Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolorowe Ptaki

Zapraszam na pogawędkę ! Nudno tu coś ...

Polecane posty

Kowalski , wiemy , że jesteś specjalistą we wszystkich dziedzinach .... Dzień faktycznie był upalny ... ja spędziłam go z ukochanym na działce i było super , nawet się trochę opalałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzeciętnyKowalski --- Ty jesteś chyba specjalistą w każdej dziedzinie, już dziś chyba trzeci raz widzę taki wpis na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesyka
no nudno tu naprawde !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z*krainy*czarów
eh. wlasnie weszlam na kafe ;) ja to dzis caly dzien sie obijalam. co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z*krainy*czarów
czarna dalia ja nie wiem co jutro bede robic, zyje z dnia na dzien. eh tylko mezczyzny brak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesyka
dyis bzlo goraco i nudno -+jak malo to niedyiela nie lubie takiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowe Ptaki - ja też mam teraz wakacje do października :) co studiujesz ? Też nie wiem co będę jutro robić, jak jest tak gorąco, to człowiek staje się taaaki leniwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BĘDĘ studiować na Akademii muzycznej na wydziale instrumentalnym , w tym roku zdawałam maturę :) A Ty co studiujesz? Ja myślałam żeby iść jutro na jakiś basen , ale moja przyjaciółka się nie odzywa i pewnie po raz kolejny ja muszę proponować wypad (wczoraj zdecydowałyśmy , że w poniedziałek idziemy na basen).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesyka
ja tey jutro nie wiem co bede robic taki dyien ma padac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z*krainyczarów
eh, ale smutny to dzien byl. dobrze ze to koniec ... a raczej poczatek nastepnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesyka
no smutnz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiNnA002
Mam problem..spędziłam dzień na rozmyslaniu o nim.chcę pokazać facetowi że go kocham ale jak mam to okazać po świństwie któr mu zrobiłam (on wi co zrobiłam)..Jak pokazać że się kocha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesyka
kolorowe ptaki ile masy lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w tym roku, będę zaczynać studia:) a dokładnie bioinżynierię produkcji żywności. Nie jest to szczyt moich marzeń, ale tak się złożyło, że z pewnych powodów muszę blisko swojego miejsca zamieszkania studiować :( Na jakich instrumentach grasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiNnA002
Powiedzcie że czy macie jakies pomysły??? jak okazujecie miłość swoim ukochanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiNnA002
Myślisz?? w sumie to bardzo skomplikowana sprawa.Byłam pewna że mnie zostawi po tym co zrobiłam o on mi zwyczajnie WYBACZYŁ jestem w szoku.A mam jeszcze pytanie..czy wasi faceci was kontroluja< nie pozwalaja utrzymywać kontaktu ze znajomymi którzy im nie pasują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli czy wybaczył, to postaraj się nie zawieść go następny raz :) Po prostu bądź przy nim kiedy Cię potrzebuje, bo co możesz innego zrobić, liczą się czyny, a nie słowa. A co do kontroli - to za bardzo kocham wolność i po prostu nie pozwalam na taką zaistnienie takiej sytuacji, jeśli jestem w związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiNnA002
Czarna Dilia-Zazdroszcze Ci silnego charakteru też bym chciała tak umieć;)) Tak weim nie mogę zawieść kolejny raz...Ale on mnie przytłacza nie mogę mić znajomych nawet..Wszyscy mówią że mam skończyć ten związek(trwa 4 lata) ale ja go bardzo kocham mimo wszystko.Niewiem czy warto oddać swoj życie w czyjeś ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×