Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pecia630

Akcesoria do wyrobu biżuterii

Polecane posty

Gdzie kupić tanie akcesoria, głównie chodzi mi o kamienie i koraliki. Macie może jakieś ulubione sklepy internetowe. Czekam na odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błogosławione allegro... P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupuje w qnszcie i na allegro. Chciałam odnaleźć sklep, w którym znajdę wszystko co jest mi potrzebne. Allegro jest dobre i tanie, ale żeby zrobić zakupy trzeba kupować u wielu sprzedawców i płacić kilka przesyłek.Dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkoooooooooookkkkkkkk
Poszukaj sobie dobrze na allegro. Są tam tacy sprzedawcy, którzy mają mnóstwo rzeczy - koraliki, kamienie, bigle, linki, ozdoby, wszystko. I kupuj od takich. Za przesyłkę płacisz tylko raz, a możesz kupić sporo rzeczy za małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję bizu.pl znajdziesz tam przepiękne korale tensha, których nie znajdziesz w innych sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam zdecydowanie sklep needbead.pl. Polecam qnszt, pasart, newcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi25
Ja właśnie niedawno trafiłam na warsztaty tworzenia biżuterii. Chciałam po prostu spędzić jakość twórczo wolny czas, zamiast ciągłego kina i spacerów, więc zapisałam się na warsztaty do Splotu Artystycznego w Warszawie. Myślałam o tym w kategorii przygody, a naprawdę to pokochałam. Strasznie mnie to uspokaja, nawet nie wiedziałam, że można się w coś tak wkręcić ;) Mistrzem jeszcze nie jestem, ale radzę sobie całkiem nieźle! I też będę szukać niedługo sprawdzonych miejsc, bo wszystkie koraliki które miałam w domu już wykończyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mychalina
Witam! Dopiero zaczęłam bawić się w tworzenie biżuterii, ale mogę polecić miejsce, w którym ja kupuję akcesoria http://pl.dawanda.com/wisiory-wisiorki/ Cenowo przystępnie, do tego częste promocje, a i wybór duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Taką naprawdę pełną ofertę dla rękodzielnictwa to mają na portalu www.newcraft.eu . Tu kupisz absolutnie wszystko, poczynając od sznurków i drutów, poprzez korale i szklane perły, a kończąc na szczypcach, czy organizerach. Ja tu ostatnio zaopatrzyłam się po same zęby, także mogę pracować, a projektów do zrealizowania mam sporo ;> życzcie mi powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnokolowe akcesoria do wyrobu biżuterii, łańczuszki, zawieszki, koraliki i najmodniejsze ostatnio kolorowe gumki. Znajdziesz tam równiez gotowa bizuterię w bardzo atrakcyjnej cenie, wykonaną z dobrej jakosci materiałów z nabitymi próbami. Ja zamówiłam sobie kolczyki ze smokiem i bluze polarową na próbe i powiem szczerze że warto byo czekac. Bardzo dobrej jakości materiały i staranne wykonanie. Polecam bo warto. Szczególnie teraz na święta jakies oryginalne perfumy czy tablety za pół ceny. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam sklep needbead.pl odkąd zmienił się własciciel mają fajniejsze produkty w dobrych cenach, a i dostawa szybciutka. Widać, że się starają, bo co chwile sa nowe rodzaje rzeczy do wyboru. No i duży wybór zawieszek w dobrych cenach. Jak trafisz na promocje to masz taniej albo wysylke albo towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupuję w sklepie needbead.pl i jestem mega zadowolona. Praktycznie na drugi dzien po wplacie kasy mam koraliki przed soba i mogę brać sie do pracy. Mają fajne zawieszki w kolorze srebrnym tanio i spory wybór. Juz kilka razy kupilam i zawsze jestem zadowolona. A i powyzej 69zl jest darmowa wysylka. Dla mnie extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff
najlepiej zamówić z neta, czyli jakiś sprawdzony sklep internetowy. ja uwielbiam zamawiać na newcraft.eu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Costumejewellery mają sklep online i na allegro. Wymiataja z ilością kamieni i polfabrykatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zamawiam na newcraft.eu! :) równeiz jestem zadowolona i z półfabrykatów i z gotowej biżuterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaciane
Hej, jeżeli szukacie półfabrykatów to można zgłaszać sie do mnie, likwiduje sklep z takimi cudami więc można się dogadać bo nie chcę zostać z tym całym towarem... :) podaję maila: werpod19@gmail.com pisać, nie bać się, pytać, może coś ciekawego znajdziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saton
nasza oferta chaton znajduje się na www.saton.sk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaB2010
Hej, miałam dokładnie taki sam problem. Szukałam sklpepu dobrze zaopatrzonego. Znalazłam http://beads.pl/akcesoria-do-bizuterii mają dobry wybór i niskie cenny. Nie mówię, że wszystko tam znalazłam, czasem kupuje coś jeszcze na allegro. Jednak oni są tani i szybko działają no wiele rzeczy jest w jednym miejscu. Kiedyś jak mnie czas gonił wysłali paczkę od razu i następnego dnia już kończyłam obiecaną bransoletkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sztucznej bizuterii nie kupilabym sobie juz wcale. Teraz nosze wszystko ze srebra ale srebro tez musi byc dobre, nie jakies domieszki, z topsilver mam bizuterie proby 925 bardzo wysokiej a udalo mi sie kupic kolczyki za mniej niz 100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tę hurtownię. Kamienie i srebro :) www.kamieniezawieszki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elementy do biżuterii w sklepie Igaleria Kamienie & zawieszki, ul. Jana Kazimierza 57 w Warszawie. www.kamieniezawieszki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duży wybór koralików i kamieni posiada ten sklep: http://www.royal-stone.pl  Ogólnie znajdzie się tutaj wszystko co jest potrzebne do wykonywania własnej biżuterii, w tym wiele unikalnych ozdób. Ponadto ceny takich materiałów są raczej hurtowe, co oznacza że na pewno tańsze, niż stacjonarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×