Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bellaswan

5.08 -8kg

Polecane posty

Gość bellaswan
miliosa hej :-) nie przejmuj się głupi uwagami, Ty zawsze możesz schudnąć, a ten ktoś niekoniecznie może zmądrzeć;p może zrób najpierw 10dniową, a później odchudzanie na zawołanie? robiłam już kiedyś 10dniową, ale z tego co pamiętam nie dokończyłam jej i strasznie zamieniałam dni, tzn 1 dzień z kefirem, drugi na jajkach itp, także nie stosowałam się za bardzo. Czuję się świetnie :-). W okolicach 4 dnia miałam kryzys, myślałam sobie, że boooże jeszcze 6 dni przede mną, a tu proszę bardzo jeszcze 2 i finito. Black 1 słoik pewnie bym zjadła, jestem cholernym żarłokiem :-D ale 6?! Ostatnio czytałam o kobiecie ważącej 48 kg która potrafi zjeść w ciągu 12 min największą liczbę hot dogów na świecie, nie pamiętam, ile to dokładnie było, ale na pewno liczba dwucyfrowa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabuszko o
a ja chyba nie dałabym rady zjeść całej nutelli :P miliosa witamy;) nie przejmuj się głupim gadaniem...nie ma sensu ;D i jestem pewna że dasz sobie rade z dietą ;) jutro się zważę...mam nadzieje że nie będzie więcej niż ostatnio bo bym się chyba załamała:( bellaswan gratuluje!;) 3 kg w tydzień...hmm ja też tak chcę!:P oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabuszko o
jee!;D 58.4 ;) jest dobrze:D jestem zła na tate bo rano kupił pączki, babeczki i ciastka a ja mu kazałam kupić chleb z ziarnami ;/ yhh..ale nie mam zamiaru zjeść ani jednego ciastka...musze dojść do 55kg ;) jakoś dam rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej moge sie dołaczyc:)??? Moj cel 55 kg:) Obecnie waze 63 kg... 2 dni dietki pozamna... bylo 64 kg mam juz na minusie 1 kg:) Wzrost 168 cm. Musi sie udac do konca wrzesnia bo staje na slubnym kobiercu i marze o sunkience 36/38 a nie 38/40:D Moge sie dołaczyc:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaswan
jabuszko będzie 55. ciastka szczęścia nie dają, może na 5 minut, ale na dłuższą metę nie ;-) za to figura superlaski daje szczęście zawsze i wszędzie ;D hej legally, witamy, na jakiej diecie jesteś? u mnie 9. dzień 10.dniowej, przed chwilą zjadłam surówkę z ogórka, pomidora i marchewki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legally blonde 86
:) Moja dietka to 800 kcal dziennie.. od 3 dni:) Tzn dzisiaj 3 dzien mojej dietki.... ja tu patrzee ,ze Wy takie patyczki z 55 sie odchudzacie he he;)..a ja taki slon 63 przy was:D... no ale moze tez wzrost robi swoje ja mam ok 168 cm 169 cm Najbardziej bym chciala z tali zrzucic bo biodra szczuple-90 cm cyc tez 89 cm...a talia 74 cm... po ciazy.. bo urodzilam maluszka 4 mies temu.. i wiadomo brzuszek brzuszkiem:/ Wzielam sie za robienie brzuszkow i cwiczenia chce dawne 65 cm w tali jak przed ciaza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiecie co waga elektroniczna pokazuje mi 63.1 a waga taka normalna 61 kg... he he.. to ja juz nie wiem ile waze;) Niby jest napisane na pudelku od elektronicznej,ze moze mylic sie o kg w te badz w te strone... no ale az 2 kg!!!:D Chyba jednak zawierze tej elektronicznej:) he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak czytam inne topiki to z 90-80 kg kilogramy szybko leca....o wiele trudniej jest zejsc z nizszej wagi od 65 w dół...nie mowiac juz jak ktos wazy 50 kg... ehhh trzeba sie nieco napracowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabuszko o
