Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podla kobieta

Kosztorys wesela

Polecane posty

Gość podla kobieta

Wesele na 100osób. Wesele za 2,5 roku zastanawiam się ile kasy będę potrzebowała na zorganizowanie wesela. Ile kosztuje teraz fotograf, kamerzysta, wódka po hurtowej cenie, opłaty kościelne i wszystkie związane z organizacją dokumentów, suknia, garnitur, kwiaty, dekoracja i zespół, obrączki zapomniałam o czymś? pomóżcie mi się zorientować. województwo mazowieckie. Będę szukała, chodziła, ale dopiero gdzieś za rok. Ale kasę trzeba zacząć już teraz organizować chcę wiedzieć ile mnie to możne wynieść zdecyduje się na restauracje gdzie będzie 150zł od talerzyka maksimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po ślubie
Za dwa lata ceny mogą się bardzo zmienić. Najlepiej odkładaj sobie co miesiąc 500 zł i w rok masz już 6 tys. Jeśli możesz, to odkładaj więcej i np. na lokatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc takkk
jesli chcesz nową kieckę to od około 2 tysięcy coś można kupić. Generalnie ceny po około 3 tysiace plus dodatki - więc pewnie z 4 tysiace jak nie więcej. Porządny garnitur, buty, koszula, spinki podobnie. Opłaty kościelne - ztym róznie bywa do 1000 zł. Obrączki zalezy co wybierzecie - my za klasyczne złote zapłacilismy rozk temu 600 zł, ale teraz loto poszło w góre - od tysiąca do dwóch. DOkumenty w USC zależy czy jesteście zarejestrowani e wjendym czy nie, jesli w jednym to około 80 zł, jesli w innych to jeszcze akty urodzeia za cos koło 20 zł. Wiecej nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podla kobieta
A kamerzysta, zespol, fotograf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotku... dwa lata temu moj zespół brał o 1500zł mniej niż obecnie. nikt Ci dokładnie nie powie ile jak i co. załóż soebi że uzbieracie koło 30-40 tysięcy, obecnie wystarcza to spokojnie to i za dwa lata wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mazowieckim bedzie Ci ciezko znalezc za kwote 150 zl - ja mialam kilka tygodni temu wesele - calkowty koszt wszystkiego wyszlo nam 26 tysiecy ale wszedzie negocjowalismy ceny gosci bylo 104 osoby - chcieli 190 zl/os, ale utragowalismy na 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy dj za 1800 zespoly licza od 2 w zwyz - ale sdenio ok 3 tys - na zespole radze nie oszczedzac tylko wybrac dobry masz troche czasu to poszukaj przecen wodke najlepiej kupowac przed swietami wtedy sa rozne promocje jesli chodzi o napoje to akurat nam sie trfailo bo do 2 butelek pepsi dodawali butelke fanty wiec jak sie szuka to mozna znaezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podla kobieta
Będę szukała mam nadzieję, że wesele nie wyniesie mnie drożej jak 30 tys. Chciałam mieć tylko fotografa, ale narzeczony upiera się na kamerzyste wiec dodatkowy będzie koszt. Jednak mam nadzieje, ze zmiescimy sie w 30 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa za miesiac
u nas mniej weiecej tak: (2 dni ok 130 osob w remizie) suknie ok 2000 dodatki ok 500 garniak 1000 sala 1500 auto 500 bus do rozowki gosci 600 orkiestra 3200 foto-video 4500 kucharki 4000+ zakupy spozywcze 5000 alkohol 315 butelek 6000 kosciol 1000 nauki 60 usc 80 obraczki 1500 zaproszenia 400 kotyliony,kieliszki, naklejki na wodke, dekoracje itp 500 podziekowania dla rodzicow 200 fryzjer , makijaz ok 300 bukiety ok 500 chyba tyle ale moze cos jeszcze hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małopolskie....
Moje ceny w tym roku (1 dzień, 150 osób): formalności kościelno-urzędowe - ok 1200 zł (bez kwiatków do kościoła) fotograf - 1200 zł kamerzysta - 1000 zł kiecka - udało mi się nową zdobyć za 1600 zł dodatki do sukni - 300 -400 zł strój młodego - ok 1500 zł zespół - 1600 zł wódka - ok 18-20 zł (po hurtowej cenie)/0,5l napoje - ok 2 000 zł (3l/os) ciasta i tort -2500zł A wesele to już inna sprawa, ja mam swoją kucharkę więc i tak mi tanio wyjdzie, ale myślę, że tak z 7 tyś na samo wesele trzeba mieć, oprócz tego co wyżej wymieniłam. Poza tym jeszcze wiele pierdółek dochodzi, fryzjer, wiązanka, dekoracja na salę, transport dla gości noclegi itp, itp///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowieckie - Płock - ceny na rok 2010 - zespół - 3400 - kamerzysta, fotograf - 3800 - talerzyk - 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie woj podlaskie wesele na 70 osob sala - 70*90zł = 6300 zespoł - 2000 fotograf - reportaz 800 studio-590 plener300 kamerzysta - 1200 suknia -1050 moje pierdołki jak mowi mój mąż (fryzjer, kosmetyczka,welon, bielizna)- 600zł kwiaty - 500 tort - 350 moj M. - 150zł podziekowania - 300 zaproszenia- 130 samochód-200 ślub - 1000 wodka - ok 1500 (jeszcze nie kupilismy), bimber - gratisowo, piwko-gratisowo, lech free- 70zł, szampan - 70zł dekoracje - 100zł ksiega gości - 70zł antalek - 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze wesele było w kwietniu - woj. pomorskie. 16.000 Restauracja 4.000 Ciasta 1.200 Obrączki 2.500 Suknia ślubna 0.500 dodatki do suknie 1.000 Garnitur Młodego + dodatki 1.800 Orkiestra 1.100 Kamerzysta 1.000 Fotograf 0.330 Dekoratorka Kościoła (było dużo ślubów i się złożyliśmy,całość wyszłaby około 1.200zł) 3.000 Alkohol 0.200 Skrzypce w Kościele 0.500 Kościół (Opłata, zapowiedzi w obu parafiach) 0.300 Owoce 0.160 Ubiór Druhny 0.400 Kwiaty 0.600 Napoje Razem: 34.590 zł Na pewno o czymś zapomniałam. Wesele było na około 90 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×