Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda rosjanka

czy to oznacza, ze jestem pusta?

Polecane posty

Gość ciekawski45457
O w morde !!! A ja wlasnie nosze na codzien te duze. Oczywiscie na randke bym ich nie ubral ale.... Nie wiedzialem ze one tak zle zle wygladaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski3647
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jestem czepliwy w dziwny sposób za to Ty jesteś przewrażliwiona:P Nie, nie podoba mi się styl różowej blondynki z tipsami ale nie jest to dla mnie priorytetem przy zawieraniu znajomości. Zazwyczaj zresztą jest tak, że w ślad za różem taka blondynka nic sobą nie reprezentuje, natomiast chłopak, o którym piszesz jest podobno wartościowy. Dla mnie ważniejszy jest charakter a nie ciuchy, które zresztą i tak w końcu się zdejmuje :P Widzisz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah, ciekawski, ja mowie za siebie, ale mysle, ze pare dziewczyn by sie ze mna zgodzilo, zmien te buty na codzien na jakies inne, mowie Ci, ze Twoj wyglad na tym skorzysta:) kobiety bardzo patrza na buty, kazda lubi co innego, ale takie buty sa naprawde okrutnie brzydkie. nie chodzi o to,zeby stopa wygladala na malutka, zeby buty Cie cisnely.mam nadziee, ze rozumiesz comam na mysli "male buty":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski4645
Mam prosbe moglibyscie zwizuualizowac reszte czesci ubioru ? :P mam nadzieje ze reszta juz bedzie ok u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski7473473
Juz teraz wiem o co chodzi. Czasami warto wejsc na baskie forum i sie uswiadomic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie charakter tez jest wazny. facet jest fajny, sklamalabym, gdybym powiediala, ze nie jest, alle napisalam tez, ze widze go tez bardziej jako kumpla, rowniez jesli chodzi o charakter. nie ciagnie mnie do niego, nawet nie chcialabym go widziec bez tego ubrania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha .....
różnica między małymi a dużymi to także kwestia ceny pewnie ...ciuchy jak z bazaru....a jak by były z firmowego sklepu to było by dobrze? jednak jesteś pustak...nie każdego na takie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, dla Ciebie bede pustakiem, masz do tego prawo, spoko. za to Ty, nie probujesz w zadne sposob zrozumiec co ja mam na mysli, widac to po Twoim 1 poscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekwski343535
No dobra ja musze isc. Ciuchy z bazaru tzn. niefirmowe czy znowu ma to jakis glebszy sens ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat te Jego buty to byla firma adidas, wiec stac Go najwyrazniej, tylko, ze nie potrafi sobie dobrac;] zreszta mozna znalezc i tanie, fajne buty.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lachuderka
wydaje mi się, że Tobie nie chodzi tylko o ubiór, ale w ogóle o niego, nie pociaga cie ten facet i tyle :) mój obecny "chłop" wyglądał jak sierota jak się poznaliśmy, ale co innego strasznie mnie w nim pociągało i to przewazyło. ale fakt, mialam kiedys faceta, super z charakteru, ale własnie jako kumpel, ani się nie ubierał fajnie, ani nie wyglądał, byłam z nim krótki czas i w sumie niepotrzebnie, skrzywdziłam go tlyko dając nadzieję na coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjaaaaaa.....
jesteś pusta jesteś estetką a to, co opisałas, to faktycznie fatalny styl mnie tez sie nie podoba dobrze skrojone jeansy, odpowiedni t-shirt, pasujące buty i już sie wygląda lepiej, niz w obszernych bluzach czy tego typu butach-traktorach i wcale nie trzeba wydawać na siebie masy pieniędzy mam kolegę, który ubiera sie fajnie, swietnie dobiera fasony i kolory, nosi rzeczy bardzo dobre jakościowo, ale wpuszcza koszulki i t-shirty w spodnie (sick!) i psuje tym samym swój obraz w moich oczach:) ale może sa dziewczyny, którym się to podoba ja moge wyrazić swoje zdanie, ale nikomu nie będę niczego narzucała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bazaru to tandetne. nie wytlumacze Ci teraz, to trzeba pokazac. w normalnym sklepie tez sa bazarowe ciuchy i cos ladnijeszego, tzreba po prostu poszukac, wybrac. ja sama ubieram sie na przecenach jak sie uda i jest okej:) i moda to nie jest cale moje zycie, bo kase wole wydac na podroze chociazby. ok, ide zaraz na rower, wiec trzymajcie sie i dzieki za dyskusje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjaaaaaa.....
ps. błąd:) a pierwszym zdaniu miało być, że "NIE jesteś pusta":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie faceta, ale to prawda nie ciagnie mnie do Niego, a styl ubierania jeszcze o poglebia. kiedys bylam zabojczo zakochana wfacecie ktory nosil zwykle czarne spodnie, czarne lub ciemnie koszulki a buty to tez jakies adidasy, mial dlugie wlosy i odlecialam na jego punkcie i ubior mi nie przeszkadzal. ale wole wlansie styl bardziej w kierunku mrocznym, niz dresiarskim, czy jak to tam nazwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem o co Ci chodzi... bo przeciez nie trzeba wydawac 500 zl na super buty. Ja sama kupuje ładne, eleganckie w granicach normy. Ostatnio np znalazłam bardzo ładne buty ale kosztowały 290 zl, 2 sklepy dalej znalazłam nawet ładniejsze za 100. Tak wiec zamiast kupowac byle co mozna pochodzic, poszukac. Co do spodni - jesli on jest młody to niech idzie do housa, croppa, diversa - ciuchy nie sa drogie ale sa bardzo ladne. Widocznie ten facet nie ma kompletnie gustu... a to cieżko zmienic. Musiałby dostac jakiegos porzadnego kopa zeby sie zmienic. Moze gdyby jakas panna powiedziała mu ze sie fatalnie ubiera to zacząłby sie bardziej przejmowac wygladem? ale Ty mu tego chyba nie powiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spojrzała bym na faceta ( w sensie faceta, bo kumple mogą sobie wygladac jak chca), ktory nie bylby jak dla mnie dobrze ubrany. jakie szczescie, ze moj sie potrafi ubrac. choc nieraz tak kolory polaczy, ze gorzej jak papuga wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzieeeee
a gdzie pracujecie? tzn mam na mysli rodzaj pracy? jakas firma? bank? praca biurowa? jak on do tej pracy sie ubiera? z duzego miasta jestescie? moze sobie porownac style innych? moze nie ma dobrego przykladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemy z miasta wojewodzkiego, wiec nie jest to jakies zadupie. jednak u nas faceci ubieraja sie w ogole inaczje niz w warszawie, ale to dobrze, bo tam sa wystlizowani strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POvqx8CUs4q3ZHhWGKcPyH0s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×