Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nińsky

Kto tak jak ja postrzega wrocław jako odpowiednik straconego nie gdys lwowa ?

Polecane posty

zawsze jak patrzre i mysle o tym miescie to to we mnie dominuje kto ma tak samo ? dodam że nie jestem z wrocławia ale urodziłem sie i mieszkam na dolnym śląsku choc moja rodzina pochodzi z małopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghjs
nie wiem nigdy tam nie byalm ale wydaje mi sie ze jest tam ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że moze nie jest najpiękniejszy ale ma to cos a moim zdaniem to cos jest ważniejsze od piekna chociaz jak się ma to cos to jest się naj piękniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie jest najpiękniejszy
??????????????????? to jest najpiękneijsze polskie miasto nie jestem z wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiękniejsze dla tych,którzy tam nie mieszkali.Ja mieszkałam 10 lat w śródmieściu i z ulgą uciekłam z tego miasta na zawsze.Stare,cuchnące i obszczane kamienice,wiecznie zasrane przez psy chodniki.Okropność! Komunikacja do dupy.Tylko studentom tu się może podobać,bo na inne rzeczy zwracają uwagę.No i turystom,bo oglądają elewacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze większosc polskich miast ma skaze komunizmu (wielkie suporeksy zwane blokami duma komunistów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za gdyś nie
:-O z małopolski i trafiłeś na Dolny Ślask? Jesteś Ukraińcem czy Łemkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocław? to nie jest najpiekniejsze miasto- owszem Rynek, Ostrów Tumski - ladnie i elegancko, ale tylko tam , reszta to maskara, korki, syf, stare walace sie budynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z małopolski i trafiłeś na Dolny Ślask? Jesteś Ukraińcem czy Łemkiem? nie jestem stuprocentowy polakiem ( dumny )w mojej rodzinie nikt nigdy nie był żonatyani za męzny z osobą innej narodowości (sprawdzałem to ) ( od tak się akurat szczęsliwie złożyło) moi dziadkowie po 2 wojnie dostali dom i kilka hektarów ziemi na dolnym śląsku w ramach rękąpensaty za straty wojenne dla tego się tu z małopolski przeniesli to jakieś okolice starego sącza http://pl.wikipedia.org/wiki/Stary_S%C4%85cz http://images.google.pl/images?hl=pl&q=Stary%20S%C4%85cz&lr=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×