Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SandraKazimiercz

Ex ma jego nazwisko.....

Polecane posty

Gość stara obvora
nie przejmuj sie nia! ty jestes dla niego najwazniejsza i wyjatkowa! z tamta sie rozwiodł, nie chcial miec z nia nic wspolnego, a nawet gdyby z nia pogadal zeby nazwisko zmienila to co by to dalo? to ona musi tego chciec, bo to oa musi zlozyc w usc oswiadczenie do 3 mies po rozwodzie o powrocie do paienskiego., wiec nie ma w tym jego zadnej winy. A tak naprawde to Ty powinnas sie z niej smiac ze nosi jego nazisko, Ty naskocz na nia ze honoru nie ma, ze nie wrocila do panienskiego skoro jest BYLA zona. ze na sile chce byc pania kowalska ale niestety moja droga juz nia nie jestes , no moze tak, ale tylko na papierze i wybuchnij jej smiechem w twarz. nie daj sie jakiemus wyrzutkowi spoleczenstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stara obvora
stara obvora dobrze gadasz :) Nie wiem o co sie tu exiary tak rzucaja o to nazwisko.Same nie maja honoru zeby wrocic do panienskiego,bo co by we wsi powiedzieli. W krakach zachodniej europy po rozwodzie obowiazkowo wraca sie do panienskiego i nie ma upros.Dzieci zostaja przy nazwisku ojca,(jesli je dal) ex mojego meza ma inne nazwisko niz jej dzieci a dzieci maja rozne nazwiska bo ona sie tylko walic umie.Ile dzieci w domu tyle nazwisk a tatusiwo zero :D Sandra pomysl.Ty bedziesz zona tego faceta,ty bedziesz z nim mieszkac,dzielic lozko a tamta co.Zostlo jej nazwisko ktorego sie ima kurczowo i wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahahahahahahaha
i wibrator hehehehe Młoda gniewna sie odezwała . Dobrze że wakacje się juz konczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara obvora
Buhahahahahahahaha a u Ciebie zdaje sie ze dobranocka juz minela a ci rodzice jeszcze pozwalaja w necie siedziec? pozwalabym ich do sadu za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłać jej dziecinko
bej jaj z tymi "eksiarami" to już przesadzacie nie zmieniałam nazwiska, bo syn miał nazwisko ojca, bo na przebudowanie życia potrzebowałam tej kasy a nie na nowe papierki, samo prawko to ponad 70 zł, DO mniej, ale mi wisiała ta sprawa, miałam inne na głowie do autorki topiku: poczekaj, nie dawaj jej powodu do kpin, nie zachowuj się jak gimnazjalista ja zmieniłam papierki po 3 latach, gdy wychodziłam ponownie za mąż syn już był pełnoletni, nawetz córką 2 męża byli naszymi świadkami nie rozumiem tego Twojego nastawienia do bycia najważniejszą, jedyną posiadaczką nazwiska :D naet gdybyś była 5 żoną to i tak w danej chwili byłabyś najważniejszą, wybraną kochaną przestań mazać się o głupie nazwisko, lepiej pomyśl jak pracować nad związkiem, by przetrwał burze, które ewentualnie mogą Was spotkać, zacznij rozmawiać ze swoim facetem, bo coś mi się wydaje, że traktuje Cię jak laleczkę do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzej. klk
zapłać jej dziecinko dlatego chce nosic jako jedyna to nazwisko, wlasnie dlatego jak sobie dalej odpowiedzialas, bo to ona w danej chwili jest najwazniejsza i jedyna pania kowalska a nie jakas byla zona. widze ze ty tez bez honoru jestes, zylas wygodnie 3 lata na nie swoim nazwisku, dopiero jak sie osiol trafil ktory dzieciata rozwodke zechcial przygarnac to laskawie zmienilas. jak sie z nim rozwiedziesz to tez tak rekami i nogami bedziesz sie trzymac jego nazwiaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe akwarium
Ja byłą żonąnie jestem, ale tez uwazam, że autorka trawi energię na bzdety. Jest w huk ludzi o takim samym nazwisku, nawet o takim samym imieniu i nazwisku, i jakoś ludzie z tym żyją. Jakbym się rozwiodla z mężem i miała z nim dzieci, ktore mają jego nazwisko, to bym za chuja nie zmieniała nazwisko, bo ważniejsze od samopoczucia jego nowej laski byłoby dla mnie, żeby dzieci nie poczuły się ode mnie odsunięte przez to, ze mam nagle inne nazwisko niz one. Jakbym nie miala dzieci - to by zalezalo. Które nazwisko mi sie bardziej podoba, czy zżyłam sie już z nowym nazwiskiem, czy by mi się chcialo ganiać po urzędach i robic z tego sprawę. W kazdym razie autorka robi z igly widly i nie zachowuje się jak dorosła osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłać jej dziecinko
