Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neta1983

Zmniejszenie laktacji

Polecane posty

Urodziłam córeczkę 21 lipca przez cc. Mam do Was w związku z tym pytanie. Odciągam pokarm i podaję małej z butelki bo niezbyt nam idzie dostawianie do piersi. Najpierw mała strasznie pogryzła mi brodawki, potem karmiłam przez te osłonki silikonowe, ale ciężko przez nie idzie i mała się złościła i wyginała na wszystkie strony. Efekt był taki, że mała była upocona i zdenerwowana tym karmieniem i ja też. Odciągam pokarm co 3 godzinki i mam go coraz więcej. Nie ukrywam że jest to męczące. Dlatego chciałam Was zapytać, czy znacie jakiś sposób na zmniejszenie laktacji. Słyszałam o zimnych okładach. Właśnie taki zrobiłam. A coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie po co ci to?Teraz twoja córeczka ma niecałe 2tyg i je zapewne niewiele,ale z każdym dniem bedzie chciała coraz wiecej.Albo poprostu staraj się odciągać co 4 godziny. Ja byłam w podobnej sytuacji jak ty,tez odciągałam pokarm i odciągam do tej pory a moja córcia skończyła tydzień temu 7 miesięcy!Możliwe ze masz tez nawał mleczny. Ja najpierw ściągałam co 3godz,pózniej co 4 następnie co 6 a teraz jak jest duża to ściągam rano i przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×