Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Errorysta

Sam na weselu - co robić?

Polecane posty

ej, ale z malutka to by nie było na siłe :) Sama zaproponowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Lepiej kogoś lepiej znać :D Mam koleżanki, z ktorymi lepszy kontakt mam co kilka miesięcy, ale jakoś tak głupio nagle kogoś brać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooora
Jestem na weselu praktycznie co sobotę (praca) i jest wiele osób, które przychodzą same i bawią się doskonale, jeśli masz iść z kimś kogo nie znasz, nie wiesz jak się zachowuję po alkoholu idź sam...może kogoś poznasz fajnego...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :) Na taką imprezę wolę jednak iść z kimś kogo dobrze znam. Koleżanek mam sporo, ale te bliższe są już zajęte i mają swoje życie. A z tymi dalszymi koleżankami, to właśni nie wiem, więc faktycznie lepiej iść samemu :) Szukanie "na siłę" wydaje mi się jednak absurdalne. Mam nadzieję, ze ludzie to zaakceptują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O akceptacje to sie nie musisz martwic :) Tylko badz grzeczny tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeczny będę :) Zawsze jestem grzeczny, a już zwłaszcza przy rodzinie. Na weselu liczy się zabawa, a nie jakies pijaństwo. Choć różne rzeczy się słyszało. Ale to takie tradycyjne wesele, więc powinno być ok. A jeśli "młodzi" będą zdziwieni, że ich znajomi przyszli w parach a ja sam? W sumie to nie ich wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi miło, ale właśnie chodzi o to, że nie chcę na wesele brać osoby, której nie znam. Wolę kogoś zaufanego, a że osoby zaufane są niedostępne, muszę iść sam :) Lepiej iść z kimś, kogo się zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze się znajdzie samotna pani na weselu. Zawsze jest ich więcej niz panów, więc pewnie bedziesz rozchwytywany do tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
idz, tylko nie skompromituj sie a) pij umiarkowanie b) jedz sniadanie i II siadanie, zebys sie na jedzenie nie rzucal c) tancz, rozmawiaj, korzystaj z okazji do zabawy aha i koniecznie przed weselem spusc sam sobie z krzyza (moze nawet 2 razy); skoro nie masz kobiety to pewnie cisnienie jest wielkie, zeby to cisnienie i alkohol nie doprowadzily do jakies nieprzyjemnej sytuacji i uszkodzen na twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam zaproszona na wesele kolegi we wrześniu i też idę sama. Nie mam obecnie chłopaka, ale mam wielu kolegów któych mogłabym zabrać, tylko po co?? wolę iść sama niż brać kogoś tylko po to, żeby był :) znam dużo przypadków kiedy ludzie chodzili sami na wesela i dobrze się bawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani głupia
matko bosko! już wiadomo czemu nikogo nie masz, po Twoich postach można się domyśleć.... jesteś jakiś niepewny i nie wiem, niezdecydowany, rozlazły? zaraz pewnie ktoś się za Tobą wstawi, bo przecież tylko szukasz porady.... sratatata... mamałyga, ściuściusciu-wstydź się! bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorekmam
mam pytanie moze nie w temacie ale jak przekonac kolezankke z ktora sie bawilismy na weselu oto zeby zostala u nas na noc - pokreslam ze niewiele nas laczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×