Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Kochane Mamusie I PRZYSZŁE mamusie :) Jestem szczęśliwą mamą i mam do odsprzedania ciuszki dla chłopców i dziewczynek świetnych firm NEXT cherokee marks&spencer Mathercare i wielu innych w stanie idealnym, kurtki zimowe, ocieplane sweterki ... zresztą zajrzyjcie na allegro i same ocieńcie. Nie jestem jakąś naciągaczką tylko po prostu sama wiem jak ciężko jest dostać świetne markowe ciuszki za grosze... więc serdecznie zapraszam ...http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2288818 ;) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie caly temat
tutaj jest na temat tej grypy ja jestem autorka tematu nie bede sie szczepic jednak , dziewczyny uwazjacie !!! samam strasznie sie boje grypy a jescze bardziej szczepionki , nie wychodze z domu unikam wiekszych grup ludzi myje rece jem wit C myje rece i stosuje zele antybakteryjne , zrezygnowalam nawet z pracy , zdrowie wazniejsze !! kochane uwazajcie na siebie i maluszki !!! zycze zdrowka mama tez kwietnowka :* http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4259056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było bo cierpię z powodu wyrzynajacych sie ósemek :o ból okropny ,promieiuje do ucha które boli razem z gardlem ,dzwoniłam do chirurga ale w ciąży niestety nie może mi nic poradzić jeżeli nie ma ropni i innych cudów na kiju :o Jeszczeteraz musiało mnie to spotkać :( Też jestem blada ,ostatnio wszyscy mi to mówią mimo ,ze wypijam w 3 razy w tyg sok z marchwii i jabłek (robię go sama ) ale widicznie dzidzia ze mnie wszystko wysysa :P Buziaki dziewczyny i uwazajcie na siebie na tych cmentarnych objazdówkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica234
cześć dziewczyny:) Dawno tu nie zaglądałam bo nie miałam jakoś czasu.Byłam w czwartek u gina i niestety nie mogę wrócić jeszcze do pracy.Mój krwiak się już całkiem wchłonął ale męczą mnie dalej mocne bóle brzucha i nieraz z tego powodu nie przesypiam większej części nocy.Niepokoją mnie te bóle ponieważ już mam jedno dziecko i w poprzedniej ciązy nie miałam takich dolegliwości.A co do wagi to przytyłam 2.5 kg ale i tak mam tych dodatkowych kg za dużo z poprzedniej ciąży i muszę się pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asica234 - ja też się martwię moją ciążą, bo w poprzedniej miałam lekkie plamienia i nic groźnego, a teraz po tym bardzo silnym krwawieniu mam cały czas plamienia i to całkiem spore, staram się sporo leżeć. zobaczymy co mi gin powie w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica234
Ja miałam krwiaka 12x66mm ale plamień i krwawień nie miałam.Teraz krwiak prawie cały się wchłonął ale bóle brzucha mi zostały.Biorę na nie 3 razy dziennie nospę ale mi i tak już nie pomaga. Często w nocy boli mnie brzuch jakbym miała dostać okres i mam takie uczucie jakby miała mi wypaść macica i wtedy biegam co chwile ze strachu do łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica234
Ja też staram się dużo leżeć i się oszczędzać ale nieraz się nie da bo mam już 5 letnią córkę którą muszę się zając a mąż jest cały dzień w pracy.Córka chodzi do przedszkola ale muszę ją tam zawieżć i odebrać i w tym czasie jak jej nie ma to piorę,sprzątam,robię zakupy i gotuję.Ostatnio po całym dniu chodzenia położyłam się póżnym popołudniem na godz żeby odpocząć i nie mogłam wstać,niewiem czy mnie tak połamało czy to był atak korzonków ale bolało. Już do tego doszło że wysyłam córkę co weekend do babci żeby odpocząć i wtedy prawie cały weekend spędzam w łóżku.Już nieraz marzę o tym żebym chciała żeby było już po wszystkim i chciałabym być już z dzidziusiem w domu a tu jeszcze tyle miesięcy przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 3,5 letnią córcię. Na szczęście do i z przedszkola prowadza ją moja mama i jest u mnie tak długo dopóki mąż nie wróci z pracy. Jestem w lepszej sytuacji. Mama robi mi też zakupy, pierze i robi obiady, jak są takie wymagające dłuższego stania przy garnkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza zazdroszcze pomocy mamy,ja tutaj jestem skazana tylko na siebie i męża(on nie zawsze chce pomagać) a moja 16 miesięczna córka wymaga wiele uwagi i czasami nie wiem w co ręce