Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarymary

chce rzucic zaklecie aby do mnie wrocil

Polecane posty

Gość czarymary

hej. chcialabym rzucic urok na chlopaka aby sie do mnie odezwal. kiedys przyjezdzal i nagle przestal sie odzywac, nie odpisuje na moje esemesy. prosze pomozcie mi, podajcie przyklad jakiegos uroku, wrozby aby sie do mnie odezwal, aby napisal esemesa, aby bylo tak jak dawniej, aby do mnie pisal i przyjezdzal. z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam niedawno podobną sytuacje :( nawet jak sie widziałam z nim gdzieś to jak byśmy sie nie znali nawet mi cześć nie powiedział...Ale ostatnio do niego napisałam sms'a że nie potrafię nie pisać do niego i żeby się odezwał bo chciałam mu coś jescze powiedzieć...no i zadzwonił do mnie...a to była akurat sobota wieczór i był już troszke pijany może dlatego zadzwonił bo miał większą odwage.. A teraz znowu sie nie odzywa...i dałam sobie już spokój. :( "nic na siłe " Ale rozumiem że możesz być zakochana i jest Ci cieżko...albo Ci przejdzie...tak jak mi...ale warto spróbować..napisz do niego..lub zadzwoń z zastrzeżonego...Ja jeszcze kiedyś robiłam tak ze jak mi sie zebrało na placz to dzwoniłam do niego i sie nade mną litował kiedy płakałam mu do słuchawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucanie "urokow" na nic sie zda jesli on Cie nie kocha. W ogole uwazam, ze "kto wierzy w gusla, temu d..a uschla". :) Zastanow sie po co Ci ktos, kto Cie nie kocha, kto nie teskni, kto nie interesuje sie Toba, kto [jesli bys go jakos "wyczarowala ;)] sprawi, ze znowu bedziesz smutna, ktos, kto zacznie Cie traktowac jak dawniej bo zebrzesz o milosc, a on Ci tego po prostu nie moze dac ? Od momentu waszego "rozstania" duzo sie zmienilo. Nie wznos oltarzykow czlowiekowi, ktory tylko w Twojeej wyobrazni jest cos wart. Zaniast tego [tej tesknoty] zajmij sie soba i zmiana siebie. Przyjrzyj sie uwaznie tej dziewczynie i znajdz w niej cos niepowtarzalnego. Niech podpowie Ci intuicja czy ten czlowiek rzeczywiscie moze Ci dac wszystko to, o czym marzysz, czy tez marzenia warto zwrocic w swoim kierunku; zajac sie soba i swoim rozwojem. Na wszystko przychodzi czas, niczego wiec nie wolno przyspieszac i reagowac emocjonalnie. Nie warto gonic za pseudo-miloscia [jednostronna miloscia], ona jest dobra dla cierpietnic, a Ty przeciez chcesz, zeby kiedys Cie ktos pokochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exorcist
Proś Boga, a jeśli na to zasłużysz - Będzie Ci dane. Nie wchodź w gusła i nie ufaj diabłu, bo skończy się to dla Ciebie makabrycznie. Z Bogiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exorcist - popieram. Nie próbuj takich sztuczek, bo naprawdę źle to się skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W skrócie moja sytuacja wyglądała tak, że chłopak po krótkim czasie rzucił mnie, ponieważ nic poważnego nie czuł, a on szuka powaznego związku i kobiety na całe zycie. Nie zależało mu aż tak bardzo, by kontynuowac ten związek, po prostu nie widział dla nas przyszłości. Problemem było to że ja się już zdążyłam w nim zakochać…. Musiałam go odzyskać. Zrobiłam to dzieki urokowi miłosnemu u rytualisty perun72@interia.pl. Wrócił i jesteśmy szczęsliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa9
Coraz wiecej czarownic. Znaczy to że coraz wiecej frajerek daje się skubać. baby przyznawac się ile z was dalo sie wyskubac i na jakie kwoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa9
No frajerki.... przyznawać się.... przecież tyle was jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa9
Jedna już się przyznała że na ponad tysiąc. :) hahaha a wy na jakie kwoty dajecie się skubać ? napiszcie bo to ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa9
Frajerki.... słucham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa9
Frajerki siedzą cicho. hahaha Nie dziwie sie, wstyd jak skur....czybyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie zesram i zjem swoje goooowno to on do mnie wroci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ciebie Twoja na ile oskubala zanim Ci rogi przypiela? Czy moze dalej skubie a Ty frajerze nawet o tym nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa9
A Ciebie Twoja na ile oskubala zanim Ci rogi przypiela? Czy moze dalej skubie a Ty frajerze nawet o tym nie wiesz xxxxx Na szczęście nie jestem frajerem, ale skoro coraz więcej ogłoszeń wiec frajerek przybywa. Znasz faceta który by pisał do wróżki ? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa9
A nawet jakby mnie oskubała to tym bardziej świadczy że oszustka. I nawet jak jedna przeczyta i pomyśli to chyba dobrze. Jakim trzeba by frajerem żeby wierzyć w taki pierdy hokus-pokus odpowiedz nieziemskim :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwieram swoje serce na miłość. Otwieram swoje serce na bliskość z drugą osobą. Coraz pełniej uświadamiam sobie jak to pięknie jest mieć obok siebie bliską ukochaną osobę i razem z nią dzielić się szczęściem i miłością. Dlatego juz teraz otwieram się na miłość. Otwieram swoje serce na wspaniały związek z idealnym dla mnie partnerem, związek pełen miłości i ciepła. Otwieram się na związek, ktory słuzy najwyzszemu dobru mojemu i innych. Z zachwytem uświadamiam sobie, Ze zasługuję na najwyzszej jakości związek przewyzszający moje najśmielsze marzenia. Zasługuję na szczęście oraz miłość najwyzszej jakości. Dlatego juz teraz przebaczam wszystko moim byłym partnerom. Wiem, ze teraz Bog ma dla mnie coś znacznie lepszego od tego co było wcześniej. Uwalniam się od zalu. Uświadamiam sobie, ze wszystkie dotychczasowe doświadczenia były mi potrzebne po to, by coś zrozumieć i pojść dalej. Juz teraz pozwalam sobie doświadczać wolności, swobody i spontaniczności w związku i daję je mojemu partnerowi. Wolność, swoboda i spontaniczność słuzą nam, są dla nas korzystne i bezpieczne. Wiem, ze najbardziej atrakcyjny dla mojego partnera jestem właśnie wtedy, kiedy jestem sobą, dlatego z łatwością i przyjemnością przejawiam się w moim związku. Z radością uświadamiam sobie, ze pozwalając sobie na związek nie muszę z niczego rezygnować. W moim związku czuję się spokojnie, bo wiem, ze moj partner jest dla mnie zyczliwy i jest po mojej stronie. Jestem doskonale bezpieczny, kiedy jestem z moim partnerem. Wiem, ze zawsze jestem przez niego chciany i kochany. Pozwalam sobie, by był przy mnie partner, ktory w pełni ze mną harmonizuje. Uświadamiam sobie, ze i ja jestem idealnym partnerem dla mojego ukochanego partnera. Z zachwytem odkrywam, ze jestem jego spełnionym marzeniem. Kocham mojego partnera i cieszę się z tego jaki jest. Nie czuję w sobie zadnej presji, by go zmieniać. Akceptuję go w pełni takim jaki jest i juz teraz uwalniam się od wszelkich oczekiwań, zalow i pretensji wobec mojego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sram na twoje zaklęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaa1970
Mówię Wam jedną z niewielu osób która zna się na magii jest wróżka Sigita. Opowiedziała mi jak zrobić skuteczny rytuał miłosny i co ważne zadziałało!! Chłopak w końcu mnie zauważył i teraz ciągle adoruje. Kontakt to tej Pani jest na stronie http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewna że magia działa ale trzeba być cierpliwym. Sama czekałam 5 miesięcy ale w końcu chłopak wrócił. Wybrałam białą magię ze strony http://magia-anielska.pl i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do klatw polecam www.canis.biz do uzdrowienia Wiere Opaka 42 do urokow milosnych www.okulta.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Chcialabym sie podzielic wlasnymi doswiadczeniami.....jakis czas temu moje malzenstwo przechodzilo Wielki Kryzys !! .Rozstalam sie z mezem.Wertowalam internet szukajac pomocy az trafilam na portal gdzie pisano o magi i rzucaniu urokow milosnych.....zdecydowalam sie poszukac w necie ludzi tym sie zajmujacych. Znalazlam wiele osob ktore zaoferowalo mi pomoc .....i co ? wydalam wiele grosza a efekty zadne albo minimalne....nie bede ukrywac ze stracilam nadzieje.....az bedac na urlopie poznalam kobiete ktora podala mi namiary na Pana mieszkajacego w Niemczech i do dzis jestem wdzieczna,mimo ze Pan Marcin nie zajmuje sie tym zawodowo....pomogl mi w 101 %.......wykonal rytual milosny i wszystko wrocilo ......Jestesmy znowu razem od 8 m-cy....Ja,moj maz i syn !!!!!.Zycze wiary w milosc i pozdrawiam. Alicja. Kontakt do Pana Marcina marcin.pop.43@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rytuały potrafią zdziałac cuda. Ja zrobiłam urok samodzielnie ale tylko dzięki pomocy szeptuchy Diany z wrozkadiana.pl. Ta kobieta ma niesamowitą wiedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co fizzzdo reklamujesz te swoje uroki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcijen
Dnia 27.09.2015 o 14:38, Gość gość napisał:

W skrócie moja sytuacja wyglądała tak, że chłopak po krótkim czasie rzucił mnie, ponieważ nic poważnego nie czuł, a on szuka powaznego związku i kobiety na całe zycie. Nie zależało mu aż tak bardzo, by kontynuowac ten związek, po prostu nie widział dla nas przyszłości. Problemem było to że ja się już zdążyłam w nim zakochać…. Musiałam go odzyskać. Zrobiłam to dzieki urokowi miłosnemu u rytualisty perun72@interia.pl. Wrócił i jesteśmy szczęsliwi.

Bzdura do potęgi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Nie działają rytuał ja próbowałam nawet swieczka i zdjęcie i nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WróżNogiRozłóż
Dnia 3.08.2009 o 18:26, Gość czarymary napisał:

chcialabym rzucic urok na chlopaka aby sie do mnie odezwal. kiedys przyjezdzal i nagle przestal sie odzywac, nie odpisuje na moje esemesy.

Jak będzie drugi raz przejeżdżał to rzuć kamieniem / na pewno sie odezwie.

Za poradę nie dziękuj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WróżNogiRozłóż
8 minut temu, Gość Ona napisał:

Nie działają rytuał ja próbowałam nawet swieczka

Spróbuj jeszcze raz. Ale tym razem weź świeczkę dłuższą i grubszą. No i szerzej nogi rozłóż!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×