do pani klikającej mi śliną w oczy :D bardzo szybko mnie rozszyfrowałaś i określiłaś moją wartość :D tak, żyłam 3 lata na nazwisku eksa, przez taki czas mniej więcej też spałacałam jego długi, zaciągnięte na jego pomysły i interesy jeszcze w trakcie trwania małżeństwa, nic od niego nie miałam, bo on honorowo przepad poza granicami naszego pięknego kraju, ale dzięki temu nazwisku i wcześniejszemu byciu z nim musiałam go spłacić pozdrowię od Ciebie mojego kochanego osła, który okazał się wspaniałym partnerem i który wniosł mi w posagu 2 dzieci, dzięki niemu mam córkę i 2 synów przepraszam Cię, że beszczelnie miałam to nazwisko eksa i teraz mam nazwisko drugiego męża, przepraszam Cię serdecznie, ale akurat nazwisko to najmiej ważna dla mnie sprawa i zupełnie nielicząca się w życiu codziennym i w uczuciach (swoją drogą oba nazwiska są fajniejsze niż to po tatusiu, które nosiłam beszczelnie przed laty) a i sprostowanie: osioł mnie nie przygarnął, sprzedaliśmy nasze mieszkania i kupiliśmy dom a zmianę dokumentów wymusiły na nas realia prawne i związane z umowami i zakupami ale cóż dla Ciebie najważniejsze jest chyba kilka literek, a nie człowiek, który te literki nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a proszę kilku
to tylko 1 z wielu stron z wklepania nazwiska Kaźmierczak w google Przemysław Kaźmierczak – Wikipedia, wolna encyklopediaPrzemysław Kaźmierczak (ur. 5 maja 1982 roku w Łęczycy) – polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika, reprezentant Polski. ... pl.wikipedia.org/wiki/Przemysław_Kaźmierczak - Kopia - Podobne Radosław Kaźmierczak - photographyportret streetphoto reportaż [fotografia czarno-biała] www.kazmierczak.ovh.org/ - Kopia - Podobne Zakład Stolarski KaźmierczakWczytywanie strony ... www.kazmierczak.com.pl/ - Kopia - Podobne Wyniki wyszukiwania obrazów o Kazmierczak - Zgłoś grafikiZgłoś następujące grafiki jako obraźliwe. Potwierdź AnulujDziękujemy za opinię. Parkiet KaźmierczakParkiet, deski podłogowe, schody - Kaźmierczak Hajnówka. www.parkiet-kazmierczak.com.pl/ - Kopia - Podobne Grzegorz Kaźmierczak, tekstyGrzegorz Kaźmierczak - teksty. ... Bydgoszcz - Nowy Jork, Grzegorz Kaźmierczak, Bydgoszcz, 2008. Bydgoszcz: (***) Potrzebny jest mi tylko ołówek..., ... www.kazmierczak.serpent.pl/ - Kopia - Podobne FOTOGRAF ŚLUBNY - Tomasz Kaźmierczak, zdjęcia ślubne, fotografia ...Fotografia ślubna. Oferta, galeria zdjęć i dane kontaktowe. www.fotograf-slubny.pl/ - Kopia - Podobne Kaźmierczak, IreneuszWitryna fotoreportera Ireneusza KaĽmierczak z miasta Tychy. Zawiera galerie zdjęć i panoramy: Tyskie Poru Roku, DŻEM, Tyski Festiwal Muzyczny im. ztychokolic.republika.pl/ - Kopia - Podobne Zarząd spółki - MPO ŁódźPrezes Zarządu Pan Grzegorz Kaźmierczak jest z wykształcenia matematykiem, ... Pan Prezes Grzegorz Kaźmierczak zarządza firmą od początku 2003 roku. ... www.mpolodz.pl/pl,s,61_zarzad-spolki.html - Kopia - Podobne Optyk Paweł Kaźmierczakwww.optyk-kazmierczak.pl/ - Kopia - Podobn Kancelaria Adwokacka - ADWOKAT Joanna Kaźmierczak :: Adwokat.Edu.PLKANCELARIA ADWOKACKA, adwokat Joanna Kaźmierczak specjalizuje się w prawie karnym, rodzinnym, cywilnym. Kancelaria mieści się w Radomiu na ul. żeromskiego ... www.adwokat.edu.pl/ - Kopia - Podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzej. klk
zapłać jej dziecinko ale mi pięknie i mądrze odpisałaś aż mi sie głupio zrobiło czytając to i chyba tak powinno być. Uniosłam się, przepraszam. Chociaż to i tak już bez znaczenia bo już i tak o te pare za duzo słów wyklikałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłać jej dziecinko
spokojnie :D nie reaguję już impulsywnie na ludzi.... doświadczenie życiowe :p pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex mojego męża też miała
