Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdfgfsdgbfdbgbhdfhbdfnbdg

w polsce 3 razy pod rzad mialem nieoczekiwany problem z erekcja...

Polecane posty

Gość sdfgfsdgbfdbgbhdfhbdfnbdg

a potem pojechalem do hiszpani, pelen relaks, wzialem sobie prostytutke do pokoju i ruchalem ze az milo eh wiec te klopoty w |Polsce to chyba stres? mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak. W Polsce człowiek który chce skorzystać z usług prostytutki albo chociaż publicznie porozmawiać o seksie czuje się jak kryminalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owidjusz
To na pewno stres. :O Do tego specyficzne położenie geograficzne, zacofane społeczeństwo, totalnie nie wyedukowane seksualnie. Ruchy moherowe zwalczające wszystko co kojarzy się z przyjemnością seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem ludzie się dziwią że w wieku 30 lat mało któremu mężczyźnie jeszcze staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpania też ci się znudzi. Poodkrywali pół świata a teraz zbierają truskawki. Zacierając rączki że Polsce się sprzedadzą, bo zima była zbyt długa. Do Sewilli raczej jachtem nie wpłynąłeś, więc tylko czekać jak zapłacimy za twój powrót. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przylecą, grządki strzeżone, dopieszczone. Niedługo będziemy się rozpływać w rozkosznej słoodyczy owoców. Zlituję się. Ani słowa więcej o truskawkach! Co z tą erekcją? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaprys?? :D Nie bądźmy narcyzami 😴 Tutaj jeden człek stara się znaleźć pomoc! Nie można go tak zostawić bez ciepłego słowa! Ale co do erekcji, to Ty jesteś większym specem niż ja..:D:D zauważyła, jak to zabrzmiało... znaczy pod względem mechanizmów związanych z psychiką, jawisz się lepszym ekspertem, jako że mężczyzną jesteś! (prawda?) A zatem, teoria - Ty! Praktyka - ja, ewentualnie koleżanka inna jaka. No! Reguły pomocy ustalone. (Dlaczego boli? Aż tak? Nowyyyy, no nie czaruj! Nie Ty! Taki zaradny!) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×