Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzzzzzooonaa

Wkładki - czy Wy też nacięłyście się na wkł.hig? Miały być air a tu folia....

Polecane posty

Gość wkurzzzzzooonaa

Kurcze ale jestem zła - kolejny raz nacięłam się na wkładkach higienicznych:/ Czy którejś z Was też się to zdarzyło???? chodzi o to, że jest ich tysiąc rodzajów a nie pisze podstawowej inf - czy są z folią nieprzepuszczającą czy bez tej folii:/ Wg mnie to przecież najważniejsza informacja - zarówno dla tych co szukają z folią (np. na końcówkę okresu) oraz tych, co chcą bez folii. Wkurza mnie to ponieważ na wielu wkładkach pisze "air" przepuszczające powietrze a tu się okazuje, ze gówno prawda - folia. Przecież trudno, abyśmy się uczyły na pamięć wszystkich rodzajów wkładek:/ To powinno być jak byk napisane dużymi literami na opakowaniu. Przecież to jest po prostu zciemnianie - jak może pisać że są oddychające i przepuszczające powietrze, skoro są z folią> Wczoraj kupiłam jakieś nowe bella sensitive elegance oczywiście "AIR" a tu dupa - folia. Osttanio też kupiłam jakieś bella oddychające cienkie i znów ta folia:/ A szukam wkładek jak najbardziej naturalnych, bawełnianych cieniutkich trzymających się dobrze bielizny. Najbardziej mi odpowiadają chyba naturella te cieniutkie - dobrze się trzymają, tylko ze są zapachowe:/ Discreet bezzapachowe się odklejają od mojej bielizny i mnie lekko podrażniają:/ Nie wiem niby tyle rodzajów, ale czy znajdę takie jak opisałam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkuurzzzzonnnaa
tu chyba nikt nie wchodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
A ja mam swoje sprawdzone wkładki Always / fioletowe opakowanie/ i bardzo ich lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×