Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jam ci on

jak pobudzić kobiete by nabrała ochoty na SEX!!!

Polecane posty

Gość gość
Najpierw trzeba zrozumieć co ją kręci. Może ma jakieś ukryte pragnienia? No dobra. Mam kilka sposobów, ale o seks rzadko pytam wprost. Czasem kładę się za jej plecami i opowiadam jej na ucho jakąś sprośną historię, bawiąc się jej ciałem. Fajnie jest też coś jej kazać. Po prostu, rozbierz się, klęknij na podłodze i pieść się. Wydaje się, że kobiety lubią stanowczych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby kobieta nabrała ochoty na sex, to wystarczy dać jej jakiś prezent (drogi), postawić atrakcyjny wyjazd, pochwalić się nowym samochodem, dobrym sprzętem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chloroform.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40 lat i kocham wszystkie kobiety. Ci piszący tu faceci to jakieś trąby które nie potrafią zaspokoić swoich żon. Dlatego mam kilka mężatek którym pomagam w sytuacjach gdy ich mężowie zabierają się do nich jak pies do jeza. Mój 18 cm po prostu gdy jest w środku wyją z rozkoszy mając 2-4 orgazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta jest inaczej skonstruowana.dla niej sam sex nie jest tak ważny jak to co przed .dłuższa gra wstępna efektowna kolacja.ale u mnie wszystko zawiodło kiedy żona chciała zajść w ciąże a nie mogła coś się w niej seksualnie zablokowało.z pomocą przyszły tabletki feminam libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyslij ja do sanatorium to wroci goraca jak ogien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to dobry pomysł, byłam już 4 razy, przez trzy tygodnie miałam więcej stosunków niż z mężem przez 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×