Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomek24

problem

Polecane posty

Gość tomek24

Cześć! Mam 24 lata i poważne problemy z akceptacją wśród dziewczyn. Może przyczyną jest to, że nie mam samochodu ( ani nawet prawa jazdy). Mam spore problemy ze znalezieniem pracy. Gdy dziewczyna dowie się o tym jakoś tak zaczyna stronić od mojego towarzystwa. Staram się o tym nie mówić, ale gdy już inaczej się nie da, to cała relacja ( choćby dotąd fajna) zaczyna się psuć. Czuję się przez to czasem jak trędowaty. Nie jestem brzydszy, ani mniej inteligentny od innych, ale dziewczyny jakoś stronią ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może żulem jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfffff
nie dziwię im się, też bym nie chciala bezrobotnego faceta bez prawa jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczciwy
Widać sezon ogórkowy, ten temat leci już n-ty raz! Zmień płytę stary! I tak nie podupczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
Ulituje się moze jakiś macho i przerznie solidnie mój brązowy gejzer ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
To nie tak. Nie jestem żadnym żulem. W tym roku skończyłem UW i po prostu szukam jakiejś pracy. dfgfffff : proszę cię nie pisz w ten sposób. W dzisiejszych czasach każdy ma prawo przez jakiś czas bezrobotny. Ten problem może także dotknąć ciebie i twoją rodzinę, choć wiem co to znaczy i naprawdę ci tego nie zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaa
chłopie za takim marud.a to bym sie w zyciu nie obejrzał...wex się w garsc...bo ciamajda i niedorajda taka jeste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra oddziałowa
Obawiam się ,że trudno Ci będzie bez pracy. Na studiach tez tak miałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaa
Tak naprawdę to nazywam sie Janusz,ale koledzy wołaja na mnie Kremik.Mam 63 lata i jesteme emerytowanym pracownikiem wodociągów w Kędzierzynie Kozlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandmastermasturbator
Weź się w garść, weź go w garść, najpierw z wolna potem szybko marszcz. Kiedy będziesz już gotowy czas ruszyć na łowy. A robota to głupota, prawdziwe życie to dupczenie i picie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
Jakich studiach ?Skonczyłem tylko 5 klas powszechnej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
nie jestem żulem,nalewki zagryzam zaraz po wypiciu czosnkiem żeby nie było czuć alkoholu. Myje się regularnie co tydzień a serek spod napletka usuwam jak nazbiera sie w ciagu kilku dni. Brak zębow na przodzie raczej nie zauwazają bo staram sie nie mówić zbyt wiele na spotkaniu żeby nie otwierać ust.Ograniczam sie do odpowiadania na pytania np. "yhyyy!" "yyyy" . Nie kiwam głową zeby łupież nie leciał. To chyba nic ze mna nie jest nie w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaa
a widzisz...ładnie sie podszyłes..może i caimajda..ale nie głupia...co nie zmienia faktu, że i tak bym się za ciapą nie obejrzała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
Nie wiem, dlaczego tak się ze mnie naśmiewacie. Jestem normalnym człowiekiem, a problemy może przecież mieć każdy. Nie jestem żadnym ciamajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Pirog
hmm no nie dbasz o siebie,mój ty Tomku. Ale wszystko mozemy naprawic.Lubisz anal i oral? Jestes oczywiscie pasywny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaa
oj podszywy podszywy :o cienkie jestescie jak moja niby blona dziewicza pzrerywana srednio 2 razy dziennie przez miejsocwych panow bearsow z pobliskiej budowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandmastermasturbator
Kurw@ gościu żal normalnie żal! Zrób coś ze sobą, idź na imprezę albo na plaże i wyrywaj!!! Są wakacje więc nie czas na trucie dupy na forum tylko na konkretne ruchy!!! Więcej ruchów a mniej pierdoleni@ i kolorowe staną się szare dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandmastermasturbator
bierz przykład ze mnie :D ja walę ostatnio pod stare odcinki Klanu albo wystapienia telewizyjne posla Kalisza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandmastermasturbator
Podszywaczu drogi rób se laskę pókis młody! Ja wale tylko pod Mode na sukces i zdjęcia Ridża forestera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandmastermasturbator
ewentualnie jeszcze pod programy Tomasza Raczka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandmastermasturbator
tak i pod wystąpienia Kamila Durczoka przy ujebanym stole, lubię jak jest taki wulgarny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandmastermasturbator
a kiedy była relacja z otwarcia dworca z Gosiewskim,zemdlałem z rozkoszy :D do dzis poplamiony plakat z Gosiewskim wisi nad moim łózkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandmastermasturbator
a już najbardziej mnie rajcuje Krzysiu Ibisz we wszelkiej maści teleturniejach, nie pogardzę tez Zygą Chajzerem i jego starą dupką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandmastermasturbator
kiedys moim wielkim przezyciem był pan Lotto... To był szał jajec.Strzelalem nasieniem z okna z 15 pietra podczas losowania Duzego Lotka.Gdyby ten facet wiedzial wtedy jak ja go pożadałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandmastermasturbator
fantastyczne orgazmy miałem jako dzieciak w PRLU gdy spikerem był Jan Suzin, do tej pory staje mi gdy słyszę jego głos, nie raz się tryskało na telewizor full hd marki Rubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandmastermasturbator
wale jeszcze czasami pod prognoze pogody z Tomciem Zubilewiczem,szczegolnie obite wytryski mam gdy udami sie dojść gdy na ekranie jest jego lysinka a on z takim natchnieniem pokazuje wyze i nize ...wyżej i nizej :) mmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×