Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
czepiam się... ?
Przez
Gość choholudek, w Życie uczuciowe
Polecane posty
-
Popularne
-
- 12 odpowiedzi
- 147 wyświetleń
-
- 23 odpowiedzi
- 179 wyświetleń
-
- 129 odpowiedzi
- 1114 wyświetleń
-
Słyszałem, że ukraińcy chcą podobno spalić Polskę i wyržnąć polaków jak na Wołyniu Xd
Przez Owsicki2, w Życie uczuciowe
- 49 odpowiedzi
- 420 wyświetleń
-