włożyć,wierzę tylko że donosze ciążę bezproblemowo i dzidzia będzie zdrowa!!Za miesiąc lecimy do Polski na święta więc odsapne troszkę-odliczam dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina- wierzę, że jest Ci ciężko. Moja mama zajmowała się moją córcią praktycznie przez 3 lata, bo od razu po macierzyńskim musiałam wrócić do pracy. Teraz mi pomaga, bo cały czas mam problemy z tą ciążą. Miała sobie odsapnąć, a tu znowu taka potrzeba. W przeciwnym razie miałabym mniejsze szanse na donoszenie ciąży. Zresztą zobaczymy co powie mi gin w poniedziałek. Czy z dzidzią wszytsko w porządku. Tak bardzo się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza - po wizycie daj znać co i jak! Mnie coś w pochwie kłuje...i się zastanawiam czy to nie jakas infekcja. Upławy mam cały czas....trudno mi wyczuć, czy mają jakiś nieprzyjemny zapach :O poki co smaruję się clotrimazolem....ale i też wybieram się do gina (prywatnie, innego niż dotychczas) A po za tym chciałam się pochwalić, że czuję ruchy dzieciaczka :D i to całkiem wyraźnie ;) ...i nawet mój W. poczuł ;) dziś mi się kończy 19 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Mysza-nie popsułaś mi humoru,bo mam świadomość,że tak może być i podobno tak jest lepiej jeśli chodzi i połóg i wogóle, ale nie wiem jak to u nas robią:) Dziewczyny, czy używacie detektora tętna płodu? Bo ja wczoraj z ciekawości pożyczyłam od bratowej i przystawiliśmy go do brzuszka(17tc) a tam tylko szum i nic więcej,nie udało się złapać serduszka i zaczynam schizować....Ale czy to możliwe żeby coś było nie tak skoro nie mam żadnych złych objawów...??? Usg miałam dawno a do kolejnego jeszcze daleko...Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że detekktor częśto w prowadza w panike przyszłe mamy. Słyszalnośc tętna jest zależna od ułożenia dzieciaczka. Nie jedna już spanikowała po użyciu detektora a wszytsko było OK. Dlatego ja nie zamierzam tego urządzenia kupować :P Ostatnio jak byłam \u gina, to ona nie chciał robić mi USG tylko takim urządzeniem posłuchać pulsu dziecka....słucha, słucha i ja z nim, a tam tylko takie szmery, szumy....a on na to, ze to co słyszymy to ruchy dziecka....a tętna nibyło słychać ...i poszliśmy na aparat USG. Przy okazji zobaczyłam swoją dzidzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... Biała ale czad !!! ja mam aktulanie 16 tydz. spadł progesteron ! fuck..i się martwie...ale wyczytałam ze takie skoki to norma...dzwoniłam oczywiscie zaraz do Wawy ale mojego gina nie ma - jutro...jakoś wytrzymam... ja tez mam na szczęscie blisko mame i tate i moge liczyc na ich pomoc, bo tesciowej nie bede sie prosic przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialo-czarna, ja miałąm infekcję grzybiczną kilka tyg temu i dostałąm od gina globulki Pimafucin, 2 op. po 3 szt, a mężowi przy okazji przepisał Pimafucort. Pimafucin jest bezpiczne w ciąży. Ja mam dzis wizytę u gina i nie mogę się doczekać. Męczą mnie ostanio bóle brzucha, jakby płód już uciskał na pęcherz a dodatkowo bolesne wzdęcia i skurcze jelit. Mam nadzieję, że maleństwu to nei szkodzi... A swoją droga to od dziś jestem juz na zwolneiniu do końca:))) i jakoś tak jescze nei mogę sie z tym oswoić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem po wizycie u gina. A więc, gin powiedział, że nie ma sladów świeżego krwawienia, że to co jest to pozostałości po krwiaku, który był, że cały czas się oczyszcza. Dzidzia się rozwija prawidłowo. Serduszko ładnie bije. Ma 9,6 cm długosci. Zaczełam 16sty tydzień. Następna wizyta 23go. Powiedział,że nie mam się tak bardzo martwić, bo z dzidzią jest ok, chyba,że wystapią jakieś krwawienia, to wtedy do lekarza. Mam się oszczędzać: nie pracowac, nie dźwigać, duzo leżeć i wypoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - sama nic nie będę sobie aplikować, a clotrimazol też jest w czasie ciązy bezpieczny, bo mój gin już na początku ciązy mówił, że jakby coś się działo to tym smarować, bo w jeśli infekcja w ciązy to 99% że to grzyby. No ale warto u gina to jednak sprawdzić, wieć się wybieram. Normalną wizytę ma za 2 tyg, ale chyba czekac nie będę i prywatnie się wybiorę do gina mojej szwagierki. Ona go tak chwali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Justyna_80 - ja mam dokąłdnie tak samo jak Ty, ból jakby maluszek uciskał na pęcherz i bolesne wzdęcia i skurcze jelit:-(. Ale mój lekarz po badaniu stwierdził, że nic takiego się nie dzieje i po prostu brać nospe, odpoczywać i tyle, więc trochę się uspokoiłam:-). A ja też byłam na weekedn u rodziców i niestety jeszcze się nie wyleczyłam do końca, więc pewnie nie wrócę do pracy do końca tygodnia. A tak pozatym to u mnie jest już końcówka 17 tyg i jak narazie nie czuję ruchów maluszka, i już nie mogę się doczekać kiedy to nastapi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
