Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niuńka00

ból piersi wczesnym objawem ciąży?

Polecane posty

Gość ketusza
hej :) mam pytanie ponieważ współżyłam z chłopakiem 4 maja dzień później zaczynały mi się dni płodne chłopak nie skończył we mnie 22 maja dostałam normalny okres trwał tak jak zawsze 7 dni był dość obfity i miałam też skrzepy jak zwykle również brzuch w dzień okresu tak jak zawsze bardzo mnie bolał. Od dwóch trzech dni boli mnie przy dotykaniu ale też czasem przy unoszeniu ręki prawa pierś obie troszke są nabrzmiałe dodam że okres powinnam dostać ok 26/30 czerwca ponieważ mam nieregularny cykl. Czy możecie się wypowiedzieć do tej sytuacji jaką opisałam? Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćć91
Hej mam pytanie kochalam sie z chlopakiem 27.07 bez zabezpieczenia ale do wytrysku nie doszlo i to prawdopodobnie byly dni plodne cykl mam ok 32. 15.08 dostalam okres w dzien kokresu bardzo bolal mnie brzuch jak zawsze zrobilam dwa testy wynik negatywny a teraz odczuwam bule piersi przy dotknieciu i tak delikatnie czulam jajniki czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze temat moze i mnie dotyczyc. mam pytanie do was ale pierw przedstawie sytacje. kochalam sie z partnerem w dzień owulacji i to był jego drugi wytrysk [i oczywiscie inna prezerwatywa] a ponoc drugie wytryski u facetow sa gorsze, ale stało się tak niestety, że prezerwatywa się zsunęła, ale na szczescie zatrzymala sie na koncowce penisa, jednakże istnieje możliwość, że sperma mogla być na penisie... w razie czego wzięłam escapelle, ale dopiero w 60h od stosunku [wczesniej sie nie dalo poniewaz nikt nie chcial mnie przyjąć ;/]. Podczas owulacji istnieje wieksze szanse na zaplodnienie, a tabletka PO w 60h też może zawieść. Od dnia owulacji odczuwam mocny ból, czasami jednak maleje albo wgl go nie czuć, ale czasami boli, że promieniuje mi na prawą nogę, czasami kuje - czasem tak mialam przed miesiączką tak samo jak ból piersi, który mam od 2 dni tak więc już dochodząc do pytania... czy sądzicie, że jest duża szansa na wpadkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz sama nie wiem co myslec, okolo tygodnia po okresie zaczely mnie pobolewac piersi, teraz to juz trwa okolo dwóch tygodni, a do oczekiwanej miesiączki jeszcze ok.tydzien. Nie pamietam żeby kiedykolwiek mnie bolaly piersi przed ani po okresie, do tego bola mnie sutki, jestem jakby spuchnięta pod brzuchem, pobolewa mnie tez pobbrzusze, a ostatni czulam,ze,mam gorączkę i bolalo mnie wszystko nad pupa, myslalam, ze to zapalenie pęcherza, ostatnio mialam,takie objawy wiec udalam,sie do lekarza, okazalo sie, ze nie ma zapaleni pęcherza ani bakterii, jestem bardzo zmęczona choć sie nie przemeczam, raz mi cieplo raz zimno, czesto chodze do toalety a kiedy czuje gorączkę,której nie mam czasem nawet drżę mimo iż mi cieplo. Wymiotuje czasem choć nie,wiem czemu, zrobilam test u lekarza z moczu okazal sie negatywny, czy to mozliwe ze jest za wczesnie na test i w końcu jestem w ciąży??? No i jak nigdy co dzien musze zjeść czekoladę inaczej mam nerwy, no i mam katar... Czy to juz?? Mam nadzieje.. Jeśli okres sie spodni będę najszczęśliwsza mama na świecie nawet jeśli to tak boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam,dodać.. Czasami swędzą mnie wargi sromowe i mam pryszcze na twarzy co zdarzalo sie parę dni przed okresem nigdy po... Patula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Gdy zaszłam w ciąże, Okolo 2 tygodnie po owulacji piersi zaczęły mnie bolec i powiększyły się o jeden rozmiar, było to dla mnie jednoznaczne ponieważ nigdy nie bolały mnie piersi nawet przy miesiączce. Kolejnym objawem było to ze przez kilka dni byłam przeczulona na punkcie mojego moczu, gdyż zapach wydawał mi się dziwny, wiec zaczęłam szukać w internecie z czego wywnioskowałam ze mogę mieć zapalenie, jednak tak nie było. Kolejnym objawem był i nadal jest ból podbrzusza. Pani doktor powiedziała ze mam się nie martwić bo to oznacza ze jest wszystko wporzadku. Na początku pobolewalo mnie raz z prawej raz z lewej strony, z większa uwaga na prawa stronę. Teraz pobolewa mnie codziennie tak jak przed miesiączka . Myśle ze objawem mogłobyc tez fakt, ze kawa pachniała mi czasami świeża ryba. Moim kolejnym objawem jest młodzieńczy trądzik, bardzo obfity. Na buzi jak i również na piersiach i rekordzie jednak tu nieco słabszy. W tym momencie jestem w 7 tygodniu. Czuje sie świetnie. Nigdy nie miałam mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×