Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cocacolaaaaaaaaaaaaaa

kabina prysznicowa-pytanie

Polecane posty

Gość weź pod uwage że
taka kabina tworzy zamknieta bryłe ( ma sufit) para nie ma gdzie ulatywac i chcesz czy nie chcesz masz gorąca parówe poza tym za tę cene to nie liczylabym na wysoki standart wykonania kabiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocacolaaaaaaaaaaaaaaaa
dzieki, szczerze mowiac nie zwrocilam uwagi na ten szczegol... zawsze mialam wanne, teraz jestem zmuszona zamontowac prysznic i chyba wybiore najzwyklejszy i zamontuje siedzisko lub kupie brodzik z siedziskiem (zeby ogolic nogi itp). moze ktos jeszcze sie wypowie na temat kabin z hydromasazem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam i ........
używałam kilka razy a teraz tylko wskakuję na chwilkę,myjku-myjku i buch do wyrka.Szkoda kasy i roboty sporo-zachodzi kamieniem,odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosma22
Ja również odradzam, takie zamknięte "kapsuły". Ja mam podobną i tak: 1. To jest pseudohydromasaż - ciśnienie jest w najniższych dyszach, im wyżej tym gorzej - skutek taki, że w ogóle się tego nie używa. 2. To chiński wyrób i materiały są naprawdę marnej jakości - u mnie białe elementy zaczęły żółknąć mimo częstego mycia, wyrobiły się wszytskie zawiasy, rolki itd. 3. Nie da się tego serwisować, jak już coś się zepsuje to nie ma jak naprawić. Jeden scalony element 4. Jest niska! Ja mam 180 cm wzrostu i czuję się w tym okropnie. Jak wpada do nas ktoś wyższy na kilka dni to boi się do tego wejść :) Lepiej za te pieniądze kupić dobrą kabinę polskiego producenta z dobrych materiałów - zainwestować w system zamykania, tak by nie było szpar, w których zbiera się brud. Dobry porządny brodzik i silikon przeciwbakteryjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
Ja polecam zwykłe, nieudziwnione. Mam w domu panel z hydromasażem i jeszcze ani razu go nie używałam na porządnie, bo ciśnienie mamy za słabe, aby stworzyć dobry efekt. Zapłaciliśmy więcej, a nic z tego teraz nie ma. Zajrzyj sobie na http://sklep.kati-kati.pl/. Tam jest bardzo duży wybór sprzętu do wyposażenia łazienki, jest także kilka sprzętów AGD do kuchnie;) Możesz zapytać obsługi, co jest najlepsze, co mogliby ci doradzić i już z pewnością otrzymasz wartościowe informacje pod konkretne marki i konkretne modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocacolaaaaaaaaaaaa
arabika spadaj z ta reklama:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mama mammam
ja mam cos w podobie... tylko ze dalam ~ 2.500 zl. jest sauna, masaze, masazery , radio , funkcja deszczu z sufitu(deeszczownica), itp itd... goraco nie jest bo sa wentylatorki..:) a i duzo miejsca , moge sie wobodnie polozyc jak w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×