Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Gość DLA KAŻDEGO COŚ FAJNEGO
Dzien Dobry Kobitki. Ja juz jestem w pracy. Nocny porter zly,ze wczoraj do niego nie zadzwonilam jak sie spoznial.Jak wychodzilam o 23:20 to go jeszcze nie bylo,a dzwonil wczesniej 3 razy czy moze miec wolne,bo jest na stypie. MI powiedziano,ze jak bede jakis problem,to mam dzwonic do generalnego i tak tez zrobilam.Teraz ma focha,jego wina ze spoznil sie nawet nie wiem ile.A co jakby dzis generalny sprawdzil tasmy i wzial mnie na dywanik,ze czemu nie zadzwonilam?? Milego dnia Babolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka,należą Ci się brawa za żelazną cierpliwość w pracy. Każdy wie,że z kobietą w ciąży to lepiej nie zadzierać,bo ma humory"jak baba w ciąży". ;-) Nie powiedziałaś im kilku słów? Jeśli naprawdę potrafisz się ugryźć w język,to naprawdę zazdroszczę. U mnie hormony uszami wylatują,wyładowuje czasami moją złość na dzieciach(jak nie posprzątają pokoju,albo się nie słuchają),Rockiemu też się oberwie,jak pakuje się na pokoje żeby z nami posiedzieć,mama już nic nie mówi do mnie,bo jak ryknę to w pięty pójdzie. A najgorsze,że jest mi z tym dobrze,szok. Jak się wyładuję na czymś(ostatnio na tv)to potem jest błogi spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala zaczal mnie wypytywac kto mi kazal do generalnego dzownic.Powiedzialam mu,zeby to z kim innym zalatwial -ja mu nie moge odpowiedziec na to pytanie.Nie bede na szefowa kablowac.Ona akurat jest w porzadku. A co do moich humorow to eMowi sie dostaje najwiecej..az mi go czasem zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu też się obrywa i to nie rzadko. Biedny tyra za granicą,w domu wszystko się wali,psuje,a ja pretensje do niego mam. Bogu dziękuję,że on wyrozumiały jest,bo nie kłóci się,tylko skwituje "ale ty mała masz humory jaaa" . No ale to nie nasza wina,że tak się dzieje w organizmie kobiety ciężarnej. Bo komuś dowalić to jeszcze pół biedy,ale nie daj Boże żeby ktoś mi coś powiedział...czy ja nie powinnam pić melisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,ja się zrywam na zakupy,póki jeszcze dzieci nie ma ze szkoły. Do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki co tu taka cisza ??????????????????????????? Ja juz małą ze szkoły przyprowadziłam i robie dalej obiadek barszcz ukraiński z jajkiem i ziemniaczkami a na 2 kluski śląskie z gulaszem i sałatka z buraczków mniam mniam juz bym zjadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOO NIE ŁADNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie Wy wszystkie jesteście co ??? Klaudia dlaczego sie nie odzywasz???????????????????? Dziewczyny wracajcie na topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ładnie oj oj oj :-( Kobietki wysłałam na wspólną poczte zdiecie moje :-) ale jestem wwwwwieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelllllllkkkkkkaaaaaaaa HO HO HO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuu ale frekwencja.Myslalam,ze sobie cos poczytam,a tu lipa. Ja po pracy relaksuje sie na kanapie jak zwykle ;) Maluszek szlal dzis od poludnia,teraz dopiero sie uspokoil.Kupilam dzis slicznego,polarowego pajacyka z czapeczka w komplecie i kocyk taki mieciutki :D Moj M stwierdzil tylko,ze mnie puscic teraz do sklepu i bankructwo pewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ania wielka jestem i coraz cięzej sie mi ruszać he he a ja nie chodze jeszcze na zakupy ale zaczne bo jeszcze paru rzeczy niemam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem co sie dzieje z Klaudią nic sie dziś nie odezwała martwie sie o nią. a zawsze ona pierwsza kawe rano piła i am pobudki robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluszek dziś sobie leniuchuje tylko pare razy sie bawił i skakał ale mało pewnie ma takiego lenia jak ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wszystko jest ok.Juz tak kiedys bylo,ze sie caly dzien nie odzywala,potem sie okazalo,ze byla zajeta.Na pewno wszystko jest ok.No,ale moglaby cos napisac..KLAUDIAAAAA!!!HAAAAALLLLLOOO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam już dosć dzisiejszego dnia jestem padnięta. dzidzi sie obudził i mnie kopie w tylną ściane macicy i czje jakby w jelita strzelał kopniaki ała troche to nieprzyjemne hi hi ale dobrze ze sie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej )ja dzis spedzilam caly dzien na dworze i chyba chora bede bo zle sie czuje:(w niedziele mam spotkanie z babka w sprawie zamiany mieszkania mam nadzieje ze tym razem nam wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane przyszlam sie pozegnac na weekend bo o 11 wyjezdzamy do tesciowej...trzymajcie sie brzuchatki :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. U nas znow koszmarna pogoda.Ciemno jakby byla 7 rano,a nie prawie 10.. Nic mi sie nie chce. Ewelka fajnie masz,ze gdzies sobie na weekend jedziesz.Ja prawie kazdy pracuje..A jak mam wolne to i tak nigdzie nie jedziemy,bo szkoda kasy. Klaudia moze bys sie tak odezwala,co? Gdzie Cie wcielo?? NIe ladnie tak brzuchatki denerwowac-powinnas o tym wiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26.....? Spacer w chmurach....32....15.10........10.12.2009......22......K mala29....................28...13.10.........03.01.2010. .. ..29..... M Anka323..................25...15.10........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............22....8.09.........31.01.2010.. ....26.......? Beata2611...............24....15.10.........03.02.2010.. . ... 26 .....M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................12...02.10.........01.04.2010. .....30......? emamcia..................6...................15.04.2010. .....22...? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki Ja właśnie ze szkoły przyszłam i jem dopiero śniadanie bo mała miała ślubowanie i tyle czasu zeszło. Ale ładnie dzieciaczki wyglądały :-) Klaudia nieładnie tak mnie denerwować co sie dzieje ze sie nie odzywasz co??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co Kozy?aby mnie na dwa dni zabrakło i już topik poszedł w dół...U mnie ok tylko laptopa nie miałam niespodziewanie bo miałam takiego wirusa że się z netem nie mogłam połączyć ale już jest ok.Mnie też spodnie trochę uciskają ale ja mam to na własne życzenie bo zamiast sobie kupić lużniejsze to ja nie bo przecież muszę być sexi mamuśka i nie zamienię w żadnym wypadku 36 na 38...che che ale niestety jestem zmuszona to uczynić :) Idę teraz na spacerek ale jak wróce to chcę tu coś poczytać albo chociaż popisać z Wami. Tala____a Ty też możesz przesłać zdjęcia z ciąży no i swojej córci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Klaudia w koncu sie odezwalas. Wyslalam zdjecia na poczte. Kolezanka z Polski napisala do mnie sms-a przed chwila.Jest w szpitalu.Szyjka jej sie skrocila i ja polozyli,zalozyli jej krazek i jutro wychodzi. Mnie stresuje ta moja macica..Mam nadzieje,ze nic sie tam nie dzieje..Nie jest to bolesne,ale stresujace owszem. Beata ja to mam pare razy dziennie.Chyba,ze juz tak sie wsluchuje,ze moze to tylko maly cos grzebie,a ja mysle,ze to macica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)Klaudia ja akurat nie mam teraz zgranych zdjec na komputer i aparatu tez chwilowo nie ale moge na poczte dac namiary na nk jesli chcesz zobaczyc moja core:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×