Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

hej brzuchatki;) przede mną też glukoza 75g. ale jakoś mnie to specjalnie nie przeraża;) no i czekam na wyniki posiewu. goba- wracaj szybko do zdrówka:) co do ruchów to muszę wam powiedzieć że 2tyg temu były intensywniejsze i mocniejsze niż teraz, no i też nie wiem co o tym myśleć. Oczywiście schizuję się jak cholera. miłego dnia kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej........... :) pisałąm Wam chyba, że mój gin móił, że na tym etapie ciąży ruchy czuć różnie. Raz mogą być intensywne a raz możemy ich nie czuć wcale. Mówił też , że niepokoić się można jak to bęzie po 30-tym tyg ciąży ale teraz nie ma czym... Goba ! co za szmata z tej lekarki ! ale bym jej dogadała !! Wracaj do zdrowia !! Biała radość w rodzinie wielka :) u Ciebie widze też się posypało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... pisałam Wam wcześniej, że mój gin mówił, że nie ma co się martwić jak są słabe ruchy lub jak och nie czuć czasem. Na tym etapie ciąży to normalne... gorzej by było jak by się tak działo po 30-tym tc ! Goba ! co za szmata z tej lekarki !!!ale bym jej dogadała !! no i zdrowiej Kochana !! Biała u Ciebie też się dzieci posypały.. będzie wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... pisałam Wam wcześniej, że mój gin mówił, że nie ma co się martwić jak są słabe ruchy lub jak och nie czuć czasem. Na tym etapie ciąży to normalne... gorzej by było jak by się tak działo po 30-tym tc ! Goba ! co za szmata z tej lekarki !!!ale bym jej dogadała !! no i zdrowiej Kochana !! Biała u Ciebie też się dzieci posypały.. będzie wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Miałam bardzo ciężką noc,nie dość że ostatnio boli mnie kręgosłup to jeszcze zrobiła mi się dziura w górnej,lewej 6 i strasznie w nocy mnie bolało aż musiałam wziąć sobie paracetamol i jakby tego jeszcze było mało to ułamała mi się po tej samej stronie górna 8,która dopiero co mi wyszła.Pytałam się mojego gina jak to jest z leczeniem zębów w ciąży to powiedziała że jak najbardziej ale bez znieczulenia i z ciekawości poszperałam w necie na ten temat i wyczytałam,że jeżeli dentysta uzna że niezbędne jest podanie znieczulenia to może je podać.A wy wiecie coś na ten temat?Czy któraś z was leczyła w ciąży zęby i miała podane nieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Miałam bardzo ciężką noc,nie dość że ostatnio boli mnie kręgosłup to jeszcze zrobiła mi się dziura w górnej,lewej 6 i strasznie w nocy mnie bolało aż musiałam wziąć sobie paracetamol i jakby tego jeszcze było mało to ułamała mi się po tej samej stronie górna 8,która dopiero co mi wyszła.Pytałam się mojego gina jak to jest z leczeniem zębów w ciąży to powiedziała że jak najbardziej ale bez znieczulenia i z ciekawości poszperałam w necie na ten temat i wyczytałam,że jeżeli dentysta uzna że niezbędne jest podanie znieczulenia to może je podać.A wy wiecie coś na ten temat?Czy któraś z was leczyła w ciąży zęby i miała podane nieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Czy któraś z was miała może leczone zęby w ciąży po podaniu znieczulenia? Miałam bardzo ciężką noc bo zrobiła mi się dziura w górnej,lewej 6 i tak bolało,że musiałam wziąć paracetamol.Pytałam się mojego gina jak to jest z leczeniem zębów w ciąży i powiedział że jak najbardziej tylko bez znieczulenia a w necie wyczytałam że jeżeli dentysta uzna za niezbędne podanie go to może.I tak właśnie pytam z ciekawości,może coś wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Czy któraś z was miała może leczone zęby w ciąży po podaniu znieczulenia? Miałam bardzo ciężką noc bo zrobiła mi się dziura w