Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niańka

Nianie czy wy też tak macie?

Polecane posty

Gość niańka

Rodzice brzdąca ktorym sie zajmuje spozniaja sie nawet po 2 godziny (bez uprzedzenia i codziennie.. raz jest to wiecej a raz mniej..) kilka razy tez bylo tak ze pytali wczesniej czy moge zostac kilka godzin dluzej a jak odmawialam to itak przychodzili wtedy kiedy im pasowalo . Tez tak macie? co z tym zrobic? tlumaczenie ze chce wychodzic o tej do ktorej pracuje nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bierzesz pieniądze za
zostawanie po godzinach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnn
bym ich postraszyła raz drugi, ze zostawię dziecko u sąsiada, jeżeli oni nie potrafią przyjść na czas, albo powiedz im ze skoro te godziny im nie pasują niech dadzą ci podwyżkę i zostaniesz te 2 dłużej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niańka
ale to nie jest zostawanie po godzinach bo za nadgodziny normalni ludzie płacą a ja za darmo siedze .. oni coraz to ciekawsze wytlumaczenia spoznienia maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niańka
a najgorsze jest to ze jak chce wyjsc chociaz pol godziny wczesniej (raz sie tak zdazylo ze mi zalezalo bo moja siostra rodzila akurat) to sie nie zgodzili.. oni mysla chyba ze jak mi tyle placa to powinnam cala dobe siedziec u nich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wez to..
ja bym rzucila prace w ktorej mnie nie szanuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania ania
za nadgodziny powinnaś dostać wynagrodzenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka na nieboskłonie
a masz podpisaną umowę o pracę? jeśli nie to żadna płaca za nadgodziny ci się nie należy, a jeśli jest ci źle w tej pracy to poszukaj lepszej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfgfgf
no pewnie ze za nadgdziny musisz dostac kase nie ma o czym gadac to sie uzgadnia na poczatku zreszta. Ja tez nie bardzo lubilam zostawac po godzinach bo dla mnie moj czas wolny jest bezcenny a rodzice pewnie mysleli ze jak posiedze 12h to sie uciesze bo wiecej zarobie:/ głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjgjgjg
acha niektórzy tutaj dobrze pisza jak Cie nie szanuja to olej ich ja musiałam tak zrobić wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem rodzicem zatrudniającym nianie i wiem jak czasem trudno być punktualnym. Ja z moją opiekunką uzgodniłam ze zawsze dzwonie gdy mogę się spóźnić i oczywiście płace za ten czas 1,5 stawki. Moja niania zarabia około 1800zł miesięcznie i moje spóźnienia nie rodzą miedzy nami kłopotów. Warto podczas szukania zawracać uwagę na potrzeby i oczekiwania jakie się ma wobec niani. Nasza jest dyspozycyjna. Szukałam przez niania.pl Polecam szukanie tam pracodawców. Łatwiej się dopasować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×