A i jeszcze zapomniałam:-). Jak ja pytałam mojego ginekologa, czy lepiej się zaszczepić na grypę to powiedział, że absolutnie NIE. Więc jak widać co lekarz to inne opinie, ale ja ufam swojemu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja po kolejnej wizycie u gina i wszystko ok, maleństwo ma już 11,5cm i wszystko na swoim miejscu. Potwierdziło sie też ostatnie podejrzenie, że będzie chłopak:) A moje bóle brzucha to uciskanie rosnącej macicy na pęcherz i nie ma się czym niepokoić. od ostatniej wizyty (13tg+4) przytyłam 3 kg (16tg+1) czyli 2x więcej niż norma 0,5 na tydizen, ale oprócz brzucha i piersi naprawde nie ma róznicy, porównując sprzed ciązy a wręcz mam wrazenie, że ciut schudłam (chociaz jadlam normalnie i nie wymiotowałam). Ciekawe jaki będzie finał bo w najszerszym miejscu na brzuchu już mam 100cm!!! Wczesniej w pasie mialam maksymalnie 80!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola33
witam serdecznie też jestem kwietniową mamusią..wprawdzie pierwszy termin porodu został obliczony na maj ale po ostatniej wizycie okazało się że jednak kwiecień....pozdrawiam Wszystkie Ciężarówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pomysł moze zrobiymy tak i dodamy płec ? :) pozwoliłam sobbie wpisac Justyne. pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin....miasto......Płec paulcia233........23............06.07............13.04 .....Nowy Sącz alena2010.........27............26.06............03.04 ......Prudnik Biało-czarna......32............23.06............29.03.......Białystok malutka872.......22.............29.06...........05.04. .... .Gdańsk Moluś...............32............. 20,07..........27.04........Koło żabka83...........26............07.07............14.04. .......Lublin agao78 ............31 ...........19.07 ............24.04 .......Kielce aga klee...........32.............05.07...........12.04....... .Kielce Mysza13...........30............10.07...........25.04. ........Gdańsk Katrina0408.......31............30.06...........06.04. .......Irlandia Anabel26...........26............07.07............13.04 .........Opole under_pressure...26............22.07............29.04. .....Sosnowiec goba.................27...........20.07.............26.0 4.. ....Poznań agus1979...........30...........14.07 ?...........08.04.......Świecie e74wiosenka.......35...........05.07..............11.04......Katowice martuska21........22...........16.07..............14.04. ...Dąbrowa G/Koln szuwik.............23............07.07.............15.04 ......Rzeszów justyna_80........29...........12.07..............18.04. .....Leszno....CHŁ katarzynaa........26..........o8.07...............20.04. ....Chorzów scherza.............26...........26.06..............02.0 4...........Warszawa mama-i-ja..........29............20.07..............26.0 4....Białystok asica234........24..........11.07.................18.04. ......Wrocław Jenifer 37.......37..........20.07.................25.04.......Biały stok mamuska298 ....29.........13.07.................20.04.......RACIBÓRZ bieluszek.......29...........23.07................ 29.04......Holandia Sabatini.........23............06.07...............13.04 ......Wrocław luiza602........30............12.07................18.04 .....Warszawa Joanna25........25...........19.07................25.04. ......Toruń Natusia88......21............22.07.................29.04 .....Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus1979
