Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Ok. zmierzę...wiecie co jakiś śluz mam żółty... jeszcze tylko upławów do kolekcji nie miałam :(... o ja biedna....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati może być i tak że możesz mieć bakterie jakąś któta Wam przeszkadza w dzidzi. Oj wychowuj ją szybko ha ha a może tak być jak u mnie że mi gin dał jakis czas na zajście w ciąże a jak kończył sie termin na zajście to mi sie udało i nie musiałam tych badań robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zmierzyłam...37.5 ale nic z tego wnioskować nie możemy niestety...zresztą powiem wam , że ja z tą tempą to ostatnio rano się cieszyłam , bo było chyba 36.9 czy 37.0 a po południu spadła do 36.6 i elegancko zagościła nie proszona @ i... to samo było z szyjką...opadła małpa jak już dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka____ ja na to właśnie liczę, że...skoro nie mamy kasy to Bóg pozwoli ja przeznaczyć na ciuszki i pieluszki a nie na głupie badania hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ srutututu majtki z drutu :) ja tez miałam nie raz podobnie hihi i nic z tego nie wynikało...niestety... zobaczymy jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja myśle że nie masz wyjścia tylko czekać grzecznie na @ albo jej brak co by oczywiście było super :-) ale nie ma co nadzieji sobie robić bo po co płakać póxniej ale bądz dobrej myśli bo babcia tam u góry pilnuje Pana Boga żeby teraz Wam dał dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da czy nie da o tej porze Pati jak ja byłam przed @ to latałam co godz.i tempę mierzyłam czy aby nie spadla i zawsze godz.przed @ fruuuu w dół...aż pewnego razu była sobie czy to rano czy po południu ok 37 i dzidzia rośnie ;) Aż sobie pójdę zmierzę jaką mam ale teraz to już chyba powinna być normalna nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati zobaczysz kiedys sie musi udac:) wiem ze sie ciezko czeka ale dasz rade:) tak samo i ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no alescie sie rozpisaly!! Witaj Pati.Milo,ze u nas jestes. Klaudia ja mam dzis wolne,ale z eMem siedze,bo on jutro do Polski leci i zostane sama na 2 dni,a nie lubie tego strasznie :( Powiedzcie mi babki jak to jest,bo mi gin powiedzial,ze zadnych pasztetow nie mam jesc itp a ja mam taka dobra pasztetowa w lodowce..i tak lubie z ogoreczkiem kiszonym,a mi M nie pozwala, bo "lekarz powiedzial.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam spac i dzieci usypiać Ania słyszałam ze pasztetu nie powinno sie jeść ale niestety dziś i pare dni temu nie udało mi sie postrzymać i zjadłam jak prosiaczek smakowało mi że ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka____\ masz kochana rację, chociaż płakać już nie będę , bo nie mam siły na to... już tyle wylałam łez przez tą @, że szkoda słów...z drugiej strony o tyle dobrze, ze jest i to mniej więcej w czasie więc... i z tego się trzeba cieszyć, że nie muszę jeść hormonów, żeby w ogóle była... Ania____ ja też nie cierpię jak eM wyjeżdża ale dobrze, że tylko na dwa dni :) Klaudia___ nie wiem do kiedy tempa jest wysoka ale wydaje mi się, że czytałam , że do konca 3 m-ca o ile dobrze pamiętam...już nastawiłam budzik na 6... niech stracę hihi wstanę i zobaczę co tam w trawie piszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To slodkich snow zycze Babolki :) No ja sie tez ostatnio nie powstrzymalam jak eMa nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nie powinno się jeść pasztetów, ale wiele kobiet pisało, że jadły, gdy naszła je ochota i nic się nie stało. Nie dajmy się zwariować, trochę grzeszków podobno można mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 36.7 a biorę luteinę która dodatkowo podwyższa tempę.Ciekawe jak długo jeszcze będę musiała się jeszcze faszerować tabletkami?dobrze chociaż że nie są drogie. Ania___jak zjesz raz na jakiś czas to z pewnością nic się nie stanie. Czujecie już jakieś ruchy?bo ja niestety nic :O Ale chyba za wcześnie bym chciała? Dobranoc Śpioszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja widze ta pasztetowa to az mi slinka cieknie.. Zaraz spacku idziemy,bo M wstaje o 5,a sam spac nie pojdzie ;) Pati poczta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja tez nic nie czuje jeszcze..A tak bym chciala poczuc jak sie tam wierci :) Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___ hihi trafnie powiedziane... w ogóle się nie odnajduję...no ale chcąc funkcjonować w społeczności foczek muszę :) jak sie czujesz jako żona? masz kochana na NK zdjęcia? bo w ogóle nie mogę Cię znaleźć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___ a zdjęcia??????????????????????????????????????????????????///// :( ja myslałam , że sobie pooglądam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, nie mam Cię w swoich kontaktach na nk. Usuwałaś konto? Kilka osób z moich znajomych ostatnio musiało usunąć swoje konta, bo takie miałam komunikaty. W każdym razie ja już Cię znalazłam. Ta wymiana zdań na forum mocno mnie już denerwuje, bo niczego nie rozstrzyga i rodzi nowych dyskutantów, których nie znamy. Myślę, że stary topik mógł już zostać, bo było mi obojętne jaki nosił tytuł. Utworzył się sztuczny podział na staraczki i ciężarne, poszły wzajemne komentarze, że obie grupy się nie udzielają, może ktoś zaczął kogoś ignorować i bajzel gotowy. Nie zawsze na moje posty też są odpowiedzi, ale nie ubolewam nad tym i dobrze się czułam w starym składzie. Wszystkie problemy posypały się gradem, zaczynając od anonimowych komentarzy pod adresem Loli, a teraz to. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___ w takim razie czekam na zdjęcia ... kładę się spać , jutro wyślę Ci maila , bo padam. Miłej nocki -Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) To tu jeesteście :) ja juz nie wiem gdzie mam pisać:( No ale fajnie ,Pati wiesz zawsze że bedziemy Ci kibicowąc w starankach a potem cieszyc sie z Twojego brzuszka:) Klaudia pytłaś jaki lek biorę ,zażywam Letrox 50 to hormon tarczycy i Feminatal N bo jest tam jod .Wiecie czego sie dowiedziałam że problemy z zajsciem w ciążę powoduje tez tarczyca wieć wszystkie staraczki powinny TSH zrobic ,bo to częsty problem bezpłodności. Lola_ a jak sie czujesz ? fajnie że wróciłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×