Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lattina

CIĄŻA OBUMARŁA - DLACZEGO? cz. II

Polecane posty

Nie, nie o to chodzi. Poprostu nie mam zamiaru sie tlumaczyc, dlaczego jest mi smutno i zle i tyle. Nie to, zebym nie lubila swojej tesciowej, ale uwazam, ze sa pewne sprawy, ktore mamy prawo zachowac tylko dla siebie. Ja wole posmutac z mezem albo z siotra :( Wlasnie dzwonilam do Niego, bo siedzi na rybach. Pocieszal mnie i wyczulam, ze tez Mu smutno :( Wiem, wiem ze bedzie dobrze :) Chyba za bardzo chcialam od razu ;P To przez ten glupi okres, na ktory czekam :/ Juz ponad miesiac od zabiegu jak go nie mam i bardzo mnie to irytuje, bo zaplanowalismy sobie rozpoczac staranka po drugiej @, jesli tylko bedzie wszystko okej. Takze dzis sobie posmutam, a jutro podniose glowke, okej? ;) Co do schabowych, to nie wiem nawet, co tam tesciowa serwuje, ale jak beda, to podesle kurierem hihi :) I zadny mi tu tluscioch! Juz Ci mowilam, ze piekna mama jestes :* 🌼 Buziaki :* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneska mów do mnie jeszcze KOCHANA JESTEŚ !! Czyli dziś się smutamy,a od juta wiatr w żagle 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Kochane kobietki to znowu ja schorowana dzwoniłam do swojej lekarki mam do niej jutro przyjechać bo to cholerstwo mi nie przechodzi jestem słaba strasznie i czuję się chora kaszel bardzo brzydki siedzi gdzieś głęboko i chyba będę musiała jeść antybiotyk boję się co to będzie:( wiecie chyba lekarz wie co przepisać żeby było bezpieczne co??? Wydaje mi się że są to oskrzela chrypie jak zardzewiałe drzwi :( hihihi dobre hasło:)Jak tylko wrócę to dam znać co i jak.Ściskam:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu jestesmy tu jedna wielka rodzina, nie? ;) Kasiu, Tobie zawsze! :* A haslo? Dokladnie tak jak mowisz ... Mamy prawo do tego cholernego smutku! :| Saro, szybkiego powrotku do zdrowia i mniej stresow! :* Pamietaj, ze Twoje zamartwianie sie na zapas moze zaszkodzic dzidzi, glowa do gory! :* Buziaki dla smutaskow i oby szybko ta niedziela zleciala .. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, proszę tylko niech ta niedziela szybko nie zlatuje, bo jutro do pracy :( a ja wolałabym osobiście ponudzić się w domu i posmucić niż iść do pracy ;) pomyśl, że może lepiej jeszcze troszkę odczekać, organizm dojdzie do siebie, jak to mówi mój mąż "WSZYSTKO W SWOIM CZASIE" , a mi dziś coś apetyt dopisuje, jem i jem. miłej niedzieli :) pozdrawiam Was wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgon
Witajcie, Mamulinko- jestes dzielna kobietką, dobrze ze sie wszystko dobrze skończyło..:) Agnieszko- nie teraz to napewno za niedługo:) Kasiu- narazie za wczesnie na testowanko, jeszce wytrzymaj. Saro- Jak kropeczek jest dobrze zagnieżdzony to nic mu nie bedzie ale lepiej isc do lekarza.Nie wszystkie antybiotyki sa szkodliwe- lekarz bedzie wiedział. Maniu- ja nie robilam posiewu z cewki teraz ale rok temu jak chorowalam często na pecherz to tak , tyle że nic nie wyszło. Ja dzis zrobiłam testw 26dc i jest negatywny- nie wytrzymałam.Wczoraj wymiotoałam ale to pewnie od żaładka tez cos mnie łapie,choc mam tylko 37.Za 2 dni kupie jakies lepszy testz polecenia Mani i jak wyjdzie negatywny to odstawiam luteine.Plamienia zanikły. Zyczę Wam kobietki miłej niedzieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgon - może za wcześnie zrobiłaś test, nie martw się, co do tych testów, to osobiście próbowałam tylko signa, ale pytałam w aptece o czulsze niż zwykle testy, no i kobieta w aptece mi polecała bobo test, którego ....akurat nie mieli na stanie. Szukałam trochę po necie i znalazłam o tym Acon test, ale też go nie miałam okazji spróbować, także nie chcę polecać coś czego nie znam, a tylko słyszałam że jest dobre. pozdrawiam :) Saro - 3mam kciuki za szybkie wyzdrowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgon
Witajcie, jednak mój maz zobaczył druga b.blada kreseczke:)ja jej wczesniej nie widziałam.Jak wymiotowałam popołudniu to spytał gdzie ten test i stwierdził ze jestem slepa, ze jej nie zauwazyłam:).Narazie sie nie cieszę. Za 2 dni zrobie bete to wtedy bede pewna. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Malgon-trzymam kciuki słonko ja też miałam drugą bladą hehehe a beta wyszła super a za dwa dni jeszcze lepsza heheheh:) Przesyłam fluidki ciążowe************************************************❤️ Oby Nas coraz więcej było szczęśliwych a nie smutnych mam:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgon ściskam Cię mocno i wierze,że będzie dobrze,a nawet BARDZO DOBRZE !!No i pamiętaj,że blada kreska to też CIĄŻA bo kolor nie ma znaczenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgon- wdech wydech wdech wydech - teraz proszę zachować stoicki spokój i cieszyć się błogosławionym stanem:) cieszę się razem z Tobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgon nie pomyśl, ze jestem walnieta, ale mam tu na uwadze twoje dobro- pomyśl skarbie za wczasu o opryszcze żeby Ci to świństwo nie wylazło, lepiej chuchać na zimne, ciepło się ubieraj, unikaj zimna, pij cytrynkę, miodzik itd, wiem że to wszystko wiesz, ale musiałam ci to napisać ;) to taka piękna wiadomość dzisiejszego dnia, cały czas mi się gęba śmieje, aż mąż mówi że się cieszę patrząc w monitor:) to kto nastepny????? A mnie dziś taka refleksja naszła w kościele, że jak przyszły cykl będzie w porządku i w kolejnym też będzie ok to może też szybciej spróbujemy, wkońcu jeśli takie myśli pojawiają się w kościele to chyba coś w tym musi być, nieprawdaż?? :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojacieeee !!!!!!!!! Malgonnnnn !!!!! Gratulacjeeee :))))))))))))))))))))) Jeny, ale fajnie :D To juz kolejna mama bedzie hihihi :) Super, to dbajcie o siebie i leniuchowanie pelna para! :) I tak jak mowi Mania "kto nastepny?" hihihi ;) Maniu, moze Ty ;> Ja tam trzymam kciukasy! Za Nas wszystkie zreszta ❤️ Maniu, z tym kosciolem, moze cos w tym jest, moze Ten u góry cos tam podpowiedzial ;> Ja wyczekuje tego okresu i dupa :| Wrazie co kupilam dwa testy :P Bo moze urojone, ale cos mnie z lekka mdli :P No, ale wole poczekac :) A wczoraj siostra tez mi powiedziala dokladnie to samo : "wszystko w swoim czasie" :) Kasiu, schabiki faktycznie byly heh, wywrozone :P Takze milego poniedzialku kochane i oby kolejna ciaza byla zarazliwa hihihi ;) Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty218
Witajcie kobietki - jejku, nie było mnie tu dwa dni i tyle pozytywnych nowości :-):-):-) Malgon - 3mam kciuki, dbaj o siebie. Napisz koniecznie jak będą wyniki bety. Kasiu - filmik czy książka cóż za różnica, ważne żeby cel został osiągnięty. ;-) Saro - zdrowiej nam tylko szybciutko! Pestko - a ty jak dziś się masz? Agneska - głowa do góry. Nasz czas jeszcze przyjdzie. Życzę Wszystkim miłego tygodnia. :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu, hihihi :) Mówisz? Zastanawiam sie czy go nie powtorszyc za tydzien ;) A tak wogole, to daj namiary na siebie, bo chyba Cię nie mam :P Np. na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuska
Witam Dziewczyny. Kilka dni mnie tu nie było, a tu tyle pozytywnej energii:) Mam nadzieję, że jesteście już zdrowe, a jeżeli nie to życzę szybkiego powrotu do zdrówka:) Wczoraj minęło 5 tygodni od tego okropnego dnia.Znowu rozmyslałam o tym czy jakoś mogłam temu zapobiec. Ale na szczescie udało mi sie umówić na jutro na wizyte kontrolna u mojego ginka. Odebrałam juz wynik badania histop. i jestem ciekawa czy jest ok. Troszke sie martwie, bo na ostatnim usg w szpitalu wyszło niejednorodne endometrium od 8-15 mm. Do tego " ropiejaca doczesna, zbia"...kompletnie niewiem co to oznacza ale pewnie jutro sie dowiem. Wszystkim starającym sie życze baaaardzo wyraznych dwóch kreseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgon
