Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pineska*

Po jakim czasie znajomości poszłyście do łóżka z drugim facetem?

Polecane posty

Gość Pineska*

Byłam z kims przez 6 lat i był to mój pierwszy partner także w łóżku. Zerwałam tę znajomośc i spotykam się teraz z kimś innym. Z njednej strony chciałabym i nie mam zta decyzja wiekszego problemeu (mam 27 lat) , ale z drugiej boje sie troche ze w momencie zblizenia cos nie wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pineska*
Nikt tak nie miał...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfg
Skoro z nim jestes to do dziela , wkoncu do tego dojdzie wiec po co przeciagac skoro sama tego chcesz , a jezeli nie wyjdzie to trudno .... lepiej szybciej niz pozniej , tylko wyluzuj , to seks nie mozna podchodzic na sztywno ( z malym wyjatkiem :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
po pól roku. Mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z moich doświadczeń
wynika, że pierwszy raz z kims nowym nigdy rewelacją nie jest. oczywiście nie jest to regułą ale nie przejmowałabym sie tym tak. często się tak zdarza. jeżeli masz ochotę to nie ma co za długo z tym czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po północy
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo fajny temat
też jestem po długim związku, tyle, ze jeszcze go odchorowuję no i z nikim nie jestem w stanie się przespać... chociaż nie powiem - bardzo brakuje mi tej sfery. pech. jeśli można się wtrącić to ja bym poszerzyła temat o pytanie: Ile po długim związku wynosiła przerwa w seksie? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdshglkgnkg
z pierwszymmoim chlopakiem z kotrym byla 4 lata wogole nie spalam, uwazalam ze jestem za mloda z 2- bylam tez 4 lata i poszlam do lozka po 3 miesiacach teraz jestem z kims, znamy sie od 7 miesiecy, i chyba to jest wlasnie ten, w sobote poszlismy pierszy raz do lozka... takze roznie to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo fajny temat
lkd-> a ile miałaś przerwy między drugim a trzecim (nie licząc tych 7 mcy związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 roku
a miedzy 1 a 2 facetem 4 lata, dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajaj
Ja po 3 letnim zwiazku, miesiac po rozstaniu zaczelam spotykac sie z nowym facetem, pojawil sie chyba troche za wczesnie bo troche chorowalam jeszcze po tamtym :p i z tym nowym jakos troche ponad miesiac czasu i poszlismy do lozka :D szybko ale jakos tak wyszlo nie zaluje bo dalej jestesmy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo fajny temat
pytam bo sama jestem ciekawa ile u mnie potrwa moja aseksualność, nie mogę poza byłym wyobrazić sobie seksu z nikim innym, ot zakochać się. Brakuje mi seksu, ale bez miłości go nie uznaję :) Ciekawi mnie też jak panowie do tego podchodzą, ile im trzeba czasu by ożywić tą sferę po długim związku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim 1facetem byłam 4lata,seks był ok. Z następnym poszlam do łóżka po kilkunastu dniach znajomości,nasz 1raz był boski,to bylo niemalże mistyczne przeżycie dla mnie. Nie żałuje niczego,nauczył mnie naprawdę kochać,planujemy ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
bylam w związku 2 lata, zerwalam i jestem z innym, poszlismy do łóżka na 2 randce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkcmzkcmaohfpwe
a po jakim czasie zaczelyscie sie z nim piescic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z pierwszym bylam 5 lat
zdradzil mnie i zostawil. z drugim poszlam na 1 randce. jestesmy juz ze soba 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×