Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia86

do kiedy oliwkowac dziecko??

Polecane posty

mam pytanko do kiedy sie oliwkuje male dziecko??? inni mi mowia ze juz powinnam przestac inni ze jeszcze troszke i tak wkolko sie slucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło rany ło rany
do 30 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chamstwo
kafeteria przez takich ludzi robi sie do du ..py laska sie normalnie pyta a tutaj jak zawsze głupie odpowiedzi tutaj juz niczego sie nei mozna spytac niestety ale nei wszyscy wiedza wszystko o dzieciach i chca sie zapytac a wy od razu odpisujecie chamsko wiesz najlepiej jak najdluzej lub poprostu przejdz na oilatum lub jesli chcesz calkowicie zrezygnowac to sama zobaczysz po kilku dniach czy dziecko ma ok skóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio wyczytalam ze przez perwsze 2 msc, po tem oliwka jest niepotrzebna...teraz jak jest lato to ja mojej corci nie smaruje oliwka, bo wedlug mnie to okropne uczucie taka tlusta skora w upal. mam balsam dla dzieci nawilzajacy i tym ja smaruje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko nigdy nie było smarowane oliwką a ma 8 mscy, wiec to chyba zalezy od ciebie czy i ile bedziesz smarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
kąpie w oilatum wiec nie trzeba oliwki czasami uzywam balsamu z penatena z aloesem ,slicznie pachnie i wchlania sie blyskawicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio pysio
hahahahhahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi Pani Dermatolog
2 lata temu powiedziała,że w ogóle nie powinno się oliwkować dziecka.Odchodzi się już od tego. Oliwka jest za ciężka a skóra niemowlęcia jest delikatna. Jeśli już to najlepsze są kąpiele typu Oilatum lub mleczka pielęgnujące. Przy preparatach typu Oilatum czy Oillan już niczym nie kremujemy skóry dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ją smaruje balsamem z hippa i gra gitara :) a oliwka zatyka pory :o nie mówiąc już o niszczeniu ubranek i "dziwnym" zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oilatum
ja w pierwszym miesiacu kąpałam w płynie oilatum, potem myłam kajtkiem (mydło) - ani razu nie użyłam oliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×