dużo radości i powodów do docinek na wieść o naszym ślubie, bardzo jej zrzedła mina jak mąż przyjął MOJE nazwisko :D a teraz ona została sobie przy nazwisku byłego męża, tak jak chciała i ma takie samo nazwisko jak dzieci...tylko że tatuś ma inne nazwisko niż jego dzieci z poprzedniego związku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenua jakich mało
Właśnie, zapłać eks żonie ze 100 tys. za zrzeczenie się nazwiska mężusia. Za jakiś czas Tobie kolejna pinda zapłaci na pewno więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież ta eks
to zona. a ty tylko się przyplątałaś i szukasz faceta, zostaw żonatych, szukaj wolnego. bo przecież nie jesteś zakochana, tobie chodzi tylko o to, żeby wreszcie cię jakiś chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzej. klk
żenua jakich mało widze u Ciebie ewidentne braki wiedzy na temat do powrotu nazwiska panienskiego. otoz nie moze ona sie dalej jak 3 mies po rozwodzie zrzec jak to nazwalas nazwiska meza. chociazby i 200tys dostala on obecnej prawdiwej zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraKazimiercz
kazimierczak to moje panienskie nazwisko jeszze nie wyszlam za maz...po 2 jak dla dzieci nie zmienia sie nazwiska matki na panienskie to jak mozna sie rozwodzic...przeciez to dzeci najbardziej przezywaja? co powiedzialyscie dzeciom jka juz z tatusiami nie maieszkacie...wiec nie mowcie mi prosze ze dla dzieci macie nazwisko....niewiem wstydzice sie ze jestescie rozwiedzone i dlatego go nie zmieniacie??? jak juz powtazralam dla mnie to nie jest bzdura....ona jest byla zona wiec niech sie zahcowuje jak byla zona....czyli oprocz dzieci nic nie mozna miec wspolnego z ex...takie jest moje zdanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraKazimiercz
hahaha:):) ktos mnie turozsmieszyl bo napisal ze sie biore za zonatych haha:):) jakich zonatych........prosze czytac tekst ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem młodsza i jedynie dziwię się, że chcesz się wiązać z rozwodnikiem życzę wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że nie będziesz zakładać żałosnych topików o byłych żonach uwierz mi, nazwiska są na tyle pospolite i powtarzające się, że praktycznie z żadnym nie poczujesz się wyjątkowo pomyśl,że teściowa, której będziesz może za parę lat nie znosić, nosi to samo unikatowe nazwisko irracjonalne pretensje i dziwne problemy lepiej niech znakiem po małżeństwie będzie tylko jej nazwisko, niż inne pamiątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe akwarium
Ty chyba jakas stuknieta jesteś, dziewczyno. Jak za pare lat twój rozwodnik znajdzie sobie kolejną laskę, a z tobą sie rozwiedzie, a ty już zdażysz urodzic jego dzieci, które będa miały jego nazwisko, to zobaczymy, jak bedziesz ochoczo sie zabierala za latanie po urzędach, zeby na koniec dzieci nosiły nazwisko Nowak, a ty Kowalska. Na pewno dla dzieci rozwód jest gorszy niż różne nazwiska, bez dyskusji. Ale jak się nie chce dłuzej ze sobą byc, to rozwod jest konieczny. A zmiana nazwiska z powrotem na panieńskie to fanaberia. Jak ktos koniecznie chce - niech zmienia. Ale jak nie chce - tez ma takie prawo. Widzisz, jaka ty głupia jestes - ex twojego faceta ci pierdolnie byle głupotą, a ty siedzisz i przeżywasz. A ona moze sie smiac do rozpuku. Żebys ty tylko takie problemy w zyciu miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe akwarium
Zreszta ty masz jakies dziwne pojecie na temat relacji z byłymi. Pewnie, że sa przypadki, gdzie z byłym czy byłą nie chce sie miec nic wspólnego. Ale są też pary, które rozstaly się pokojowo, a po jakimś czasie, jak już sie otrząsnęły z tej zmiany, traktują sie jak normalni dobrzy znajomi, a nie jak najwieksi wrogowie. Szczerze mówiąc, nie szanuję ludzi, którzy są wrogo nastawieni do swoich byłych, Bo nie wiem, co to za dziwny związek był. Pewnie oparty tylko na seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraKazimiercz
