki. Zależy jeszcze czy masz duże pomieszczenia, jeśli tak, to możesz sobie pozwolić na jedną ścianę w jakimś ciemniejszym, intensywnym kolorze., ale do mebli wenge to może już niekonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam mieszkanie w podobnej
w kuchni mam też na jednej ścianie cafe latte i bardzo fajnie wygląda z meblami wenge/wanilia i jasnymi żółtawymi płytkami na podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×