Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Orcio____ a jak się czujesz? masz jakieś dolegliwości? ja nie wierzę, że mogłoby się nam udać, bo przecież robiłam test w sobotę i wyszedł negatywny...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja wiem , ja kazdej z was tego zycze caly czas ... KAZDEJ wiem jaka to rozpacz gdy co miesiac sie nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko!!!!aż mi frytek wypadł z ręki...Orcio GRATULACJE!!!!!!Dotarł ten zdrowy ;) Potraktuj to tak jakby M nigdy tych badań nie robił.Tak jest najpierw łzy szczęścia a potem wór zmartwień o wszystko przed wizytą u gina itd.A mówiłam że ciąża zawsze jest gdy się nie spodziewamy?Orcio stawiaj mi tu wino chyba łyczek nie zaszkodzi? Ale super! Pati a Ty następna po co Ci beta jutro zrób testa rano i bedziesz wiedziała bez czekania.I nie pisz że by było za dużo szczęscia bo chyba pamiętasz że ja,Ania i Becia...było potrójne szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ,duzo objawow tylko ze zwalilam to na swoja zrozpaczona wyobraznie bo przeciez postanowione ze sie nie staramy ja juz chyba mialam wszystkie te objawy co miesiac , zreszta sama pewnie wiesz jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji aktualizuję ;) NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Beata2611...........15.....11.o8........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........16.....19.08.......31.01.2010...... .26.......? I Wy też byście się mogły dopisać co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio____ długo staraliście się... Klaudia pisze o jakiś badaniach... byliście juz czy mieliście iść , bo nie chce mi się szukać... Klaudia____ brzuch mnie tak napiernicza, ze na pewno dostanę...aż mi niedobrze się robi...już lezie ta małpa buuuuu czuję to czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia wiesz ze mozna komus mowic ale to samemu trzeba dojsc do stanu kiedy sie juz tak obsesyjnie nie mysli Pati ,od tygodnia mam ciezka glowe . dwa dni temu ogladalam film o soliscie z DŻEMU i ryczalam jak aktorka z zydowskiego teatru,bez obrazy wczoraj zjadlam kebaba a mam uraz do tego rodzaju zarcia sama siebie karcilam ze chodze sikac czesto ,nawet pomyslalam ze moze pora nerki przebadac bo skoro w ciazy nie jestem to czemus musze tak latac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja nic o naszych potrawach regionalnych nie napiszę bo nie znam,nie słyszałam żeby takowe w lubelskim były chociaż są na pewno ale nic mi do głowy nie przychodzi.Jutro idę na pasemka do fryzjerki bo normalnie w tej chwili to wstyd ze mną do ludzi wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oracia___ ja też chodzę do ubikacji ale nie obsesyjnie często, zresztą żaden to u mnie objaw , bo już od roku mam hihi takie objawy... jak tysiące innych zresztą, wiesz pewnie sama jak to jest... ale po pewnym ...dłuższym czasie starania człowiek obojętnieje na te objawy, bo z tego i tak nic nie wychodzi...dlatego nawet nie mierze już obsesyjnie tempy, nie chodzę na monitoring , bo tylko się nakręcałam niepotrzebnie a potem łzy jak grochy lecą... my z eMem wybieramy się do kliniki niepłodności na badania w październiku...może wreszcie ktos nam powie, co jest nie tak z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati no jak brzuch Cie boli bardzo to pewnie @-szon idzie bo mnie tak tylko pobelewał jak na @ ale do wytrzymania to było.Zaskakująca jest Twoja tempka... Lola____u mnie to też raczej zapiekanka a jak napisałaś prażonki to skojarzyło mi się z jakimiś może frytkami coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati grunt że macie dobry plan.Bzzzz...ile wlezie a jak nic nie wyjdzie to już tam tak Was przebadają że dojdą do sedna sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia____ ja chyba dla poprawy samopoczucia też jutro pójdę... i zajrzę przy okazji do mojej kosmetyczki... mój eM jutr do pracy juz idzie to ja sobie zrobię dzień dla siebie... chociaż tyle mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati rok temu byla strata , od grudnia sie staralismy i nic nie wychodzilo , zaraz po tym jak do was dolaczylam cos mnie