''akwarium'' czy ty kobieto umiesz sie w ogole wypowiadac nie obrazajac nikogo slownie??? bo zauwazylam ze chyba nie....jezeli masz ochote sie wyzyac to niewiem wyzyj sie na kims innym... patrzysz tylko na to, ze to ty pokojowo nastawiona jestes i to i tamto ci sie nie podoba.....malo jest rozwiedzionych malzenstw ktroe sa dobrymi znajomymi, albo ta tzw. znajomosc jest sztuczna.... odrazu zakaldasz ze z osoba z ktora mam zamiar sie zwiazac, rozstane sie kiedys....a widzisz ja jestem nastawiona ze bede z tym kims na cale zycie a nie na pare lat jak to ty twierdzisz...jezeli jestes tak negatywnie nastawiona do malzenstw to to powiedz....chcialabym wiedzieec jaka u ciebie jest sytuacja, bo widze ze wielce madra i doswiadczenie zyciowe uwazasz ze masz ogromne, a ja mysle ze jestes tzw...filozofka, ktroa tak naparwde nic niewie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraKazimiercz
poza tym ja juz pisalam ze ex mojego narzyczonego mowi non stop ze go nienawidzi...wiec mi wytulmacz jak ..nienawidzaac kogos... mozna nosic jego nazwisko....tylko mi nie mow ze nazwisko to nic takiego, bo jak sie kogos nienawidzi to nawet taka rzecz jak literki na papierze potrafia wywolac wstret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne masz problemy
Przeszkadza Ci że eks żona twojego faceta ma jego nazwizko ale nie przeszkadzało Ci żeby zaangażować się w związek z rozwodnikiem ? Nie można zjeść ciastka i mieć ciastka. Wszystko ma swoje konsekwencje. Zaakceptuj to. Jeśli jakaś baba się naśmiewa jak dziecko że ty jesteś gorsza bo jesteś tą drugą to powiedz ją że to ona jest teraz tą gorszą ponieważ się z nią rozwiódł i że najprawdopodobniej w głębi ducha sama ma niskie poczucie wartości skoro dowartościowuje się takimi drobnymi i nieistotnymi już rzeczami. Ja bym właśnie na złość wszystkim przyjęła nazwisko faceta i a jego byłą żone traktowałabym jak powietrze. A swoją drogą zastanawiam się jakie są okoliczności tego że w ogóle wdajesz się z nią w rozmowę. Spotykacie się na ulicy ? Bo chyba ona nie przyłazi do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak naskoczyłaś na nowe akwarium. Że osoba bez ogródek powiedziała Ci co myśli. Tak myśli większość z nas, tylko niektórzy ujmują to ładniej, czego Ty nie rozumiesz. Tak jak ktoś tu napisał-przeszkadza Ci nazwisko ex a nie przeszkadza Ci związek z rozwodnikiem. To jest konsekwencja takiego związku i nie wymyślaj sobie problemów, tylko zaakceptuj to. Jeżeli nie umiesz- szukaj kawalera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne masz problemy
pewnie była żona tylko dlatego trzyma nazwisko męża bo oprócz niechęci do łażenia po urzędach wstyd by jej było wrócić do panieńskiego bo obawia się że niekórzy starzy znajomi widząc panieńskie nazwisko mogliby ją uznać za starą pannę a dumniej jest przecież nosić etykiete rozwódki niż być uznaną przez omyłkę za starą pannę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci droga autorko wytłumaczę dlaczego po rozwodzie ex żona rzadko zmienia nazwisko na panieńskie.Raz ze względu na dzieci,wiesz jakie potrafią być złośloiwe wredne dziecie w szkole zadawać setki pytań "a dlaczego masz inne nazwisko niż Twoja mamusia"?"Może to nie jest Twoja mamusia?" Dwa szpital,służba zdrowia cały czas trzeba poruszać się z aktem urodzenia dziecka bo przecież w dowodzie nie masz już wpisanych dzieci. Trzy kariera zawodowa na nazwisko ta kobieta musiała pracować i co teraz ma naglę z Nowak stać się Iksińską?Paranoja. Nie rozumiem gdzie leży problem bo ex żona ma mieć nazwisko ex męża.I ma je zmienić,stracić killka dni w Urzędach,swoje dziecko/dzieci narazić na złośliwości i wszystkim dookoła że jest mamą ów dziecka,i na koniec samej sobie utrudnić życie,bo rozkapryszona dziewczyna jej ex męża ma łzy w oczach i chce odwołać ślub z powodu kilku literek.Albo Ci się nudzi albo masz wrodzony syf zamiast mózgu,a życie nie dało Ci jeszcze po d*że masz takie pierdołowate problemy.Zajmij się weselem listą gości i fryzurką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale problemy
zachowujesz sie jak 15 - latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×