Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alinkaaaaaaaaa

na czym polega praca w biurze kredytowym?

Polecane posty

Gość alinkaaaaaaaaa

jak to wyglada? czy chodzi tutaj o pozyskiwanie klientow na zewnatrz? chodzenie po firmach itd? co nalezy do obowiazkow tych pan ktore siedza w takim biure z za biurkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredytówka_mała
Siedzisz w biurze i czekasz na klienta, sprawdzasz dokumenty tożsamości, spisujesz dane, wprowadzasz do systemu komputerowego i czekasz na decyzję jeżeli jest pozytywna podpisujesz z klientem umowę. Do mioich zadań ponadto należy co jakiś czas zadzwonić do klienta który opóżnia się z ratą( zazwyczaj takie monity dostajemy wcześniej z Banku).Przejżeć co jakiś czas baze stałych klientów, zadzwonić i zaproponować ponowny kredyt. To tak w skrócie jeszcze znalazłoby się sporo innych czynności. Jak chcesz coś wiedzie to pytaj jeszcze :) W jakim mieście starasz się o pracę? i czy to jest jedno biuro czy sieć kilku biur? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaaaaaaaaaaaa
siec biur.....troche sie boje ze to jest lazenie i naciaganie ale skoro tak mowisz..w ogloszeniu jest praca biurowa...a kto zalatwia formalnosci z bankiem? idzie tam itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaaaaaaaaaaa
a jak pensja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredytówka_mała
Wiesz, zdażają się też takie ogłoszenia gdzie chodzi tylko i wyłacznie o pracę w terenie czyli szukanie potencjalnych kredytobiorców. Ja na szczęście trafiłam na pracę stacjonarną w biurze. Jak będziesz na rozmowie to dokładnie zapytaj co będzie należało do Twoich obowiązków.Jak pozyskiwanie klientów to lipa bo teraz ciężko o klienta a większość z nich jest już zadłużona. Masz link tego ogłoszenie o pracę? czy tylko tak pytasz. Formalności z Bankiem załatwiam ja(drukuję umowę, podpisuje z klientem i wysyłam pocztą. Ja mam netto 1 200 nic specjalnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaaaaaaaaaa
dla mnie to i tak duzo te 1200 w ogloszeniu jest napisane jest praca w biurze ogl jest w gazecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×