Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Gość malutka872
pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin....miasto......Płec paulcia233........23........06.07...........13.04 .....Nowy Sącz alena2010.........27.......26.06............03.04 ......Prudnik Biało-czarna......32.. ....23.06............29.03.. .....Białystok malutka872.......22.......29.06............05.04. .... .Gdańsk CHŁOPIEC Moluś...............32...... 20,07............27.04........Koło żabka83...........26.......07.07...........14.04. .......Lublin agao78 ............31 ......19.07 ........ ..24.04 .......Kielce aga klee...........32. ......05.07...........12.04....... .Kielce Mysza13...........30.......10.07...........25.04. ........Gdańsk Katrina0408.......31.......30.06....... ...06.04. .......Irlandia Anabel26...........26.......07.07...........13.04 .........Opole under_pressure...26......22.07...........29.04. .....Sosnowiec goba.................27.. ...20.07...........26.0 4.. ....Poznań agus1979...........30......14.07 ?.........08.04.......Świecie...CHŁOPIEC e74wiosenka.......35......05.07...........11.04. .....Katowice martuska21........22......16.07...........14.04. ...Dąbrowa G/Koln szuwik.............23.......07.07...........15.04 ......Rzeszów justyna_80........29......12.07...........18.04. .....Leszno....CHŁOPIEC katarzynaa........26.....o8.07............20.04. ....Chorzów scherza.............26....26.06........... .02.0 4....Warszawa mama-i-ja..........29.....20.07............26.0 4....Białystok asica234........24........11.07............18.04. ......Wrocław Jenifer 37.......37.......20.07.............25.04.......Biały stok mamuska298 ....29......13.07.............20.04.......RACIBÓRZ bieluszek.......29........23.07............ 29.04......Holandia Sabatini.........23.......06.07.............13.04 ......Wrocław luiza602........30........12.07.............18.04 .....Warszawa Joanna25........25......19.07.............25.04. ......Toruń Natusia88......21.......22.07.............29.04 .....Wrocław frogus_80......29.......06.07.............19.04......Kra ków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem po obiadku, i strasznie się objadłam ale nie mogłam się powstrzymać przeb pysznymi gołąbkami w sosie pomidorowym mojej mamusi, mniam...mniam :) a teraz ruszam na małą sjestę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej jeszcze tylko jutro i 5 dni wolnego ;) Wzięłam sobie 2 dni urlopu hihih. *Malutka - gratuluję Synusia ... ja też już chcę znać płeć. Chociaż moja Mama jest pewna że to będzie dziewczynka, ciekawa jestem czy ma racje .... ;) *Moluś - nie przejmuj się gadaniem teściowej :) Tak patrzę na naszą tabelkę to jak na razie same chłopaki, ciekawa jestem jak będzie dalej :) A w ogóle to jakieś lenistwo widzę dziś, tak mało wpisów. Ja mam wizytę w czwartek - już się doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no rzeczywiście cicho tu jakos, ja dziś wybrałm się do miasta z nadzieją, że w martwych godzinach 12-14 połaże po pustych sklepach i byłam w głebokim szoku ile ludzi o tej porze robi zakupy, normalnie tłumy nie wspominając jak ciężko znależć miejsce miejsce na parkingach. A myslalam ze o tej porze to sami emeryci i bezrobotni.. Ale wracając do tematów ciązowych... ja jestem ostatnio maniaczką mleka i wszystkiego z niego, kakao, kaszka ryżowa, budyń, codziennie prawie 2 litry idą!!! Czyżby dziecku kości rosły i stąd takie zapotrzebowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł LAski !! widze, że chłopaki jak narazie górą ! :) u mnie spox...w krzyżu też troszke boli... Wczoraj odpadłam już po dziewiątej i dziś lewdwo wstałam... Też mam wolne tylko jutro... a w sobote maluje przedpokój... A no i upatrzyłam sobie już łóżeczko na allegro - moja psióla ma takie i jest bardzo zadowolona :) http://allegro.pl/item807132195_lozeczko_kojec_przewijak_arti_medium_kolorki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś my z mężem też będziemy kupować właśnie taki kojec. Nie chcemy standardowego łóżeczka ( czyt. drewniane) gdyz często wyjezdżamy. A takie składane będzie nam pasowało bo wszędzie możemy je zabrać. Co do pracy. To