Witajcie, Dziekuje ze jestescie ze mna kochaniutkie:) kupiłam dzis rano quick viue noi cos tam wyszło ale trudno to nazwac kreska, bardziej cos zamglone na rozowo .Dzis 27dc a moje cykle to 30, 31 dni wiec pani z apteki powiedziała ze za wczesnie za rozowa kreske.Poczekam do srody i pójde na bete i wtedy jak cos wyjdzie to uznam ze to ciaza. Troche mi sie nie chce wierzyc zeby sie od razu udało, nawet lekarz dawał mi b.małe szanse.Wiecie to moje wysokie FSH i prolaktyna... Jesli faktycznie bede w ciazy to znaczy ze zacznie sie dobra passa na naszym topiku!!!:) Saro a kiedy robiłas test w dniu spodziewanej @ czy wczesniej? Jak twoje zdrówko? Maniu- staram sie dbac o siebie,dzis lepiej sie czuje i wymioty przeszły.Narazie nie odstawiam luteiny. Dziewczynki jeszce raz dziekuje ze jestescie!!!! Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusko, mysle, ze nie powinnas sie tym zadreczac, chociaz to trudne, bo kazda z Nas na poczatku tak rozmyslala. Tak widac mialo byc ... dla Twojego Aniołka. A co do Twoich wynikow, to mysle, ze wszystko jest dobrze. Ja mialam podobne "doczesna zbita i kosmki w stanie martwicy i ropienia" i moja gin. powiedziala, ze to poprostu martwa ciaza i jej konsekwencje. Takze nic sie nie boj, zreszta Twoja gin na pewno wszystko Ci wyjasni :) Głowa do góry i nic sie nie martw. Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgon
Karusko- niejednorodne endometrium to norma po starcie.Nie martw sie:)Ropiejaca doczesna(miałam podobny wynik) swiadczy o infekcji ciazowej.Doczesna to sluzówka macicy.Bądz dobrejmysli!Sciskam Cie mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej kochane. A u mnie dziś dołek. Siedzę zasmarkana w domu z psem i sobie pochlipuję. Wydawało mi się, że od zabiegu każdy dzień jest coraz dłuższy, ale nagle się okazuje, że czas zleciał błyskawicznie. Ani się nie obejrzę, a będą święta - najsmutniejsze święta w moim życiu. I pomyśleć, że w kwietniu się martwiłam, że w Wigilię będę leżeć na porodówce. Co ja bym dała, żeby tak mogło być... W dodatku nie mam ochoty spędzać czasu z babcią, do której mam tyle żalu, że nawet "magia świąt" nie podziała i nie będę umiała wybaczyć. Chyba w wigilię wezmę nocny dyżur, bo nie zniosę tego wszystkiego. Szef się ucieszy, bo nikt nie chce świątecznych dyżurów, a ja będę miała spokój - zabiorę ze sobą męża na trochę, niech też nie będzie sam. Malgon - kochana trzymam mocno kciuki za Twoją bladą kreseczkę :) A jutro moje urodziny. 24. Jakoś się nie umiem cieszyć, chociaż i mąż i rodzice bardzo się starają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgon
Pestko- Kochana mysl o przyszłości, zobaczysz nie bedziesz chciała dyżuru swiatecznego bo bedziesz w ciazy:) A rodzic jest lepiej na lato niz w zime!.24 lata to piekny wiek co ja bym dała zeby byc młodsza 0 11 lat .Jeszce bedziesz miała trójke dzieci albo wiecej! Ja bede przesczesliwa jak uda mi sie choc raz zostac mama.Za pare dni przyjda Twoje dni płodne i duza nadzieja na dzidzie.Skup sie na tym !!Czasu nikt z nas nie cofnie ale na to co bedzie mamy mały wpływ:) Głowa do góry!CO do moje kreski to raczej jakies rózowawe zjawisko:) niz kreska! Musze byc cierpliwa, a z tymi testami to róznie bywa.Dopiero jak cos wyjdzie z bety to bede sie usmiechac i dołacze do Sary. Sciskam Cie mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼przede wszystkim cześć kobietki:) Wróciłam od lekarki i mam dobre wieści nie mam zapalenia oskrzeli nie dala na szczęście antybiotyku mam dodatkowy syropek Hedelix i mam dużo czosnku jeść i miodek z mlekiem.Najgorsze