Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matko ja sie zapadne pod ziemi

CHCE sie zapasc pod ziemie!!!!! moj wspollokator mnie przylapal

Polecane posty

Gość matko ja sie zapadne pod ziemi

ale wstyd, matko !!! Nikogo nie bylo w mieszkaniu, a on mial byc w pracy (jak zawsze do 18), wiec rozebralam sie i zaczelam sie zabawiac cipka, w momencie kiedy dochodzilam majac dwa place w cipce, rozwalona na lozku i cala naga on wlazl (czego nie uslyszalam) i przechodzac przez przedpokuj stanal centralnie w moich otwartych drzwiach :(:(:( po czym go wrylo, mocmo, ja sie probowalam zakryc on przeprosil i poszedl do ciebie, a po chwili wyszedl z mieszkania...matko ja sie wyprowadzam :(:(:( widzial wszystko, jakzdy szczegol mojego ciala i jeszcze paluchy w cipce, matko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boze z tego wszystkiego
napisalal pokuj...pokÓj oczywiscie, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspólokator
daj spokuj jak wrócę to Cie tak przelecę, ze zapomnisz o swoich palcach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakowakanapka
i co z tego jesteś kobietą tak ? masz swoje potrzeby moze wyszedł bo nie wytrzymała napiecia z podniecenia? najlepiej obróć to w żart co ty myślisz że faceci to nieby dobrze sobie nie robią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie moglas tego robic u sieb
ie w pokoju? xD btw po co sie kompletnie rozbierac do masturbacji, wystarczy wsadzic rece w spodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ładny on chociaż
bo może nie ma czego żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko ja sie zapande po ziemi
nie zartujcie :( to fajny facet, calkiem w moim typie zreszta ja tez myslalam ze mu sie podobam, a teraz to po prostu sie stad wyniose, jest mi tak wstyd ze mam ochote stac uciec, boze co za wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D:D:D:D:D mysle ze jest tylko jedno wyjscie; dla rozladowania sytuacji zapytaj, czy nastepnym razem nie chcialby stanac przy lozku;) :D:D:D:D ale masakra:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego tematu
tamten nick jest za dlugi, robilam to u siebie w pokoju tylko nie zamknelam tych cholernych drzwi, ale wejsciowe byly zamkniete, ja nie wiem jak moglam nie uslyszec klucza w zamku nie spojrze mu w oczy, boze jaka on mial mine :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwie się że go wypuściłaś z pokoju. Może cos by z tego wyszło jakas dłuższa i bardziej ciekawa znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Kurde, faktycznie nie masz wyjścia. :D To i tak jeszcze jesteś mocna, bo ja po takim czymś, to natychmiast bym chyba zwiała i po swoje rzeczy przysłała kogoś. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze jaka on mial mine
może nigdy wcześniej nie widział pipki. ja bym wiedział co zrobić i napewno bym nie opuścił za szybko pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko w porządku. Uspokój się. Takie sytuacje się zdarzają gdy się miszka razem. Możesz nadal tam mieszkać i przejść nad tym wydarzeniem do porządku dziennego. Twój współlokator z pewnością tak zrobi. Nie zrobiłaś nic złego. On również. To była kłopotliwa sytuacja ale obecnie jest już wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pomysł: nie nawijaj mu się na oczy, a wychodząc z pokoju zakładaj ciemne okulary. Bardzo ciemne. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego tematu
matko, jestem chyab w jakims szoku bo sie na przemian nerwowo smieje i chce plakac :( nigdy w zyciu, nigdy nie bylo mi tak wstyd, nie czulam sie tak zazenownana jak terz i ja stad chyba wyjde i nie wroce :( jezusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego tematu
nie zartujcie, teraz tak piszecie, ale on mieszka ze mna miesiac!!!! wiec to praktycznie obcy facet i mialam sie z nim ten tego ?! :( pewnie teraz mysli ze jestem jakas zdzira :( rozwalona jak zaba z cipka na wierzchu, juz lepiej sie ustawic do tych drzwi nie moglam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, jak się czujesz, bo też jestem wrażliwa. Naprawdę współczuję. Unikaj współlokatora przez jakiś czas, a potem, to może jakoś wszystko "rozejdzie się po kościach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego tamatu
no wlasnie wyszedl, moze poczul sie obrazony czy nie wiem co :( ani slowa nie powiedzial (nie liczac przepraszam) i wyszedl :( czyli nie potraktowal tego na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotaONA
dziewczyno czego panikujesz ja w taki sposób zdobyła mojego obecnego męża tzn mieszkalismy na stancji razem chyba od 2 lat wiedziałam że on coś tego tego do mnie i mi też on się całkiem całkiem ale myślałam że jest nie śmiały kiedys przez przypadek wszedł do mojego pokoju bez pukania w trakcie moich zabaw i też na początku wyszedł bez słowa tylko że ja na drugi dzień poruszyłam ten temat powiedziałam wprost 'słuchaj jestem kobietą i od czasu do czasu mam taką potrzebę a ty bądz łaskaw zapukac" i wiesz co odpowiedział "nie następnym razem to się przyłącze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natychmiast się czymś zajmij (telewizja, sprzątanie, albo coś), żebyś nie siedziała i nie myślała, bo oszalejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego tematu
ja mam 24 a on 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omfg zdarza sie z czego roisz
problem, nromalni ludie sie masturbuja ;) tylko z polsce od tego mozna oslepnac albo meic wlosy meidzy placami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego tematu
ojej no ja wiem ze sie masturbuja i to jest normalne i w dodatku przyjemne :D ale chodzi o to ze robia to bez swiadkow :( i nikt nie chcialby byc w takim momencie przylapany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biodegradowalna
A nie możesz w żart tego obrócić? powiedz mu porozumiewawczym tonem, że poszukujesz na allegro dzwoneczka dla niego na szyję, bo nie lubisz jak Ci ktoś przeszkadza zamiast pomóc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotaONA
pewnie świetne rozwiązanie z tym dzwoneczkiem tylko usmiechaj sie jakby nigdy nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqdweqd
współuczuję, ale gorsze rzeczy się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego tematu
nie umiem tego obrocic w zart bo jak sobie przypominam jego mine to slabo mi sie robi, mial oczy jak 5 zlotych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×