niestety mam wolne tylko jutro. I okazało się że muszę iśc równiez w sobote - na 4 godziny. Ale za to wezmę sobie inny cały dzień wolny - 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Muszę się pochwalić bo wczoraj zaczęłam czuć ruchy maluszka :) :) :) Teraz już wiem, że to właśnie ono sie rusza :) Super :D w końcu się doczekałam :D Ja tez już mam wybrane łóżeczko, wózek i wiele wiele innych rzeczy :D Ale zostaje jednak przy standardowym łóżeczku :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja raczej myślałam właśnie o łóżeczku drewnianym, z szufladą. Mieszkanie mamy nie duże, w taką szuflade sporo rzeczy można poukładac ;) Szwagierka takie kupiła, jak pojedzimey ją odwiedzic to sobie dokładnie to łóżeczko obadamy i jak się nam spodoba to w takie zainwestujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie specjalnie mam upatrzone rzeczy....wszystko jeszcze przed nami :) Wanienke dostane od siostry ....i mogła by mi oddać taka kołyskę na biegunach....ale nie chce, bo taka kołyska to na pół roku może, a potem i tak łóżeczko tzreba.....a ja nie mam gdzie tych wszystkich meblli gromadzić. mamy tylko dwa pokoje i to wcale nie zaogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje mieszkanie też nie jest duże - 2 pokoje... kiedyś myśleliśmy , że się zamienimy z teściami bo oni mają 4 pokoje ale teściowa chce jeszcze kilka tysięcy dopłaty więc odpada... z tą szufladą to faktycznie jest dobre no ale.... jakoś się pomieścimy..musze na pewno kupic jeszcze komode... martuska SUPER! Ja nie moge się doczekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam już żadna komoda się nie zmieści :O ale planujemy w małym pokoju nadstawki na szafę zrobić. Zawsze to trochę miejsca na jakieś rzeczy. A miejsce na łóżeczko zyskaliśmy znosząc komputer do piwnicy :) i korzystamy teraz tylko z laptopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja nie pracuje i na prawdę strasznie już mi się nudzi, więc tak patrze sobie po różnych stronach i wybieram co bym chciała :D Mąż przyjedzie dopiero na Święta :( to jeszcze trochę się ponudzę :D My na razie będziemy mieszkac z moją mamą, ma dużo mieszkanie ( 3 pokoje ale takie ogromne)a jest sama, więc dla obu stron korzystne :) Mieszkaliśmy w Niemczech ale ja jakoś jednak wolę być w Polsce... tam jeszcze gorzej mi się nudziło. Mnie jeszcze czeka remont pokoju od podstaw... ale zacznę dopiero gdzieś w lutym, żeby dzieciątko miało wszystko świeżutkie :D Jak poczułam pierwszy ruch to, aż śmiać się tak głośno zaczęłam bo to takie dziwne uczucie :D A chciałabym, żeby już kopało :D Martwiłam się jeszcze niedawno, co się dzieje, że nie czuje a tu przyszedł 18 tydzień i poczułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W prawdzie powiem Wam, że my dopiero 4 lipca wzięliśmy ślub i plan był taki, że będziemy sobie w tym Niemczech, ja będę pracowała, mąz też i zarobimy na mieszkanko w Polsce a tu zaraz po ślubie taka niespodzianka... będzie dzidziuś :) I trzeba wszystko zmienić, to prawda, że dziecko zmienia całkowicie życie ale nie żałuje :) Za każdym razem u lekarza jak widzę, tę małą kruszynkę na monitorze to wiem, że po prostu tak musiało być i jestem najszczęśliwsza, że będą miała to maleństwo :) Uff się rozpisałam :) ale jakos mnie tak wzięło.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuśka - to i tak poczułaś wcześnie ruchy :) gratuluję :D ja poczułam w 19tc....a w sumie czekałam cierpliwie, bo wszędzie piszą, że z pierwszym dzieckiem ruchy czuje sie później i że jest to ok 20-21 tc. Uczucie fajne i miłe...i lubie te kopniaczki :) bo dziecko daje mi wtedy znac o sobie ;) i już wizyty nie moge się doczekać!!!!!! żeby zobaczyć swoją dzidzię i usłyszeć, ze wszytsko jest w jak najlepszym porządeczku :) Wizyta dokładnie za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Pochwale sie Wam ale zaczynam czuć ruchy ;) a raczej takie bąbelkowanie :P cudowne uczucie :) podobno mówia zeby zapamietać dzien w którym sie je poczuło bo to ułatwi określenie daty porodu ,wiecie może jak to sie oblicza ? Pozatym po staremu codziennie rano krew z nosa :( biorę wit c ale nic nie pomaga .Mam pytanie co do usg