To ja też się dopisuję: pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin....miasto......Płec paulcia233........23........06.07...........13.04 .....Nowy Sącz alena2010.........27.......26.06............03.04 ......Prudnik Biało-czarna......32.. ....23.06............29.03.. .....Białystok malutka872.......22.......29.06............05.04. .... .Gdańsk Moluś...............32...... 20,07............27.04........Koło żabka83...........26.......07.07...........14.04. .......Lublin agao78 ............31 ......19.07 ........ ..24.04 .......Kielce aga klee...........32. ......05.07...........12.04....... .Kielce Mysza13...........30.......10.07...........25.04. ........Gdańsk Katrina0408.......31.......30.06....... ...06.04. .......Irlandia Anabel26...........26.......07.07...........13.04 .........Opole under_pressure...26......22.07...........29.04. .....Sosnowiec goba.................27.. ...20.07...........26.0 4.. ....Poznań agus1979...........30......14.07 ?.........08.04.......Świecie...CHŁOPIEC e74wiosenka.......35......05.07...........11.04. .....Katowice martuska21........22......16.07...........14.04. ...Dąbrowa G/Koln szuwik.............23.......07.07...........15.04 ......Rzeszów justyna_80........29......12.07...........18.04. .....Leszno....CHŁOPIEC katarzynaa........26.....o8.07............20.04. ....Chorzów scherza.............26....26.06........... .02.0 4....Warszawa mama-i-ja..........29.....20.07............26.0 4....Białystok asica234........24........11.07............18.04. ......Wrocław Jenifer 37.......37.......20.07.............25.04.......Biały stok mamuska298 ....29......13.07.............20.04.......RACIBÓRZ bieluszek.......29........23.07............ 29.04......Holandia Sabatini.........23.......06.07.............13.04 ......Wrocław luiza602........30........12.07.............18.04 .....Warszawa Joanna25........25......19.07.............25.04. ......Toruń Natusia88......21.......22.07.............29.04 .....Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem czy mam w sobie chłpca czy dziewczynkę....w czwratek umówiona jestem do gina prywatnie....może wtedy się czeos dowiem o płci ;) a dzis boli mnie żołądek :O:O:O i pogoda taka lipna...ciemno jakoś bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie pogoda jest przepiekna. Ani jednej chmurki, słońce świeci, tylko zimno jest, bo 1 stopień powyzej zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja też jeszcze nie wiem co noszę pod sercem,w środe za tydzień idę tutaj do szpitala na kontrole i mooooże mi powiedzą kto tam mieszka,co prawda nie licze na to bo oni tutaj nigdy nic nie widzą ale zawsze jest jakaś nadzieja:)Bo tak to dopiero w grudniu jak będe w Polsce.Kurcze boję się tej świńskiej grypy a wy?Zwłaszcza że lece za miesiąc do Polski,zmiana klimatu może zaszkodzić,chodzi mi głównie o moją córeczkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuski, ja dzis mimo ze na zwolneiniu to cały dzień w trasie i w biegu. Ale nie idzie tak nagle zmienić trybu zycia, no i dziecko też musi się przyzwyczaić do tego pędu zyciowego:) dziewczyny zauważylam, że mi szybciej cierpną nogi, wcześniej często trzymalam laptopa na kolanach a teraz po kilku min nie mogę wytrzymać i muszę wstać rozprostować nogi. a świńskiej grypy się nie boję, ale to wynika raczej z mojego optymizmu a nie z rozsądku... ale cieszę się, że jestem na zwolnieniu bo zmęczenie i niewyspanie sprzyja grypie Dbajcie o siebie, wysypiajcie się, dobrze odżywiajcie a żadna grypa was nei zlapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialo-czarna
Hej! ja o grypie staram się nie myśleć ...za dużo wiadomości nie oglądam, więc i spokojniejsza jestem ;P i zwyczajnie mam nadzieję, że ten problem mnie nie dotyczy....i nawet nie chce myśleć co by było gdyby....WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE I JUŻ!!!! ja już w pracy....ale wstawało mi się baaaaaaardzo cięzko, mimo, że sie obudziłam dużo wcześniej przed budzikiem i nawet jakas wyspana....to jak przyszła pora wyjścia z łóżka....to jednak wolałabym w nim zostać. Za oknem słychac było tylko świsty....ależ wiatr!!! Naprawdę w chacie słychać gwizdy!! Mrozu niby 2 stopnie, ale się odczuwa znacznie więcej bo wiatr jest mroźny i nieprzyjemny :O Miłego dnia dziewczynki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×