Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monique23

Hipnoza reinkarnacyjna

Polecane posty

Gość ja slyszalam
o hipnozie regresyjna chyba, czytalam ksiazek polskiej dr, ktora jednak zaprzeczyla wszystkiemu popelniajac sampobojstwo w zeszlym roku... o tym samym mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowane kalosze
ja tez jestem tym zainteresowana a szukalas w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie...chodzi mi o taka hipnoze,dzieki ktorej mozesz sie dowiedziec kim bylas w poprzednim wcieleniu.jesli ktos wierzy oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie troszke szukalam ale zanlazlam tylko opowiadania z seansów ludzi ktorzy w tym uczestnieczyli...a chcialabym konkretnie wiedziec co gdzie i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest wlasnie hipnoza regresyjna. podczas niej sie tego dowiadujesz. Autorka ksiazki o tym tytule (i kilku innych) jest Polka. Chyba prowadzila hipnozy gdzies w Gdansku. Nie zyje od maja 2008. Byla w srednim wieku. Bardzo potepiala samobojstwo, ale mowi sie, ze je popelnila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowane kalosze
jak cos znajdziesz to dawaj tu moze wkoncu ja tez zaczne szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertara II
100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa ludzie, ktorzy kontunuuja jej nauke. Tylko jesli popelnila samobojstwo, to w jakis sposob zaprzeczyla wszystkiemu i wedrowce dusz... Dusza po samobostwie idzie do jakiegso zawieszenia, jest czarna i nie moze sie stamtad wydostac. tak pisala ta kobita, nie moge sobie przypomniec nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektorzy chca przejsc taka hipnoze, bo np stracili bliska osobe i chca wiedziec dlaczego odeszla. Figarska stawia tez teorie, ze wedrowka dusz istnieje i my w naszych zyciach wciaz spotykamy te same dusze wokol siebie tylko w innych wcieleniach. Przez te hipnoze podobno mozna to zrozumiec, no ale trzeba tez w to wierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksantrypa
Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczestniczyłam i to niejednokrotnie. Polecam szczerze wszystkim zainteresowanym tematyką, chcącym poznać swoje poprzednie wcielenia. Dowiedzieć się na temat swojej duszy. Zrozumieć obecne lekcje życiowe, problemy. I pomóc sobie w lepszej pracy z nimi, radzeniu sobie, znaleźć odpowiedzi na dręczące pytania, czy pomóc sobie w wewnętrznym uzdrowieniu i transformacji. Mi ogromnie pomogły.

Uczestniczyłam w sesjach w Instytucie Duszy wykonywanych przez Pana Arkenasa i naprawdę szczerze polecam. Wykonuje on nie tylko sesje hipnozy reinkarnacyjnej, ale również hipnozy do życia między wcieleniami (ten, kto czytał książki typu Wędrówka dusz, czy Odważne dusze, ten wie o co chodzi, ale także każdy zainteresowany tym tematem powinien skorzystać).

Naprawdę szczerze polecam taką sesję u Pana Arkenasa. Strona to: http://instytutduszy.pl

Ja korzystałam niejednej sesji i tam naprawdę nie ma nawet porównania do innych osób zajmujących się taką hipnozą. Ogromna wiedza, profesjonalizm, miła atmosfera, życzliwość. Korzystałam także z innych rzeczy ezoterycznych (jeżeli ktoś się interesuje rozwojem duchowym, ezoteryką, to pierwsze miejsce, które bym poleciła).

Pozdrawiam i polecam, jeżeli ktoś się jeszcze waha - naprawdę zdecydowanie warto.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczestniczyłam i to niejednokrotnie. Polecam szczerze wszystkim zainteresowanym tematyką, chcącym poznać swoje poprzednie wcielenia. Dowiedzieć się na temat swojej duszy. Zrozumieć obecne lekcje życiowe, problemy. I pomóc sobie w lepszej pracy z nimi, radzeniu sobie, znaleźć odpowiedzi na dręczące pytania, czy pomóc sobie w wewnętrznym uzdrowieniu i transformacji. Mi ogromnie pomogły.

Uczestniczyłam w sesjach w Instytucie Duszy wykonywanych przez Pana Arkenasa i naprawdę szczerze polecam. Wykonuje on nie tylko sesje hipnozy reinkarnacyjnej, ale również hipnozy do życia między wcieleniami (ten, kto czytał książki typu Wędrówka dusz, czy Odważne dusze, ten wie o co chodzi, ale także każdy zainteresowany tym tematem powinien skorzystać).

Naprawdę szczerze polecam taką sesję u Pana Arkenasa. Strona to: http://instytutduszy.pl

Ja korzystałam niejednej sesji i tam naprawdę nie ma nawet porównania do innych osób zajmujących się taką hipnozą. Ogromna wiedza, profesjonalizm, miła atmosfera, życzliwość. Korzystałam także z innych rzeczy ezoterycznych (jeżeli ktoś się interesuje rozwojem duchowym, ezoteryką, to pierwsze miejsce, które bym poleciła).

Pozdrawiam i polecam, jeżeli ktoś się jeszcze waha - naprawdę zdecydowanie warto.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczestniczyłem w hipnozie regresyjnej u Pani Kariny Abraham. Cena sesji regresyjnej to 750zł. Jeżeli się wahacie, lub obawiacie. Nie ma czego. Strach jest tylko iluzją umysłu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×