Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karola909

Nienawidze chodzic na wesela, chrzciny......

Polecane posty

Gość kwiczolos
na weselu na którym byłam panna młoda uniosła welon do góry a świadkowie udawali, że się za nim całują. i po krzyku. jak się nie podoba, a wiesz że takie są zwyczaje w twojej okolicy to po grzyba tam leziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasaaaaa**
o rety u nas dawno nie było takich zwyczajów a jak już coś to może w latach 80,90 na weselu i to tylko przez osoby stanu wolnego ;) nie dziwię się z jednej strony że masz tego dosyć u nas na szczęście od takich "tradycji" odeszło się dawno dawno teraz na weselach nawet coraz częściej nie ma oczepin itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
heh, zaskoczyłyście mnie. Oczywiście, że jestem przeciwna namiętnym pocałunkom na forum świadków, natomiast robić zadymę z powodu tańca? Dla mnie to normalne, że tańczy się z różnymi osobami, nie tylko partnerem, z którym się przyszło. Bardzo miłe jest, jeżeli facet zatańczy np. z sąsiadką, która przyszła sama, nawet jeżeli jest to obca osoba. Jeżeli mój partner zrobiłby awanturę, bo chcę zatańczyć z kimś innym niż on, to poważnie przemyślałabym taki związek. Chora zazdrośc do niczego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasaaaaa**
"Albo tak samo wnerwia mnie jak dziewczyna która chwyciła welon ma tańczyć z jakims facetem co chwycił muszke etc.Rozumiem gdtby każde tańczyło pózniej ze swoim partnerem,ale tak.U nas na weselu ostatbio była z tego powodu nizła draka,bo zazdrosna dziewczyna nie umiała spokojnie patrzec jak jej chłopak tańczył z laska co chwyciła welon.No i mieli po weselu.Nie rozumiem po co stawrzać nieprzyjemne sytacje" sorry ale to głupota już, ja rozumiem całowanie NIE, sprośne zabawy itd ale zwykły taniec? co w tym złego? ja na weselu tańczę z wieloma osobami mój partner też i nie jesteśmy zrośnięci dupami bez przesady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami ktos moze nie miec ochoty na zaden blizszy kontakt fizyczny z nieznajoma osoba. Moje jestem jakas "dzika" ale nie chcialabym zeby mnie obcy facet dotykal, nie chcialabym calowania w policzek i to wszystko w towarzystwie zalanej bandy niewychowanych chamow, nawet jezeli to rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo. nie chodze na zadne durne sluby wesela chrzciny komunie i inne zalosne spedny rodzinne. nienawidze tego. siedzienie zarcie i durne gadanie i pytania wszystkich ! br! w maju mam komunie i juz pol roku mysle co robic zeby nieisc. jak na zlosc pracy nie moge znalesc to bym powiedziala ze nie moge wziac wolnego i bym miala z glowy ta durnote !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie znoszę wesel.
takie małomiasteczkowe maskarady :o beznadziejna "muzyka", tępi ludzie, stare babki które cieszą się tym że rodzeństwo się razem bawi albo że się zmusza ludzi to żenujących zabaw :o jasne że nie chodzę, unikam wesel, ale jak rodzina to trzeba się zmusić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co pisała
autorka to dno faktycznie , mnie tez zaczynają wkurwiać te wesela wszystkie na jedno kopyto i żadnej oryginalności dlatego my będziemy chyba mieli sam ślub i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze w koncu
Chodzicie na chujowe wesela, ot co. Jak macie wesela w jakiś remizach na wsiach to nic dziwnego, że ich nie lubicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×