Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lawendowa61

kocha nie kocha

Polecane posty

rok temu poznalam wspaniałego faceta, bylam wtedy w zwiazku z innym mezczyzna bylam zareczona! im blizej poznawalam nowego chlopaka tym bardziej bliscy sie sobie stawalismy, zaczelismy sie spotykac kazdego dnia jak tylko bylo to mozliwe, przedstawil mi swoja rodzine, kolegow zaprosil do domu powiecal wiele czasu, po jakims czasie powiedzial ze mnie kocha! niestety uwczesny narzeczony staral sie rzucic wszystkie mozliwe klody pod nogi jakie sie daly przez co ta rozwiajajaca sie milosc zaczela wiednac, slyszalam wtedy od niego(tego nowo poznanego) ze nie chce byc tym drugim ze ma tego dosc i ze ma mocne hamulce. rozstalismy sie jednak utrzymywalismy kontakt juz nie tak intensywny i bez pocalunkow i przytulania ale rozmawialismy ze soba po czym po 2 miesiacach znowu niespodziewanie przytulil mnie i zaczal calowac znowu bylismy sobie bliscy z dnia na dzien coraz bardziej, ale znowu byly narzeczony zaczal sie wtracac i ten zrezygnowal ze mnie po raz 2 powiedzial wtedy ze juz nic wiecej z tego nie bedzie ze mozemy byc tylko kolezenstwem. znowu minely jakies 2 miesiace i znowu zaczelismy sie spotykac na spacery chodzic do pubow, jednak on utrzymuje ze nie chce sie z nikim z zadna kobieta wiazac ze zwiazki nie sa dla niego po czym zaprosil mnie do siebie do domu i pierwszy raz spalismy ze soba. nie wiem juz co o tym myslec nie powiedzial ze mnie kocha nie chce zmieniac naszych relacji a ja wlasnie zastanawiam sie jakie my wlasciwie mamy relacje? niby kolezenstwo a jednak chodzimy na spacery trzymiemy sie za rece, calujemy przytulamy. prosze o jakies swierze spojrzenia na ten temat. z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×