Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Czy pozowałybyście nago do zdjęć?

Polecane posty

My również robimy sobie fotki erotyczne. Miło sobie pooglądać je po kilku latach:) I też wymieniamy je ze znajomymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
Też uważam za ciekawą taką wymianę,ale Ci znajomi nie są z takiego ścisłego kręgu :) Wiemy,że nie wszyscy są na tyle wyrozumiali i uczciwi.Co do znajomych z netu nie mamy problemów,a co niektórych poznaliśmy bliżej.Zdjęcia są różne i o różnej mocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllaaa
Pokazanie fotek znajomym to też fajne doświadczenie, z dreszczykiem emocji i kombinacją wstydu i dumy. Żeby takie coś było naturalne a nie dwuznaczne najlepiej jest jak na zasadach wzajemności choć ktoś musi zacząć. U nas było tak najpierw nasze kobitki coś tam ze sobą poszeptały, potem zrobiły jakieś przygaduszki już w naszym towarzystwie. Moja cała w emocjach więc otworzyłem folder ostatniej foto sesji, początkowe fotki były jeszcze zupełnie oficjalne, puściłem pokaz slajdów tak żeby mogła zatrzymać kiedy będzie chciała. Zatrzymała na ostatnim zdjęciu przed zdejmowaniem stanika, na takie jeszcze było za wcześnie na pierwszym oglądaniu, ale przezroczystości z pięknie zarysowanymi sutkami z emocjami i wypiekami na twarzy wytrzymała z wyraźną satysfakcją z gorących pochwał. Po tygodniu oglądaliśmy próbki kolekcji u znajomych. Nie spieszyliśmy się najpierw drinki. Sama puściła pokaz slajdów, niby przypadkiem ale przypuszczam, że celowo puściła z opcją kolejności losowej. Jak pojawiła się fotka toples zrobiła ruch w kierunku klawiatury, ale aplauz podziałał i nadspodziewanie łatwo zostawiła pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllaaa
Z doświadczenia do frywolnych i rozbieranych fotek nie warto namawiać do tego partnerki wprost, ale działać zaczynając od bardzo delikatnych ujęć. Jak kobieta zobaczy jak ładnie, interesująco wypada na zdjęciach nabiera ochoty i śmiałości na dalsze próby. Najpierw jakaś rozpięta bluzka lub bez plus super (koniecznie musi być ekstra !) biustonosz może ujęcie przy przebieraniu w eleganckiej bieliźnie. Dobrym fortelem jest wprowadzenie „zwyczaju robienia fotek po kupieniu nowego ciuszka. Najpierw sesje po kupieniu sukienki czy bluzki, potem „grzecznej bielizny, po „oswojeniu akcja stringi, przejrzysty stanik lub półbiustonosz a w końcu bez np. kupiłem ci majteczki to bądź tylko w nich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może kalendarz
cztery pory roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje piersze prawie nagie zdjęcia mąź mi zrobił na urlopie w górach.Na szlaku było gorąco miałam koszule flanelową ubraną na gołe ciało,chciałam zawiązać ją sobie nad pępkiem i gdy ją rozpiełam mąź pstryknął zdjęcie.Teraz na kaźdym wyjeżdzie robimy kilka zdjęć gdzie jestem nago.Rodzinie i znajomym pokazujemy wybrane,jak do tej pory odwaźyłam się pokazać topless i jedno na łące u teściów gdzie jestem nago ale tyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drill bar
Też takie okazjonalne fotki robimy, ale nigdy nie było w ogóle mowy o ich udostępnianiu komukolwiek. Aż do po urlopie w Chorwacji. Tam wiadomo swoboda ludzi naokoło się udziela i poczucie anonimowości powoduje, że stanik spada po godzinie a majtki drugiego dnia. Fajnie było, oczywiście sporo fotek. Powrót i w pracy jak zwykle pytania gdzie i jak było, zwykle pokazujemy sobie też nawzajem fotki z wyjazdów. Ja też ale ze spacerów i jakiś zwiedzań ale żadnych z plaży. Ktoś też tam był, znał układy, i z rozbawieniem poinformował wszystkich, że jak nie pokazuję zdjęć to na pewno opalałam się na golasa bo przecież oględnych fotek toples w takich warunkach bym się nie wstydziła. Zrobili mi nawet roboczą ksywkę „naturystka. Co miałam zrobić pokazałam kilka fotek z pierwszego dnia jeszcze w majteczkach. Niezbyt bliskie ujęcia z tyłu, półprofile, ale właśnie na samym początku mąż szczególnie polował z fotkami na mój biust więc takich całkiem neutralnych nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddzielam kreską
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zwykła dziewczyna
w codziennym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elza z wzgórza
chciałaby mieć taką sesje...ale żebym te zdjęcia miała tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankieterrrreeee
403 - Nie masz wystarczajacych uprawnien aby ogladac te strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ostatnio się marzy taka naga sesja^^ ale musiałby to być zaufany człowiek, żebym czuła się swobodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest to http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.swiatobrazu.pl%2Fzdjecie%2Fartykuly%2F230969%2Fakt-01.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.swiatobrazu.pl%2Fakt-artystyczny-dla-zakochanych-par-nietypowy-pomysl-na-prezent-walentynkowy-22668.html&docid=BW_MvqUgLalAWM&tbnid=n0CBZTloFFQyGM%3A&w=582&h=825&ei=wZCWUfjxHoKv4ASD54Ao&ved=0CAIQxiAwAA&iact=ricl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozowałam raz do zdjęć nago. Fakt faktem fotografem była moja przyjaciółka,ale i tak czułam dreszczyk emocji. Przed obiektywem zapominasz o kompleksach! Świetna zabawa! i prezent dla drugiej połówki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJA  FANTAZJA
zależy jakim aparatem robi się zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×