Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie że muszę

A jak facetowi zależy tylko na...

Polecane posty

Gość prawie że muszę

sexie to warto kontynuować tą znajomość, bo a nóż coś jednak z tego wyjdzie czy dać sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie że muszę
No właśnie sama nie wiem, to moje przypuszczenia dlatego nie wiem czy to ciągnąć dalej. Nie powiedział mi wprost, ale...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś taki
To zależy na czym Tobie zależy? Jeśli tylko na seksie, to może być poważny związek seksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, jak to teraz jest, że dziewczyna najpierw bzyka sie z facetem zanim bedzie wiedziala, ze jemu zalezy na niej. A potem zdziwienie, że jemu zależy tylko na seksie. Nie wiem, może jestem staromodna, ale nie bzykałabym się z facetem, któremu by na mnie nie zależało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moze tak byc na poczatku a pozniej moze sie zakochac, przywiazac po prostu obdarowac procz seksu jeszcze czyms nawet najwiekszy .......... ma w sobie jakies tam uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie że muszę
Nie bzykałam się z nim i nie mam zamiaru przynajmniej na razie o czym go powiadomiłam, bo trochę nachalny był, ale teraz tak się zastanawiam czy chodzi tylko o sex i mydli mi oczy czy jednak da się z tego coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś taki
Włącz do działania wszystkie zmysły i osądź sytuację, nie wpadnij w sidła nadmiernej wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój obecny facet
na początku (przez prawie 2 - 3 miesiące) był strasznie nachalny, wkurzało mnie to, bo również wyraźnie mu powiedziałam NIE. Przeszło, jesteśmy ze sobą już 3 lata. Nic Ci nie szkodzi możesz kontynuować i sprawdzić jak to się dalej potoczy. Wydaje mi się, że większość facetów tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie że muszę
Sama nie wiem na czym mi zależy, chyba jakoś bardzo emocjonalnie się nie związałam, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli on jest z tych zyjących dla seksu a nie miłosci a ty odwrotnie to go nie tłamś i nie trzymaj przy sobie bo obojgu wam predzej czy później to się znudzi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie że muszę
nisziki - nie tłamszę. Jest raczej na odwrót, to on zabiega mimo, że powiedziałam stanowcze nie dla seksu po kilku spotkaniach i już, ale nie chce też takiej sytuacji, że po x z rzędu spotkaniu wylądujemy w łóżku i na tym koniec znajomości, a obawiam się, że on do takiego typu mężczyzn należy. Chociaż na spotkaniach, przez telefon jest uroczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest uroczy bo wie ze z kims kogo nawet nie lubisz do łżka nie pójdziesz wsyztscy jak czegos chcą są zajebiscie czrujący;] sama najlepiej wiesz czego chcesz.. związku czy sexu? bo jak sexku to to kontynuuj tylko nie kaz mu długo czekac bo się chłopak znudzi i nici;]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się znudzi to co za strata
? żadna. Jego problem. Będzie musiał poszukać takiej, która mu da, bo on jest za młody albo nie gotowy na związki ;) Kobiety, dlaczego nie określacie się na wstępie? Mata przecież język w gębie. Jak chodzi o sex, a tobie o uczucia to się żegnasz, ale jak się nie zapytasz, pogadasz, określisz to skąd możesz wiedzieć czego on chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie że muszę
Ta. I wypłosze go na wstępie. Poczekam i zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie że muszę
Nie jestem. Mamy po 24 lata. Właściwie 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak by the way to widzieliście kiedyś topik w którym facet żali się, że kobiecie zależy tylko na seksie? Jaki z tego wniosek? Baby wymyślają se problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×