Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzasty86

.......... po terminie.....

Polecane posty

witam . przez trzy cykle zazywalam duphaston na uregulowanie cykli bo wczesniej mialam bardzo nieregularne.... podczas zazywania duphastonu cykle uregulowaly mi sie na 27,26,25 dniowe. ostatnio @ dostalam 7 lipca byla bardziej skąpa niz zawsze....w tym cyklu nie zazywalam juz duphastonu , bo krecilo mi sie czesto w glowie, niewiedzialam dokladnie czy to od tego, ale ginekolog kazal mi przestac zazywac tego leku. w tym cyklu duzo razy staralismy sie o dzidzie. to byl moj pierwszy cykl w ktorym rowniez zaczelam zazywac wiesiolek na poprawe sluzu plodnego.po obserwacji sluzu to owulacji moglo dojsc miedzy 15 a 19 lipca, przed i w trakcie tych dni staralismy sie o dzidzie.... dzisiaj jest moj 28 dzien cyklu a @ nie widac..... nie boli mnie brzuch tylko czasami odczuwam klucie prawego jajnika , no i od jakiegos czasu bardzo powiekszyly mi sie piersi...jak myslicie czy jest mozliwosc ze tym razemudalo mi sie zajsc w ciaze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem , ale zrobilam tak dla pewnosci.... jak myslicie jest mozliwosc ze moze zaszlam w ciaze. dzis jest moj 29 dzien cyklu....okres juz powinnam dostac.....chwilami pobolewa mnie lekko brzuch ale tylko leciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam e chociaz po tym duphastonie mi sie ureguluje @. a tu przestalam go brac a okresu nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka ale jak myslisz......?/ podczas brania tego duphastonu cykle tak jak pisalam mialam 27,26 i 25 dniowe....zakonczylam go brac i cykl mi sie wydluza..... zgodnie z obliczen @ powinnam dostac w sobote albo niedziele a tu juz wtorek.....a test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie musiałam robis testu ja po prostu wiedziałam żę jestem w ciąży po 3 miesiacach starań z męzem o dzidzie .może właśnie po odstawieniu tego duphastonu coś ci sie tam pomieszało . radziłabym iść do lekarza i zrobic bete wedy bedziesz miała pewność czy jestes w ciąży czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnuki
na jakiej podstawie gin przepisał ci duphaston??...jeżeli masz nieregularne cykle powinien cie skierowac na badania hormonalne...no ale znając naszych lekarzy...przepisują chyba leki na zasadzie -co cię nie zabije to wzmocni:P...kochana życzę ci zafasolkowania , ale jeżeli się nie uda to wymuś na lekarzu skierowanie lub go zmień...a ja radzilabym ci poobserwować swój organizm -mierzenie temp,. badanie śluzu i szyjki macicy czyli NPR...będziesz wiedziala jak długie masz fazy i czy masz owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane za odpowiedzi... mnie lanie od jakiegos czsu czesto kluje prawy jajnik..... duphaston przepisal na na nieregularne cykle.... bo mialam raz 22 dniowe a raz 46 dniowe..... od kiedy zaczelam go zazywac cykle sie uregulowaly.... no tylko teraz jak go odstawilam to znowu cos.... :( ja o dzidzie staram sie juz ponad pol roku...tylko ze wlasnie jak mialam te nieregularne cykle to mogla wogole owulka nie wystapic.....teraz dopiero od maja bralam ten lek......a w tym ostatnim cyklu tylko ten wiesiolek bralam...... brzuch mnie pobolewa chwilami lekko...tak jak na okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze moze teraz sie udalo....choc nie napalam sie tak jak w poprzednich cyklach bo pozniej gorsze jest rozczarowanie....wizyte u gina (usg)mam 10 sierpnia...poczekam zobaczymy...... ciekawe cy do tego czasu dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×