Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr T

Zrobimy sobie TEST!

Polecane posty

wiec robie ankiete, wyniki jutro do 12, zalezy ile osob napisze. chce sie o nas czegos dowiedziec:) Jelsi ktos ma robic jaja, niech sobie odpusci z postem... 1) ile macie lat 2) mezczyzna/kobieta 3)w pracy/ bezrobotna-y 4)kiedy stracilas dziewictwo (mezczyzna wiadomo o co chodzi:) 5)lubisz teraz ostro/romantycznie 6)zdradzasz/jestes wierny,a 7)czy partner wystarcza? 8)czy zawsze masz orgazm? 9)o czym marzysz w seksie?? do kobiet pytania 10) jaka nosisz bielizne zazwyczaj (kolor, rozmiar, typ) 11) czy sie golisz na dole (pasek, zero, cos innego?) 12) czy znasz swoje cialoi sie sama zabawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuńka
1. 25 2. kobita 3. bezrobotna 4. 17 lat 5. ostro i romantycznie 6. wierna 7. w zupełnosci 8. nie 9. ech.... zeby wieksza wage przywiazywal go gry wstepnej :) 10. czarna, biała 75 B 11. paseczek 12. Jasne ze tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsensu?? jako osoba drazaca ludzka psychike i dziwne jej zachowania, chce przygotowac odpowiedz o kafeteriuszach, czyli taki raport intymno, higienicznyy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1)27 2)mezczyzna 3)pracy 4)17 5)ostro 6)wierny 7)tak 8)tak 9)ogolnie ostry seks, czyli mowienie do partnerki, suko, dziwko, mocne klapsy, mocne ciagniecie za wlosy, czyli taki mocniejszy seks... i marze o trzech kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
1. 27 2. K 3. pracuję 4. 17 lat 5. zależy od nastroju, czasem tak, czasem tak 6. wierna 7. tak 8. nie 9. o dominującym facecie, który bierze mnie np. w windzie 10. beżową, czarną, raczej sportową na co dzień, rozmiar M (stanik 75B) 11. szeroki pasek 12. pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek szczęścia
1) 23 2) Kobieta 3) W pracy 4) 19 5) ostro 6) tak 7) tak 8) nie 9) 2m + Ja :P 10) Czarna, czerwona lub biala zawsze koronka rozmiar 80 C 11) zero 12) to pytanie retoryczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test jest szowinistyczny, robiony przez intelektualnego onanistę. Obiektywny to on nigdy nie będzie. Dlaczego pytania 10-12 skierowane są tylko do kobiet? Nie nosimy bielizny? Nie mamy włosów łonowych? może nigdy się nie zabawiamy? Dla mnie to zwykłe bajdurzenie erotomana, test robiony przez obleśnego faceta dla kobiet i dlatego nie będę brał w nim udziału. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) 18 2) mezczyzna 3)w pracy 4) 16 5) Ostro 6) Chetny do zdrady.. 7) Raczej tak 8) prawie zawsze 9) zeby za szybko nie dojsc i doprowadzic ja do orgazmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tutaj sie mylisz. staram sobie odpowiedziec jaki wplyw na nas, na zycie ma atrakcyjnosc kobiet. zastanawia mnie np. dlaczego widze na ulicy kobiety niezadbane, zniszczone, dlaczego one od zycia nicnie biora... polska, kraj katolicki, dlaczego przelamuje sie tabu z seksem, zobaczcie ze jeszcze pare lat kobiety nie golily sie, nie bylo na to mody czy tez np. ze zauwazcie ze mniej wiecej dziewictwo traci sie przed 18 tym rokiem zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_wredota_chinska
