Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmarcin_warszawa

WARSZAWA Szukam pomocy domowej 2x w tyg mokotów

Polecane posty

Gość mmarcin_warszawa

B. młody facet poszukuje Pani do zajmowania się moim mieszkaniem podczas gdy ja będę w pracy. Pracuje na co dzień dość długo i nie mam już siły na typowe prace domowe po powrocie. Mieszkanie jest 2 pokojowe ma 56 m2 + taras 36 m2 (ale narazie jest pusty - tylko deski). Mieszkam sam. Zakres prac jaki bym oczekiwał to: - sprzątanie + mycie okien raz na jakiś czas (jest zmywarka więc odpada ręczne zmywanie) - pranie + prasowanie (wolę nie pomieszać kolorów, albo temperatury - wiadomo jak to mężczyzna) - gotowanie+zakupy by czekała jakaś pyszna kolacja wieczorem - podlewanie kwiatków (w tej chwili są 3 ale zastanawiam się czy nie kupić czegoś na taras) Krótko o mnie: Jestem dość młodym mężczyzną pracującym w reklamie, dlatego potrzebuję atmosferę sprzyjającą kreatywności ;) Jeżeli będę z Ciebie zadowolony chętnie czasem zostawie jakieś bonusy. Płatność na początku jednorazowa za każdy dzień a później z góry za cały miesiąc + dodatki np na zakupy. Interesuje mnie 2x w tygodniu ale w godzinach jak mnie nie ma w pracy czyli np 9-17 W bloku nie mieszka zbyt wiele osób, dlatego możesz sobie pracę umilić oglądaniem tv cyfrowej bądź słuchaniem muzyki na moim sprzęcie. Zastrzegam sobie możliwość sprawdzenia referencji. Stawka do ustalenia. kontakt: GG: 971027 email: m-michalski@hotmail.com (proszę o wysyłanie aplikacji ze zdjęciem i wszystkim innym wzbudzającym zaufanie - opisać siebie) Mieszkanie jest b.ladne, jego zdjęcie znajduje się na ogłoszeniu pod adresem http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=147437838&Guid=122f9636-5cb0-a20b-26b4-fee4ffffdba9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jeżeli tak prędko potrzebna jest osoba do pomocy, to warto byłoby sobie zajrzeć na pomocedomowe.pl - są tam zamieszczone ogłoszenia z całej Polski, można znaleźć praktycznie w okolicy swojego miejsca zamieszkania kogoś, kto szuka takiej pracy. Myślę, że to będzie najlepszy pomysł - nie trzeba będzie wychodzić nawet z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ Kasia @
Agnieszka,ale sie wyrwalas :P spojrz na date ogloszenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegakolegi
byłem w tym mieszkaniu kilka razy, faktycznie potrzebuje ogarniecia. Kolega bezproblemowy, taki sympatyczny tylko straszny imprezowicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×