że mleka nie cierpię bo zaraz mnie naciąga to mam grzanki zrobić i sobie czosnkiem smarować.Reszta tak jak biorę jak do piątku nie będzie lepiej mam się zaś zgłosić.Kaszel już się zaczyna odrywać więc myślę że będzie dobrze:) 🌼 Betty dzięki za troskę ściskam❤️ 🌼 Malgon kochana zaraz Ci napiszę jak to było ze mną: Otóż miałam cykl jak nigdy 36dniwy(02.08.09 dopiero dostałam dość spóźnioną@ na 36dzień) z mężem kochałam się dosłownie raz 18 sierpnia i zawsze mam @ tak od 28-31dni więc miałam niej więcej dostać gdzieś 01.lub 02 września ale nie dostałam nie czułam się źle nic nie czułam jakoś ani piersi mnie nie bolały choć zawsze trochę przy dotyku (brodawki szczególnie)nawet mnie nie mdliło nic nie podejrzewałam.Test zrobiłam 07.09.09 bo już nie wytrzymałam to był poniedziałek i wyszła mi słabsza różowa kreska.To cala moja historia :) Więc masz przykład że raz wystarczył i to na prawdę jednorazowa miłość i fasolinek jest :)Mąż skomentował to tak że żałuje że to był tylko jeden raz hehehehhe [kwiatek ] Pesteczko nie smutaj bezie dobrze słonko:) przytulam Cię mocno:)❤️ 🌼 Agneska wiesz ja też tak sobie pomyślałam że może faktycznie test z szybko zrobiłaś co?????? Ponów po jakimś czasie i zobaczysz:) Trzymam kciuki :):):):) POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYN NA NASZYM TOPIKU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno Malgon właśnie że miałam słabą kreskę mój gin kazał mi zaraz iść zrobić betę i za dwa dni znowu więc Ty też tak zrób wtedy będziesz spokojniejsza, że już coś wiadomo:)Ściskam ii czekam na wieści👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - mamy się już w kontaktach na nk, jeśli chcesz moje gadu to napisz na nk bo nie chcę tu podawać żadnych danych Saro cieszę się, że to nie jest zapalenie oskrzeli i życzę oczywiście żebyś szybciutko wyzdrowiała Pestko skarbie, dziś po prostu nie jest twój dzień, ale uwierz że jutro będzie lepszy dzień i inaczej spojrzysz na świat :) głowa do góry, zobaczysz zaraz jedna po drugiej zajdzie w ciążę :) zaczęła się dobra passa Pozdrawiam i ściskam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestko, co to za dolki hę ???? Glowa do góry !!! Migusiem :) ❤️ Co do Wigilii, to zastanów się jeszcze, wiem, ze Ci źle i smutno i że to będzie czas wspominania niekoniecznie o tym, co dobre :( Każda z Nas na pewno bedzie o tym myśleć, tak to już jest :| Ale będziemy też myśleć o tym, co ma przyjść - czyli naszych fasoleczkach :) Dlatego zostań z mężem w domku i razem porozmyślajcie,bo razem w koncu razniej :) :* A co do urodzinek, moja równolatko hihihi, ach ... piękny wiek :) Ciesz się z 24rech, bo za rok już pyknie Nam ćwierćwiecze hehehe :D Główka do góry :* Małgon, daj znać jak z betą :) Trzymam kciukasy za Naszą następną fasolinkę :) :* 🌼 Saro, supe, że jest już lepiej :) Nie mówiłam? :) I nie ma, że nie lubię :P Mleko litrami hihi ;) Może rób sobie kakao? Lepiej wejdzie ;) Będzie na bank okej! :) A co do mjego testu, to ech ... nie chcę robić sobie nadziei, ale @ dalej nie ma i też chciałabym dwie II hihi :) Zobaczymy, poczekam jeszcze tydzień i jak nie przyjdzie ta głupia @, to go powtórzę :> Malgon, tiaaa ... Tyle, że odtatnio sporo przyjęłam znajomych z kafe i się zastanawiam, która to Ty hihihi ;) Więc napisaj coś do mnie proszę :) Buziaki dziewczynki i dziś dzień radości pamiętacie ?? Wczoraj były smutasy, a dziś "wiatr w żagle" ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgon
Agnes- ja to ta siedzaca na plazy( zdjecie na nk):0 Saro- podąże za twoja radą, narazie sie nie nakrecam, bo nawet jeśli cos jest to moze sie nie zagnieździc dlatego wiarygodny bedzie wynik bety no i moze powtorze test w srode( mam jeszcze pre-test ) bo quika vieuw juz zuzyłam:) trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×