połowkowego ,jak sie je wykonuje ,czy trzeba sie jakos specjalnie przygotować ? czytałam opinie że niektóre dziewczyny robily je w 4d a jak było u Was . Byłam w niedziele w hurtowni dla dzieci zamiast łożeczka i kołyski widzialam piękne kosze wiklinowe i baaardzo sie nad nimi zastanawiam ,urocze są :) pozdrawiam dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a swoją droga tak piszecie że ruchy od 20 tc zastanawiałam się czy to własnie napewno one ,czy nie jakies rewolucje jelitowe ale mam takie przeczucie że to własnie to ! hehe w sumie to baaardzo wczesnie poczułam szkoda tylko ze nie śa one jeszcze codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusia - ja jestem przed połówkowym, będę miała robione na normalnym sprzęcie bo mój gin nie dysponuje apratem 3D czy 4D. Nie trzeba się specjalnie przygotowywać, to normalne USG z tym, że lakarz pomierzy wszytsko dokładnie. a co do terminu od pierwszgo ruchu w pierszej ciązy dodaje się 20 tyg, a w następnej 21 tyg (gdzieś w internecie można znaleźć to) ....ale w moim przypadku z takich obliczeń to wychodzi dużo dużo wcześniej, a co mają powiedzieć dziewczyny które przyznają że ruchy poczuły w 16 tc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi :D no to będziemy razem tu na forum obchodzić rocznice ślubu i urodzinyu dzieci he he he :D :D :D :D Moja przyjaciółka jest 3 tyg więcej w ciąży niż ja :D i jak tak mi mówila o tych ruchach to nie raz sobie wmawiałam, że już czuje :D ale to nie bylo to :D Dopiero wczoraj :) Czytała też, gdzieś że szczuplutkie dziewczyny mogą czuć ruchy wcześniej... więc Natusia jeśli jesteś szczupła to bardzoo mozliwe :) :) :) Właśnie też zastanawiam się nad połówkowym 4d. Mój lekarz niestety nie ma takiego aparatu ale powiedział, że jak chce to może dac mi namiar gdzie mogłabym pójść :) Jeszcze zobaczę :) A powiedzcie dziewczyny do którego tygodnia najpóźniej można zrobić połówkowe do 22 tc?? Bo bardzo bym chciała, żeby mąż poszedł ze mną i w końcu zobaczył maleństwo i nie wiem czy uda Nam się to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki Biało-Czarna no własnie wychodzi na to ,ze ja poczułam je w 16 tc :P z tych obliczeń to by wynikało ,ze miesiac wczesniej urodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
witam!!! ja do porodu juz mam wolne od lekarza wiec siedze od wczoraj w domku.... musze napisac dzisiaj albo jutro prace bo ide do szkoly w weekend. co do łóżeczka to wybieram raczej drewniane,nie wiem dlaczego ale boje sie tych łóżeczek skladanych(chociaż wizualnie podobaja mi sie) wózek tez juz wybralismy popatrzelismy na allegro podoba nam sie model Q12 3w1 głeboko-spacerowy z fotelikem ktory mozna zamontowac na stelazu wozka.... ale jeszcze musismy podjechac do hurtowni dzieciecej i i sprawdzic czy maja ten model i zobaczyc czy sie z miesci do auta....zeby nie bylo pozniej zdziwienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
strasznie mi sie kołyski podobaja na allegro (amerykańskie,angielskie) tylko niestety to na kilka msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też myślę o tym wózku :) i zastanawiam się jeszcze nad tako jumper x... ale to są takie wybory moje internetowe :D i tak jak pojedzie się do sklepu to wszystko będzie inaczej wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
no tak racja a w sklepie mozna dostac oczopląsu hehehe od tych wszystkich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
na poczatku chcialam zupelnie inny wozek roan marita ale nie podoba mi sie spacerowka do niego .... kto wie moze ten Q12 tez zamienie zaraz na inny model heehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny....nawet nie wyobrażacie sobie jak mi się pracować nie chce....normalnie tak powoli posuwam się z robotą, ze szok!!! Praktycznie siedzę i patrzę w ekran jak sroka w gnat... Dobrze, że internet mam ;)....a może źle??bo bym przynajmniej pracą się zajęła.... ech... co macie dziś na obiad?? ....musze coś wymyśleć :O Zupę chyba ugotuję....szczawiową. Ale i coś na drugie by się przydało....chociaż u nas to rzadko dwa dania, zazwyczaj albo zupa, albo drugie danie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×