Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marlenka453

jakie piżamy do porodu?

Polecane posty

Gość marlenka453

jakie piżamy i ile na poród i pobyt w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam ze szpitala, wiec moge doradzic Ci, abys miala jedna do porodu- ja mialam zwykla koszule nocna i 2-3 na pobyt- bedziesz sie bardzo pocic ze wzgl na burze hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka453
długie czy krótkie?słyszałam że dobrze by było gdyby były rozpinane,lepiej karmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lachudra
do porodu jedna, a na później w zalezności od krwawienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaamama
agawerka dobrze pisze...jedna do porodu ( a potem raczej do wyrzucenia - mojej nie dało sie doprac) i minimum 2-3 na pobyt..ja zmieniałam czasem koszulki 2 razy dziennie, był upal strasznie sie pociłam i w ogole miałam potrzebe non stop chodzenia pod prysznic i zmieniania koszulki:D szybkiego porodu życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu sie niby nie dało
doprac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi rozpinanymi to troche bujda, jak dla mnie wygodniejsze byly zwykle, bo te rozpinane zanim sie rozepnie to wiadomo, troche to zajmuje. Ja mialam cc, ale i tak byla do wyrzucenia, bo jak lezalam po zabiegu to strasznie krwawilam. W takich wypadkach polcam pizamy czerwone lub czarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaamama
no czemu nie dało sie doprac...kurcze wiesz jak wyglada poród?? upaprala sie we krwi i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka? NAJGORSZA ;) ja swoja zaraz po wyrzucilam, brudna byla strasznie. Nie chcialam na nia patrzec bo mi przypominala to najwieksze cieprnienie w moim krotkim zyciu.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaqqq
ja mialam ciecie a zreszta i na zwykly porod daja szpitalne okropne pizamy biale... no bynajmniej w tym szpitalu gdzie rodzilam potem jak lezalam po cieciu i sie nabrudzilam to jeszcze ze 2mi zmienily te ich pizamy a potem jak juz wstalam poszlam sie wykapac zalozylam swoja i przez nastepne 3dni w niej chodzilam nie musialam zmieniac bo ani się nie ubrudzilam ani sie nie pocilam wiec nie smierdziała, mialam rozpinana do cycek i sobie ją chwale, rozpinanie wcale nie zajmuje dlugo kilka sekund a zreszta po co mialabym sie spieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep www.spijslodko.pl
Mają piżamy , koszule dla mam karmiących, i kobiet w ciąży, tylko polscy producenci. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak będziesz rodzic i czy będziesz karmić piersią. Ja biorę normalne dwu częściowe zestawy krótki rękaw/nogawka Cesarka, karmienie butelką.  

jesli będziesz rodzic normlanie polecam koszule żeby Nic nie uwierało na dole gdy spodenki przypadkiem sie podciągną a przy karmmieniu piersią warto wybrać dekolt na guziki. Biore 3 zmiany, do samego porodu dostanę koszule. Jeśli mi braknie ktoś zawsze doniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam 3 🙂 jak jedna była w praniu a druga ubrudzilam, to miałam trzecia przy sobie 🙂 w szpitalu byłam tydzień 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialam 3 piżamy, wszystkie w formie ...enek przed kolano (rodziłam we wrześniu). Na zmianę miałam napady drgawek z zimna i poty z gorąca (efekt po cc), zatem musieli mi dowieźć dwie. Zabrałabym na zapas, zwłaszcza że teraz nie ma odwiedzin. Wszystkie były w formie ...enek przed kolano, z rozpięciem na napy (wygodniej niż guziki) na biuście do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×