Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaska025

prezent dla chlopaka

Polecane posty

Gość kaska025

hej nidlugo moj chlopak konczy 33 lata co mu kupic na urodziny ?? macie jakies fajne pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska025
hejjj.. prosze o pomoc.......nikt nie ma zadnych pomslow?????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafunduj mu trójkąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska025
on jest raczej spokojny.. nie pije nie pali nie chodzi na imprezy.. chce kupic cos smiesznego.. zeby sie ucieszyl.. nie macie zadnych pomyslow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łańcuch na szyję, bransoletka jesli lubi biżuterię, zestaw ozdobnych kieliszków plus literatki, kosmetyki, skórzany, ładny pasek do spodni, kalendarz z kobietami toples ale to jako ewentualny jako dodatek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska025
heh.. ale mnie moze miec codziennie :D to moze kupie cos tadnego dla siebie zeby mogl to ze mna zedrzec??? hahahah :D a tak serio to widzialam w jednym sklepie taki fajny rozowy budzik i na nim jest zdjecie takiego prosiaczka malego.. i jak budzi to ten prosiak tak chrzaka.. hahah ten sam budzik jest z kogutem i krowa.. tylko ja chcialam ten z prosiaczkiem bo czasem mowie na niego ze jest moim prosiaczkiem.. i w ogole mamy jakies szczegolne powiazanie z prosiakami hahahah :D co o tym sadzicie??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona 24
Ja sądzę, że jest za stary na taki prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leutscher
Też mysle ze jest za stary..no chyba ze taki smieszny dodatek do głownego prezentu.. faceci lubia gadzety..wiec moze pojdz w tym kierunku.No wiesz..wszytko zalezy od tego za ile chcesz kupic mu prezent ale moze IPod albo IPhone..z takiego prezentu pewnie by sie ucieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rzucać się
ja myślę że ci co twierdzą że jest za stary to są starzy i zmanierowani. w w bardzo negatywnym sensie mi by się taki budzik podobał. co innego gdyby chciała mu kupić torbę na ramie w różowe prosiaczki, ale litości co jest nieodpowiedniego w budziku? może trumnę mu kupić? na to się nigdy nie jest za starym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona 24
nie rzucać się - budzik - ok, ale na litość boską, nie w prosiaki, taki prezent to ewentualnie na 18 - stkę możesz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×