Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość you spin me right round

Zal mi was kobiety ...

Polecane posty

Gość you spin me right round

wmawiacie sobie, ze macie "kobiece kształty", ze faceci nie lubią wieszaków... łachać mi sie z was chce. waszym zdaniem jest tylko podział na "kobiece kształty" i "wieszaki"? są jeszcze szczupłe, atrakcyjne kobiety o normalnym BMI nie odpowiadającemu BMI kaszalota :D chcecie sie dowartosciowac mowiac na ładną, szczupłą kobietę "wieszak" ? no to tyle ode mnie. teraz mozecie jechać po mnie i probowac sie dowartosciowac :classic_cool: 🖐️ chociaz ja bym polecała zabrac sie za te fałdy tłuszczu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zal Ci "kaszalotow" ? To zajmij sie wlasnym dupskiem i siedz cicho a innym kobietom daj spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy łachać
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka dowartościowuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronka7
a co ty nie kobieta,pewnie babochłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka
wieszak to wieszak, który ma kości a nie jakiekolwiek kształty "normalna kobieta" to taka która ma prawidłowe BMI i tyle poza tym są faceci którzy wolą grubsza a niektórzy wolą chudsze wszyscy nie mogą być jednacy ludzie troche tolerancji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misska
nie wszyscy faceci lubia wieszaki... z tego co wiem to facet lubi jak dotyka i czuje kształty a nie same kosci na ktorych nawet sie bac dotykac...nawet nie widac ze to jes kobieta taki wieszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Każda potwora ma swego amatora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.
a autorka tego postu ma pewnie 14 lat i mozgowe porazenie... pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwagierka
łachac znaczy smiac...:P i z tego wynika ze prawdopodobnie autor to malolata prostujac: owszem s awieszaki to kobiety bardzo chude wrecz wychudzone s ai takie szczuple z ladna figura piersiami pupcią ale sai te z ksztaltami to zazwyczaj loszki:P no wlasnie bierzta sie z a sadelka :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×