tknelo zeby zrobic test i wyszedl cien kreski beta mala ale ponad norme nieciazowa , nastepna juz mniejsza wkurzylam sie i poszlam do lekarza porobilam sobie badania no i zrobilismy bad nasienia ,moje wyszly niemalze idealne wszystko w normach ,nasienia wyszly fatalne ,tylko 3 % prawidlowych i znikoma ilosc tych ruchliwych i lekarz powiedzial ze najprawdopodobniej dlatego dochodzi do poronien bo moj organizm wydala niedoskonalosci ,skierowal do androloga ale z braku kaski ,czasu i chyba checi nie dotarlismy ,konsultowalam tylko wynik z innym lekarzem i potwierdzil zdanie poprzedniego --------------------------------- wiec postanowilam odpuscic dla wlasnego swietego spokoju zeby spac spokojnie obserwowalam wzrost endometrium ,bo przez mysl mi przeszzlo ze to jednak w tym tez problem wydalam prawie tysiac na wizyty i powiedzialam dosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia____ ja ostatnio przecież też tak miałam... tempa do...32dc była 37.0 a potem spadła, dlatego trochę szkoda mi kasy na betę ... a co do brzucha .. jest do wytrzymania no ale... co by nie powiedzieć... to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ale nawet jak jesteś w ciąży to też będzie bolał jak na @ to identyczny ból.Zrób jutro test to nie wielki koszt a będziesz wiedziała po co żyć w niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ,mnie tez boli ale przeciez sobie wmawialam ze nic z tego ,cycki lekko a od 3 dni bardzo ale dziwnie bo jak dotkne sutka to od pach strzalki ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio___ mnie zawsze przed @ sutki bolały... ostatnich kilka cykli to nie mogłam spać tak mnie cycki bolały i już się napaliłam , że wreszcie się udało a tu... nic... a teraz jak nacisnę silono to owszem bolą ale nie tak jak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio___ slonko ja juz jestem tym wszystkim zmęczona i coraz mniej wierzę, że kiedykolwiek nam sie uda, tym bardziej , że na jakieś zaawansowane leczenie na razie nas nie stać, bo pracuje tylko mój eM, więc wiesz jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kochana ,nie tak jak zawsze ale nie odbierasz tego przeciez jak nowy objaw , tylko lekcewazysz - dokladnie tak jak ja . mnie to nawet rosly ciut bo to przeciez objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orciu___ kochana ja to nawet miałam plamienia hihi implantacyjne... wszystko, co tylko można sobie wymyślać...wszystko już miałam... aż potem sama z tego zaczęłam się śmiać...ale wiesz Skarbie jak to jest jak czegoś bardzo się pragnie...człowiek wszystko sobie potrafi wmówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę kochane na kolacje, będę później a z Toba Orciu cieszę się z Twojej fasolki.... daje to mi trochę nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem , szkoda ze nie da sie wmowic miliona na koncie hi hi hi bo wszystkie staraaczki bylybysmy bogate PATUSIA , zrob zwyklego sikanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem mama 2,5 letniego Kubusia i czekamy na kolejnego maluszka jestem w 5tyg i 1 dniu ciazy :) moge sie dolaczyc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emamcia ;) no jasne że możesz zapraszamy.Napisz coś więcej o sobie.Staranka o dzidzię były?Ja też jestem w drugiej ciąży.Moja córeczka właśnie skończyła 3 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia pewnie że dołącz do nas bedzie nam miło wpisz sie do naszej tabeli i napisz z kąd pochodzisz. Pati mnie też brzuch bolał jak na @ a jednak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Beata2611...........16.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........16.....19.08.......31.01.2010...... .26.......? No to i ja poprawiam w tej tabeli. DZIEWCZYNKI PROSZE SIE WPISYWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK TAK TYLE NAS TU JEST A TYLKO 2 W TABELCE NIEŁADNIE :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata a Ty robisz coś z włosami w ciąży?tzn.malujesz?bo ja się jutro wybieram. Dziwne to rano mam maleńki brzuszek a teraz spodnie mnie cisnął.Chyba za dużo jem?mam wyrzuty sumienia będę gruba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×