witam legally blondee 86 ;) myślicie że mogę przez ok 3 dni jeść same owoce? coś jakby dieta oczyszczająca? moja koleżanka mówi że to niezdrowe...no ale wkońcu to owoce i mają dużo witamin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaswan
jabuszk o jasne, najlepiej słuchać samej siebie, bo zawsze znajdzie się, ktoś, dla kogo Twój pomysł będzie zły/ głupi/ niezdrowy. Wejdź na vitalię i zaproponuj cokolwiek, a zostaniesz zlinczowana przez stado babek, które uznają tylko dietę 1500 kcal ;-) Dziś ostatnio dzień mojej diety, chyba zaraz spasuję i zjem jakieś jabłko, bo nie wytrzymam drugiego dnia na warzywach. Warzywa saute są bez smaku, wczoraj po kalarepie prawie zwymiotowałam... jabuszk o nie wiem, jak się dziś sprawy potoczą, ale w weekend i w poniedziałek chcę jeść tylko owoce i warzywa, więc podobnie do Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaswan
I wszystko jasne, moja ochota na słodkie (owoce) to efekt @ ;p zamiast jabłka zjadłam marchewkę i kalarepę, na razie mi wystarczyło. Szkoda, że akurat dziś zaczął mi się @, bo nie będę mogła dokładnie określić, ile schudłam, a chciałam zrobić podsumowanie 10dniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabuszko o
bellaswan jestem ciekawa twoich efektów;) to teraz na jakiej diecie będziesz?;> a ja dziś jadłam same owoce i jakoś mi dziwnie w brzuchu bulgocze xD jutro też same owoce jeśli się uda a od poniedziałku postaram się "odchudzanie na zawołanie";D ale czuje że przytyłam od ost. ważenia się ;(jutro rano sprawdze, mam nadzieje że nie przekroczę 58.5 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaswan
No i pękłam- zjadłam jabłko i 2 brzoskwinie. Ale dietę 10 dniową uważam za zaliczoną zakończoną i udaną, trochę (nawet więcej niż trochę) oszukiwałam, ale schudłam conajmniej 3 kg :). Teraz zamierzam jeść same warzywa i owoce i stopniowo dokładać to, co jadłam w 10dniowej- jajka, serki wiejskie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaswan
Po 10 pełnych dniach -3,3 kg :-). Śniadanie pochłonięte- brzoskwinia i nektarynka. Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaswan
heej gdzie się wszystkie podziałyście?! świętujecie :-P? mi dziś cały dzień zleciał na owocach + warzywa na obiad. poza tym opalanie, spacer, idealny dzień :-) jabuszk o dziś też dieta owocowa? ważyłaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabuszko o
heej;D od jutra "odchudzanie na zawołanie" ale wolałam się nie ważyć żeby się nie załamać bo czuje że przytyłam:( bellaswan gratuluje rezultatów ale w sumie to dzięki twojej silnej woli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaswan
jabuszk o wszystkiego trzeba spróbować :) u mnie jakoś leci, ale zauważyłam, że muszę przystopować z owocami, bo nadmiar= ochota na słodycze. odkąd odstawiłam chleb, ziemniaki i makaron, wogóle nie miałam ochoty na słodkie, ale jak włączyłam owoce to zaczyna być niebezpiecznie. Cały weekend jadłam tylko warzywa i owoce (z przewagą tych ostatnich), dziś podobnie, ale postawię na warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaswan
Jak Wam idzie? Nie wierzę, żeby wszyscy na raz polegli.. Może na zachętę napiszę, co dziś zjadłam :-P ś: duży jogurt naturalny p: jabłko o: warzywa na patelnię p: szklanka mleka k: sałatka owocowa wszystko zgodnie z planem, 3 dni jadłam same warzywa i owoce, a dziś i jutro do tego zestawu dokładam nabiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaswan
Podbijam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×