Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie mam pytanie

___________pocałunek w policzek?

Polecane posty

Gość takie mam pytanie

zaczelam sie spotykac z pewnym facetem, dobrze sie dogadujemy, nie ma niezrecznego milczenia, mamy podobne podejscie do wielu spraw, zartujemy, piszemy sobie smsy ktore sa dosc odwazne smsy. na ost spotkaniu chcial zebym go pocalowala w policzek i teraz nie wiem jak mam to potraktowac, tzn czy on uwaza mnie tylko za kolezanke czy jak? be głupich komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie na razie jak koleżanke
albo jest nieśmiały i mówiąc w policzek już Cię widzi w stringach na klęczkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie mam pytanie
nie nosze stringow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iutgfgf
no to bez stringow cie widzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czegoś trzeba zacząć
czyli najpierw od policzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie mam pytanie
depeche15 stringi sa niewygodne a ze nic nie nosze tego tez nie napisalam bez zlosliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie tam zlosliwosci, prawde pisze :P ja zawsze wszystkich caluje w policzek i nie ma do tego zadnych podtekstow. zalezy jak kto co interpretuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie mam pytanie
wsrod moich znajomych to tylko niektore kolezanki sie caluje na powitanie:) a tez nie chce niczego wyolbrzymiac i uniknac naidnterpretacji faktow. zeby sobie nie wyobrazac nie wiadomo czego bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finduilas
Wg. teorii pewnego kretyna: - wcześniej byłaś zwykłą kumpelą - teraz jesteś "bliską kumpelą" przed Tobą jeszcze daleka droga... ale zawsze może się zdarzyć, że ów delikwent stwierdzi, że się "zagalopował" i zapyta czy wolisz być odrzucona teraz czy potem, dowiadując się, że "byłaś tylko przyjaciółką" ów kretyn też wita się i żegna tylko z niektórymi ale dobra... nie pakujmy wszystkich do jednego worka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×