Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hejka! Annoila____zaraz zajrzę i obejrzę :) A jak Milenka się sprawowała? Ja mam urwanie głowy ze wszystkim w niedzielę idziemy na chrzciny nie lubię takich imprez no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko____Jesień mówisz?Obejrzyj zdjęcia Annolii aż mnie skręca z zazdrości!!!! Annolia____Ty szczęściaro!Piękne miejsce ono naprawdę istnieje?;D A Ty ślicznie wyglądasz jaka Ty jesteś szczuplutka.Milenka już wiem że była w żywiole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia --- istnieje, istnieje... Woda ma obłędny kolor... napatrzeć się nie można. Dostać się tam można jedynie statkiem, plażę otaczają ponad 200 m białe pionowe skały... Na środku tej zatoczki spoczywa brzydki, zardzewiały wrak statku. Związane są z nim różne legendy o piratach i przemytnikach, ale jak na mój gust, to nie możliwe, żeby się rozbił i ustawił idealnie na samym środeczku i to bokiem do linii brzegowej ;) A tak zatoczka nazywa się Zatoką Wraku i jest atrakcją, a turyści walą drzwiami i oknami :P My popłynęliśmy 2 razy :) Milenka to urodzona turystka i uwielbia wszelkie podróże. Radochę miała cały czas. Nie przeszkadzało jej nawet 10 godzinne koczowanie na lotnisku. Woda to jej żywioł i ciężko ją było na brzeg wyciągnąć :) Sam lot to dla niej super atrakcja, i kiedy przy starcie dzieciaczki raczej płaczą i marudzą to ona z uśmiechem maniaka wołała "Będą widoki!!!" Pięknie było, odpoczęliśmy, naładowaliśmy akumulatorki energią słoneczną na nadchodzącą nieuchronnie szarą jesień... A ta to już nas drastycznie powitała na lotnisku w Katowicach. Przylecieliśmy w nocy z piątku na sobotę przyzwyczajeni do +30 a tu 7 stopni... Masakra. Mimo że miałam sweter i kurtkę, to dawno tak nie zmarzłam :P Też nie lubię imprez typu siedzenie i jedzenie. Co do mojej wagi, to zawsze po lecie jestem szczupła, a potem znowu zimą boczki wracają :P Już mam znowu 1 kg więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :-D Wchodzę se i myślę, że tu pewnie znowu cisza....a tu niespodziewajka....Potraficie mnie czasem zaskoczyć :-P Annolia - norrrrrrrrrrrrrrrrrmalnie bajka, super widoki, a ten kolor wody jest zniewalający. Ja też tam chcę....A Milenka super wygląda za sterami motorówki... Klaudia - a myślisz, że mnie nie skręciło? haha :-O no może kiedyś zobaczę takie widoki na własne oczy... My jutro jedziemy w lubelskie na wesele. Też nie wiem w co mam ręce włożyć, a jeszcze jutro jadę do pracy, potem kosmetyczka, ogarnięcie się i później ok. 4h za kółkiem...:( A tak mi się chce iść, że hoho Dzisiaj dowiedziałam się, że kolejna koleżanka urodziła dziecko. Myślałam, ze już mnie to tak nie zdołuje, a jednak...W niedzielę minął rok jak ujrzałam 2 kreski na teście...:( 😭 Ania - Ty pindo!!! Wysyłałaś zdjęcia na pocztę z cywilnego i nic nie powiedziałaś??? No chyba, że ja przeoczyłam info, to z góry przepraszam...Super wyglądaliście :) No to ja znikam, miłego weekendu :-D :-D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum dla rodziców
Witajcie, nowe forum, w pełni moderowane, adresowane do przyszłych i aktualnych Mam. Bardzo zapraszamy do zajrzenia też do nas i dołączenia do naszej społeczności www.brzuchatki.pl/forum pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, zdjęcia przepiękne! Obie z córcią jesteście śliczne i bardzo do siebie podobne. A widoki.... Nie mam słów:) Anka, świetnie wyglądałaś, sukienka klasyczna i elegancka, fryzura super. Ja ze swojej fryzury nie byłam zadowolona, bo fryzjerka schrzaniła. Chętnie wysłałabym zdjęcia, ale okazało się, że to forum czyta "życzliwa" znajoma i nawet nie wiem, czy mam pisać co u mnie, bo potem to idzie dalej...:O Pozdrawiam "koleżankę" Beatka, jak Arturek? Dorotka, przykro mi, że tak to przeżywasz. Ale powiedz, nie ma jakiejś szansy na poprawę? Jak teraz stoisz z cyklem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko --- dzięki za miłe słówka:) Fotki wysyłaj śmiało na naszą pocztę, tam przecież "koleżanka" nie zajrzy. Co ogólnie u Ciebie? Jak Twoje córy? Ich aktualne fotki też wyślij, pewnie się znów dużo zmieniły:) Anka --- prześlicznie wyglądałaś w dniu ślubu! Super. Tak elegancko. Kto świadkował? A jak tam Twoje chłopaki? Jak sobie radzisz z pracą, dziećmi i domem? M już wrócił z PL? Dorotko --- staranka u Ciebie trwają? Pisz nam co u Ciebie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej missed komp uruchomic to ogladne zdiecia bo w tel. To slabo widac. Chmurko Arturek snow od niedzieli chory goraczki mial po 40 stopni najpierw zapalenie gardla a po 4 dniach doszlo jeszcze zapalenie jamy ustnej i zatok mam juz dosc chorob a I mnie chorobsko wzielo I luxgsm katar jak niewiem co I zatoki siadly nie czuje zapachu ani smaku. W srode ide do ginekologa zobaczymy co tam slychac co Sie dzieje I cytologie zrobie odrazu. Annolia mi sie marzy takie wczasy ale w totka musze wygrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej missed komp uruchomic to ogladne zdiecia bo w tel. To slabo widac. Chmurko Arturek snow od niedzieli chory goraczki mial po 40 stopni najpierw zapalenie gardla a po 4 dniach doszlo jeszcze zapalenie jamy ustnej i zatok mam juz dosc chorob a I mnie chorobsko wzielo I luxgsm katar jak niewiem co I zatoki siadly nie czuje zapachu ani smaku. W srode ide do ginekologa zobaczymy co tam slychac co Sie dzieje I cytologie zrobie odrazu. Annolia mi sie marzy takie wczasy ale w totka musze wygrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tez dowiedzialam sie,ze ktos kto nie powinien nas tu podczytuje. W zwiazku z tym proponuje przeniesc sie na prywatne forum. Zalozylam nawet takie i na nasza poczte wysylam link. Mam nadzieje,ze sie odezwiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha kochane napiszcie do mnie jak sie zarejestrujecie i zalogujecie to dodam Was do listy osob,ktore moga sie udzielac. Tak bedzie z kazdym nowym czlonkiem-najpierw weryfikacja,a potem udzielanie,zeby nie bylo nieprzyjemnosci.Mam nadzieje,ze i Lola i reszta wroca do pisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak juz sie zalogujecie to haslo do dzialu jest takie jak do naszej poczty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniu:) Zarejestrowalam sie na nowe i napisalam Ci wioadomosc takze jesli mzesz to na fb czy nk mi napisz haslo bo nie pamietam jakie bylo do naszej poczty.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaglądacie tu czasem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosci
A kto pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto lubił Was od czasu do czasu podczytywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lolka urodzila, dorotka nadal nic, nikulam jest ciezko chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×