1) 18 lat 2) kobieta 3) jeszcze się uczę 4) 17 lat 5) romantycznie 6) jestem wierna :) 7) wystarcza 8) nie 9) nie chce niczego zmieniać 10) kolor- biały, fiolet, róż, srebrny, rozmiar 70B 11) najczęściej zero 12) nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety pewnie zadają sobie podobne pytania. Muchy i komary też drażnią moją psychikę, ale sobie je olewam. Trzeba było napisać, że test jest dla kobiet, a nie robić z tego "naukowe" bajdurzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja juz wnioski ma pewne, ale musi byc wiecej osob by mialo to rece i nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi brak siły na takich kretynów wiesz co teraz robi Mr T? reklamuje jakieś piece w tv markecie i snickersy a ty se myślisz, że jak sprowokujesz parę dziewczyn do odpowiedzi czy depilują sobie cipkę czy nie to poznasz prawdę o świecie i znajdziesz sens życia z bogiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, sprzedaje piece w tv :) przechodzimy do ankiety, a moze nie komentowac a podawac odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.
1) 18 lat 2) kobieta 3) bezrobotna, uczę się, 4) 17 lat, 5) i tak, i tak. 6) wierna. 7) tak, 8) nie zawsze, 9) no to zależy od mojego nastroju, ale przeważnie to dostaje.:) do kobiet pytania 10) klasyczne figi, bokserki damskie lub stringi, kolor nie ma znaczenia, rozmiar biustonosza B 75. 11) pasek. 12)jasne, że tak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w423423
1) ile macie lat - 27 2) mezczyzna/kobieta - K 3)w pracy/ bezrobotna-y - bezrobotna 4)kiedy stracilas dziewictwo (mezczyzna wiadomo o co chodzi - 16 lat 5)lubisz teraz ostro/romantycznie - ostro 6)zdradzasz/jestes wierny,a - wierna 7)czy partner wystarcza? - tak 8)czy zawsze masz orgazm? - prawie zawsze (tylko łechtaczkowy) 9)o czym marzysz w seksie?? - o ostrej dominacji i brutalności, prawie gwałcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w423423
aha, nie doczytalam 10) jaka nosisz bielizne zazwyczaj (kolor, rozmiar, typ) - czarna, duże zabudowane majty, najczęściej satyna + koronka, nienawidzę stringów 11) czy sie golisz na dole (pasek, zero, cos innego?) - na zero 12) czy znasz swoje cialoi sie sama zabawiasz? - tak, codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) 26 2) kobieta 3)w pracy 4)22 5)zalezy od partnera czasem ostro czasem romantycznie z przewaga na romantyzm 6)zdradzilam i nigdy wiecej 7)tak 8)nie 9)zeby bylo dobrze mi i partnerowi - zawsze 10) kolor rozny 80 D 11) zero, czasem pasek 12) oczywiscie ze tak :) Dziekuje za uwage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO CO chcesz się czegoś
dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.22 2.kobieta 3.bezrobotna 4.20 5. i tak i tak 6.wierna 7.tak 8.nie 9.żeby była dłuższa gra wstępna 10.stringi,figi,75 B czerwony,czarny,biały 11.nie golę 12.tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce w koncu konkretnie podsumowac kobiety i nas ciagle majacych malo facetow:) ogolnie bede takie testy robil czesto i zbieral informacje, jakw koncu da to jakis ciekawy wynik, dzieki ktoremu cos sie dowiemy... hm.. ale co:) to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_123
1. 18 2. kobieta 3. uczennica :P 4. miesiac przed 16 5. ostro 6. jestem wierna 7. nie 8. nie 9. żeby w końcu dostać ten cholerny orgazm !. 10. koronkowa, stringi, 75b 11. tak. Pasek lub zero. 12. zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do wpisow, ja jutro tu jestem:) tylko niech ktos podnosi ten temat milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveeelyynn
1.20 2.K 3.bezrobotna 4.15 5.ostro 6.wierna... 7.średnio 8.prawie zawsze 9.żeby podczas seksu pratner nie szanował mnie. 10.najczesciej czarna, stringi. R:75E/F (mały obwód duża miseczka) 11. zero. 12. oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×