górnej,lewej 6 i tak bolało,że musiałam wziąć paracetamol.Pytałam się mojego gina jak to jest z leczeniem zębów w ciąży i powiedział że jak najbardziej tylko bez znieczulenia a w necie wyczytałam że jeżeli dentysta uzna za niezbędne podanie go to może.I tak właśnie pytam z ciekawości,może coś wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Czy któraś z was miała może leczone zęby w ciąży po podaniu znieczulenia? Miałam bardzo ciężką noc bo zrobiła mi się dziura w górnej,lewej 6 i tak bolało,że musiałam wziąć paracetamol.Pytałam się mojego gina jak to jest z leczeniem zębów w ciąży i powiedział że jak najbardziej tylko bez znieczulenia a w necie wyczytałam że jeżeli dentysta uzna za niezbędne podanie go to może.I tak właśnie pytam z ciekawości,może coś wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Czy któraś z was miała może leczone zęby w ciąży po podaniu znieczulenia? Miałam bardzo ciężką noc bo zrobiła mi się dziura w górnej,lewej 6 i tak bolało,że musiałam wziąć paracetamol.Pytałam się mojego gina jak to jest z leczeniem zębów w ciąży i powiedział że jak najbardziej tylko bez znieczulenia a w necie wyczytałam że jeżeli dentysta uzna za niezbędne podanie go to może.I tak właśnie pytam z ciekawości,może coś wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Czy któraś z was miała może leczone zęby w ciąży po podaniu znieczulenia? Miałam bardzo ciężką noc bo zrobiła mi się dziura w górnej,lewej 6 i tak bolało,że musiałam wziąć paracetamol.Pytałam się mojego gina jak to jest z leczeniem zębów w ciąży i powiedział że jak najbardziej tylko bez znieczulenia a w necie wyczytałam że jeżeli dentysta uzna za niezbędne podanie go to może.I tak właśnie pytam z ciekawości,może coś wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaPska
Ja tam slyszalam ze mozna podawac znieczulenie tylko ze w jakiejs mniejszej dawce.Oj to Ci wspolczuje.Mnie tez wczoraj wieczorem bolalo dziaslo ale na szczescie juz dzis nie boli.Ja panicznie boje sie dentysty i narazie sie nie wybieram.Gdyby zobaczyl stan mojego uzebienia to dostalby zawalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
dziewczyny leci Wam już siara z sutkow?? bo slyszalam ze niektorym juz leci,ostatnio bratowa sie mnie o to zapytala.... u mnie narazie zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
dziewczyny leci Wam już siara z sutkow?? bo slyszalam ze niektorym juz leci,ostatnio bratowa sie mnie o to zapytala.... u mnie narazie zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Co do siary z piersi to ja mialam na weekend w nocy, raz z jednej piersi raz z drugiej a ostatnio znow nie mialam. Ja mam problemy z kręgoslupem i boli mnie kosc łonowa!! Czytalam ze to normalne, ze sie wszystko rozrasta. Jest ok jak leze, ale jak mam wstac to jak kaleka, wszystko boli. Po chwili jak zrobie kilka krokow to znow jest ok. Macie tak czy ja jedyna taki paralityk sie zrobilam? Frogus: ubieranie butow to u mnie tez juz troche problem, brzuch przeszkadza, nie wspominajac juz o depilacji i pedicure.. to dopiero gimnastyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Co do siary z piersi to ja mialam na weekend w nocy, raz z jednej piersi raz z drugiej a ostatnio znow nie mialam. Ja mam problemy z kręgoslupem i boli mnie kosc łonowa!! Czytalam ze to normalne, ze sie wszystko rozrasta. Jest ok jak leze, ale jak mam wstac to jak kaleka, wszystko boli. Po chwili jak zrobie kilka krokow to znow jest ok. Macie tak czy ja jedyna taki paralityk sie zrobilam? Frogus: ubieranie butow to u mnie tez juz troche problem, brzuch przeszkadza, nie wspominajac juz o depilacji i pedicure.. to dopiero gimnastyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.U mnie siara tez się pojawiła, nie wiem dokładnie kiedy, ale wczoraj po przeczytaniu waszych postów ścisnełam pierś i wypływało, szczerze mówiąc myślałam że zwymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie siara pojawiła się koło 20 tygodnia. na początku byłam przerażona, ale wszystko ok, u niektórych pojawia się tak szybko. NIe cieknie jakoś strasznie, ale każdej nocy mam plamki na koszulce i na biustonoszach tez, dokładnie wiem, kiedy bedzie wypływać, bo czuje zawsze takie dziwne uczucie pieczenia. nic strasznego, ale jest. najgorsze z tego jest to, że nie można nad tym zapanować. nad wszystkimi innymi odruchami ciała można jakoś panować a tu po prostu sobie cieknie i już :) ale widać tak już musi być Froguś u mnie jeszcze zakładanie butów i ym podobne rzeczy ok, nie mam problemów.trochę ciężko się za to wchodzi po schodach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a jak u Was z wilkością brzuszków? u mnie 25 tydzień i 93 cm. moim postanowiiem noworocznym jest całkowite odrzucenie słodyczy, akurat tego moje maleństwo nie potrzebuje, więc kończe ze słodyczami i dla siebie i dla nie :):) zobaczymy czy mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc asik ja miałm znieczulenie jak byłam z kubą w ciazy a teraz w tej lekarz zrobił mi w 1 trymestrze bez znieczulenia ale podobno teraz te znieczulenia sa lepsze niz kiedys wiec jak juz musisz to idz i nie martw sie powiedz lekarzowi o ciazy i on bedzie wiedział co zrobic ja jak mówi miałąm wiec głowa do góry a ja napisałm skargę na lekarkę do przychodni i zobaczymy jaki bedzie oddzew potem wam wkleję tresc jaka udałoo mi się skrobnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************** *********** ************* ********** **************** ************* W dniu 28 grudnia b.r.odbyłam wizytę u lekarza rodzinnego pani dr.**** ************ i to co mnie tam spotkało podczas wizyty,tak jak zostałam potraktowana przez panią doktor przechodzi wszelkie oczekiwania. Jestem w 23 tygodniu ciąży i niestety dopadła mnie choroba. Na początku mojej wizyty pani doktor powiedziała mi,że powinnam z biologii dostać dwójkę ponieważ oskrzela nie bolą bo nie są unerwione co ja zgłosiłam jako objaw.(ja kończyłam szkołę ekonomiczną a nie medyczną). Zostałm zapytana ,która to moja ciąża i na moją odpowiedź,że trzecia pani doktor powiedziała "o boże kobieto co ty robisz?- może niedługo z czwartym będziesz chodzić".Po czym zbadała mnie,stwierdziła,że mam zapalenie oskrzeli i cały czas nie dawała ani mi,ani sobie spokoju z moją ciążą.Powiedziała że no trudno się mówi jak już jest to jest to dziecko ,powiedziała cos ja odebrałam jako przytyk,że życie sobie zmarnowałam mając juz trzecie dziecko. Powiedziała,że kobieta w moim wieku powinna robic coś innego ,a nie wychowywać tyle dzieci,i że w wieku 27 lat jestem już dojrzałą matką. Posunęła się do tego stopnia,że zaczęła wypytywać mnie o status rodzinny i finansowy w tak perfidny sposób,że nie da się tego opisać. Wizyta ta nie przebiegła w formie troski tylko w formie poniżenia ze strony pani doktor. Składam skargę na panią doktor *** **********ponieważ żadna kobieta ,a tym bardziej ciężarna nie powinna być potraktowana w taki sposób w jaki ja zostałam. Jestem zbulwersowana takim zachowaniem,bo żyjemy w państwie polityki prorodzinnej ,a mnie spotyka takie coś u lekarza rodzinnego. Wyszłam z gabinetu w głębokim szoku i z płaczem,że usłyszałam coś takiego w takim miejscu. Przychodnia Pani cieszy się dobrą opinią ale po takiej wizycie już zmieniam zdanie i zapewniam,że jeśli coś Pani z tym nie zrobi ja tego tak nie zostawię w przestrodze do innych