Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greq

Złe kobiety

Polecane posty

czy jest szansa ze zla kobieta zmieni sie pod wplywem dobrego kochajacego mezczyzny czy juz zawsze bedzie w sobie nosic bol i tesknic do tego zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za cienias i frajer
stanie sie jesczze bardziej zla. Ale z ciebie frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodko_gorzka__
co znaczy zła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksssena
to zależy dlaczego jest zła? zdradza ?kradnie? przeklina? określ dokładniej pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znaczy
"zła kobieta"? skoro odczuwa ból to chyba jest "po przejściach"? a może zrobiła coś komuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto tu zrozumie kobiety...:D Jedno jest pewne, jeśli sytuacja jest jasna i dla faceta jest jedno wyjście to kobieta zrobi coś zupełnie innego, wymyśli po drodze 20 problemów, a na końcu będzie niezadowolona że nie poszła najprostszą drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
kto to jest 'zla kobieta'? czy 'zla kobieta' jest gorsza od 'zlego czlowieka'? piszesz tak, jakby kobieta to bylo jakies dziwne stworzenie, ktorego nie mozna sprowadzic na dobra droge. napisz cos wiecej, bo nie wiadomo o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za trudne pytania zadajecie;p nie potrafie tego zdefiniowac ale rozumiem to przez to ze nie potrafiaca do konca pokochac,zaufac,przez co rani kogos kto chce dla niej jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zla kobieta czyli w tym wypadku tez taka ktora wraca myslami do tego ktory ja skrzywdzil,chcac by do niej wrocil,bo nie moze sie odkochac.a ten dobry ktory ja kocha i nie ma zamiaru jej zranic jest na drugim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodko_gorzka__
jesli to tylko to, to jest duza szansa, ze jak zaufa, to bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
cokolwiek sie stalo, potrzeba czasu, aby zapomniec, wyleczyc rany, zdobyc zaufanie. jesli cierpi, to nie jest zla. kazdego mozna zmienic, jesli zrobi sie to umiejetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
wychodzac z twojego zalozenia, ja tez jestem zla. przezywam dokladnie to samo, co twoja kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
a po co chcesz ją zmieniać? musi sama dokonać wyboru między Tobą a tamtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o takie odpowiedzi mi chodzilo:) choc moje obawy biora sie stad ze kobieta jest dziwnym stworzeniem.lubi bol,nie lubi plakac przez niego choc gdy tego nie ma to teskni,lubi odczuwac emocje. a gdy zacznie sie nia interesowac ktos dobry,bez zlych intencji to ona uzna go za zbyt nudnego z ktorym nie przezyje tego co z tym zlym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nie moja kobieta:) choc chcialbym ale poniewaz to ja jestem tym dobrym to nie wiem czy jest sens sie w takie cos pakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
chyba piszesz o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdy zacznie sie nia interesowac ktos dobry,bez zlych intencji to ona uzna go za zbyt nudnego z ktorym nie przezyje tego co z tym zlym :* Kocham Cię za ten wniosek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
to zalezy ile ona dla ciebie znaczy... jest uzalezniona od eks emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodko_gorzka__
spróbuj, co szkodzi, jak nie spełni oczekiwan, odpuscisz, kobiety lubia, kiedy sie o nie walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
ale ona chyba gardzi takimi, ktorzy o nia walcza moze nalezy do tych, ktore lubia byc ranione? to ma swoja fachowa nazwe, nie pamietam, ale to tak jak corka alkoholika wybiera sobie alkoholika za meza, bo szuka 'wzorca', ktory widziala w ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze dla niej tamten zly znaczyl duzy.i tak jak mowisz sweetie,moze byc od niego uzalezniona emocjonalnie.to taka typowa walka dobra ze zlem,tyle ze to jest zycie,nie bajka. niby to wszytsko blache sie wydaje ale gdy mowimy o emocjach to juz nie do konca. ona znaczy dla mnie duzo.potrafie sie w jej zdjecie wpatrywac jak zaczarowany i przez ten czas usmiech mi z ust nie schodzi.no ale co z tego..nie jestem typem pewnego siebie mezczyzny. dla kogos takiego jak ja nie jest prosta rzecza ,raz podejsc do takiej kobiety a dwa zagadac choc ja znam i jest moja kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
coz, wybor nalezy do ciebie... albo wybierasz kamienista droge, albo idziesz na latwizne i szukasz dziewczyny bez przeszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
poza tym, czy ona miala w ogole mozliwosc poznania, ze ty jestes ten dobry? i czy zdaje sobie sprawe, ze tamten jest dla niej zly? ona chyba nie jest o tym przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poradzisz mi cos jak mam zaczac? jak postapic by choc na poczatek miec u niej plusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod jego wplywem zmienila sie na ta zla kobiete o ktorej wczesniej pisalem wiec zdawac sobie z tego sprawe musiala w pelni. czy wie ze to ja jestem ten dobry? nie wiem ale kobieta potrafi to wyczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
chyba ci nie poradze, bo jej nie znam, nie wiem w jakich jestescie relacjach z soba... to byloby zbyt trudne, ale wiem, ze nie mozesz sie jej narzucac, bo osiagniesz odwrotny skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
a co w niej jest zlego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
czy uwazasz, ze jest zla, bo cie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×