Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MANIEq

Wszystkie kobiety to zwykłe mięso

Polecane posty

nie chcę jutra zresztą wszystko mi jedno zawaliłem już dla Niej wszystko, pracę, szkołę a teraz i zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh MANIEq rozumiem Cię, ja myślałam że to sam Bóg uchylił mi niebios pozwalając aby me serce zabiło dla tego kogoś, ale okazało się że nieświadomie podpisałam cyrograf z diabłem... Dla tego kogoś mnie już nie ma i to w ułamku chwili, a ja swej duszy już nigdy nie odzyskam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać nie warto się aż tak poświęcać.. Ogarnij się, bo nie ma chyba gorszego widoku niż rozwalony psychicznie facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że co? Masarzystę?? Stary! Ona będszie jeszcze próbować do Ciebie wrócić, mówie Ci. Wtedy jak ten masarzysta kopnie ją dla innej. kurde, tacy kolesie dotykają służbowo w swojej pracy różne ciała, mężczyzn, kobiet, atrakcyjnych kobiet... niektóre same skałdają takim niedwuznaczne propozycje, wątpie by ona była tylko jedna w jego rozkładówce... :O martwi mnie tylko że piszesz że dla niej zawaliłeś prace.. co jak co ale życie prywatnie nie powinno sie nakładać na zycie służbowe, bynajmiej ja wychodzę z takiego założenia i to twardo. chłopie, naprawde ogarnij się, młody jesteś jeszcze (87 rocznik jak widzę), jestem trochę starszy i w chooy przeszedłem i wiem że czas naprawde leczy rany, będzie dobrze.. mówię Ci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIEq - w sensie biologicznym ty tez jestes miesem. I tez cie robaki zjedza. Chyba ze sie spopielisz. A co cie obchodzi co inne robia z wlasnym cialem? Czyzbys mial kompleksiki? A moze panna cie puscila bokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DD albo przeczytaj całość ze zrozumieniem i dyskutuj normalnie albo spłyń stąd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaś23
a kiedy się rozstaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kazdy samiec to kureeewka
i szmata !!!! prawie 100 % kobiet sie z tym zgodzi !!!!! buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga 1992
Nie dziwne ze cie rzucila. Widac ze jestes jakis palant jezeli wynaturzasz sie na kafeterii :-O Gdybys byl moim facet od razu bym dala komu innemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abracham bielar
pierdolnij sie w ten pusty łeb, głupia sucz że tylko pierscionek z diamentem od ciebie wyciągnęła, takich palantów sie doi do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaVin DeGraw
Kurwa co to za temat :-O Idz szmaciarzu na uczuciowy i tam sie wyplakuj. Widac niezla z ciebie ciota jezeli puscila sie z innym- no ale po twoich postach widac ze jstes babochlop a nie 100% facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC7778888
Baby są strasznie puszczalskie podam ci przykład: zostawiła mnie dziewczyna byłem załamany spotkałem się z nią po 3 latach ona jest teraz zarecytowana za miesiąc wesele z kolesiem który ja zbałamucił wtedy ja postawiłem sprawę tak jak chce jakiegoś romansu a ja jej nie pasuje niech spier... Zna ja na wylot spotkaliśmy się na imprezie od tej pory posuwam ja codziennie a ona opowiada mi jaki jej facet to flus. Kobiety puszczaja się jak tylko mają okazje i bez okazji też więc też tak rob i będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka2510
hej jestem baba ale chce tez ci cos powiedziec otóz to ze moj kolega przechodzil to samo narzeczona zostawila go po 6 latach mieli wielkie plany slub dziecko itd wszystko bylo ok ale jego blad wlasnie to ze byl za dobry dla niej ciegle prezenciki kwiatki robila co chciala na wszystko jej pozwalal nawet do pracy nie chodzila bo on pracowal i utrzymywal caly dom i ja zreszta tez i poprostu najnormalniej w swiecie znudzilo ja to ze miala wszystko szukala nowych wrazen nowych emocji i tez odeszla poznala nowego i jest z siebie dumna a kolega zalamka max mysli samobojcze itd i wiesz co go wyleczylo nowa milosc jest obecnie z kobieta ktora go docenia szanuje itd wszystko zalezy od charakteru kobiety i ta jest zupelnie inna niz tamta chlopak jest max szczesliwy i zobaczysz tez poznasz ta jedyna odpowiednia i szybko zrozumiesz ze z tamta to nie bylo to jednak powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uogólniaj bo to mnie obraża. Obiecałam sobie, że nigdy nie odejdę bez powodu, a jeżeli już się jakiś znajdzie to będę starała się to naprawić razem z moim narzeczonym. Napewno nie będę szukała pocieszenia u innego. Jeżeli piszesz, że miała wszystko tzn. że miała za dobrze. Nie ma co ukrywać- jak kobieta ma za dużo to się w tyłku przewraca- wiem z autopsji. Albo...może tylko Tobie się wydaje, że miała wszystko? Może wcale nie chciała tych wszystkich kwiatów, prezentów itd. tylko żebyś przy niej był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie mi słać jest mi wszystko jedno dostała pierścionek bo Ją kochałem dzięki za słowa wsparcia chociaż niewiele mnie one podbudowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Jej domu 72km byłem co niedzielę, w tygodniu mieszkała na stancji do której miałem 35km i byłem w stanie jechać o każdej porze dnia i nocy jeździłem w burze, śnieżyce i grady, w nocy, rano i w dzień i na co to wszystko się zdało? nie zabraniałem Jej niczego, mimo że niejednokrotnie wyrażałem swoje zdanie że źle robi i mi się to nie podoba nie podnosiłem głosu ani ręki to też na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewidentnie byłeś dla niej za dobry i w dosatku na każde jej zawołanie... I chyba w tym konkretnym przypadku to był duży błąd. Może jak byś był ostrzejszy (ale bie chamowaty gbur) to by miala respekt dla Ciebie, a tak w duupie jej sie poprzewracało niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowane Ciacho
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaałłła lalaaaaaaa
a z pod jakiego ona jest znaku zoodiaku a z pod jakiego Ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70% zdobywania dziewczyny to olewanie jej. Niestety taka prawda, jak dziewczyna ma za dobrze to chce jeszcze lepiej. Im nigdy nie dogodzisz i nigdy nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×