kobiet,zgłoszę na forum internetowym, a następnie do NFZ. Z poważaniem ************ *******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w obwodzie ok 106cm i na razie stanęlo i rośnie wolniej. Ale jest ładna pileczka. Smiesznie wyglada jak napnę miesnie brzucha, np przy wstawaniu z lezenia to brzuch robi się taki spiczasty na srodku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Dopiero wstałam bo miałam ciężką noc.Wczoraj mnie cały dzień bolał ząb,górna ósemka.O 19 już tak strasznie bolało,że nawet tabletki przeciwbólowe nie pomogły.Okazało się że ten ząb jest ukruszony i że zjada go od środka pruchnica i na dodatek mam zapalenie nerwu.Siedziałam na fotelu 20 min ale to dla mnie była cała wieczność.Lekarka musiała go rozwiercić i zatruć i to bez znieczulenia. A właśnie nie wiecie jak to jest ze znieczuleniem w ciąży?Bo byłam u niej przed samym zamknięciem i nawet nie zdążyłam o tym porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asica pisałam kilka postów wyżej ja miałm z kub jak chodziłam znieczulenie i nie tylko jedno a teraz obyło sie bez wiec ja mysle ze spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja dziś wybrałam się na małe zakupy i kupiłam sobie wkońcu spodnie tzn czarne rybaczki nawet fajne i to nie dla cieżarnych tylko takie normalne rozm 30 ale fajne bo pod brzuchem mozna je fajnie nosić...i zapłaciłam za nie 48 zł a za ciążowe to przynajmniej 100 trzeba dać:) A teraz coś mnie głowa boli, dawno nie bolała... Goba no niezła ta lekarka..mogła sie pochamować z takimi komentarzami, też bym się wkurzyła, gdyby ktoś takie uwagi na mój temat robił...polityka prorodzinna a jak trójka dzieci to zbrodnia??? nie rozumie tego, może babsko wcale swoich nie ma i ci dokuczyć chciało.... Ja zębów w ciąży leczonych nigdy nie miałam, więc nie wiem jak to jest....współczuje bólu... Malutka mi siara nie leci, o dziwo nawet mleko mi nie leci już a dopiero co we wrześniu przestałam karmić Kubusia... W poprzedniej ciąży też mi nie leciała, dopiero po porodzie się pojawiła... Niektórzy twierdzą ze jak nie leci to ze nie bedzie sie długo karmić a ja karmiłam półtora roku i pewnie bym jeszcze pociagnęła gdyby nie ciąża... A znajome którym siara leciała juz bardzo wczesnie konczyły karmić nawet po 3 tygodniach bo nie miały czym.... Justyna mnie kręgosłup też boli, dwa razy byłam już na masażu, a ta kość łonowa to już wogóle jak czasem sie odezwie to masakra...najgorzej jak sie leży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... ale chrzani się to kafe i tyle postów potem się robi... Asiaca - z tego co mi mówiła pani dentystka to są nawet specjalne znieczulenia dla ciężarnych więc sie dokłądnie dopytaj. co do siary to u mnie sucho... Goba - też bym złożyła skarge tylko czy to coś da ? :-o u mnie "idzie" 24 tydzien i brzuch ma 115 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja jestem już w 27 tc i żadnej siary nie mam. brzuszek też mam fajny i raczej z przodu. Rodzinka mówi, że jak tyłem stoję to wcale na ciężarną nie wyglądam ;) i fajnie ;) Waga rośnie spoko....7 kg do przodu od oczątku ciązy Buty i skarpetki nakładam sama i chioć nie jest lekko jak bez ciąży to jeszcze nie narzekam ;) Jedyne co mi doskwiera to te pieprzone hemoroidy :O Co do zębów to jak najbardziej trzeba je leczyć w czasie ciąży....a co do znieczulenia to Twój dentysta powienien wiedzieć co i jak. Podobno jakieś tam dla kobiet w ciąży podają. Goba - co za doktor! Pewnie, że na nią naskarż!! Co ją obchodzi ile Ty chcesz mieć dzieci??? Może ona prywatnie ma z tym problem jakiś??? ...no ale to jej nie usprawiedliwia!! Trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×