Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czakalaka

Pszczyna Ćwiklice-Dworek pod jemiołą......

Polecane posty

Afrykanera licze na twoja pomoc.Jak bys widziala ta sale w kolorach czerwono, bialym , zlotawym? ja widzialam ta sale raz przez 5min, poniewaz jestem za granica. Mozesz mi polecic jakis zespol , albo dj?jak to dla ciebie nie problem to prosze o pomoc. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam W Ćwiklicach byłem 2 razy - oczywiście w pracy więc patrzyłem ,,zimnym zawodowym okiem" wystrój ok - jedzonko b.dobre i dużo - otoczenie nie najgorsze -salę ze spokojnym sumieniem mogę polecić pozdrawiam i życzę powodzenia a co do zespołów Impuls złote struny sami swoi 2 grants atlantis caro dj Tomasz Kargol Jack Band wszystkiego dobrego Studio Foto-Video PIXEL Krzysztof Mechel 502907710 www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawiak (już od zawsze)
Złe mam skojarzenia z tym miasteczkiem. Dworek Pod jemiołą lubię, ale zarówno jeśli chodzi o Pszczynę jak i jej mieszkańców raczej nie mam żadnych pozytywnych skojarzeń. Myślę, że nie tylko ja i jest takich ludzi znacznie więcej. Dlatego choć piękne i malownicze raczej odradzam i raczej radziłbym omijać z daleka. Obecnie mieszkam w Warszawie i ciesze się, że stamtąd uciekłem, bo chociaż na pierwszy rzut oka jest to bardzo piękna, gościnna i malownicza okolica, przy bliższym jej poznaniu jest to jedno wielkie, cuchnące szambo, pełne obłudy, fałszu i zakłamania, a ludzkie relacje są budowane na bazie krzywdy innych. Polecam zwiedzić, zobaczyć, poznać historię i wrócić na swoje, może nie tak malownicze, ale na pewno bardziej przychylne i dbające o swoich mieszkańców "śmieci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketia
szczerze nie POLECAM...po ostatnim doświadczeniu ,mam dosc...nic nie doprawione ,letnie,mieso wysuszone,ach dramat...a i tak za najmniejsze cudo wydra od was kazda złotowke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkagość
Byłem tam na weselu jako gość.Totalna porażka. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
Byłem tam na kilku imprezach -każda była do bani. Nie moje klimaty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćie wesela
czesto bywamy tam na imprezach ...ale po ostatniej żallllllllllllllll......nawet juz obrusy wymiete i serwetki z bardzo widocznymi plamami....dziekuje juz nie korzystamy ztego lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam tam na weselu jako gość.Bardzo jestem tym lokalem rozczarowana. Stanowczo odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjadłam tam obiad i po tym wydarzeniu już nigdy nie przekrocze progu tej "restauracji". Odgrzewane, stare, przypalone, ociekajace tłuszczem jedzenie - DRAMAT!!! Ceny jak w dobrej restauracji, jedzenie gorsze niż w budce pod dworcem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja organizowałam wesele syna 6 lat temu ,kiedy byli jeszcze poprzedni własciciele,i było wspaniale,gospodarze uczciwi ,obsługa przemiła i zdyscyplinowana,po prostu rewelacja ,natomiast byłam tam w zeszłym miesiacu na weselu,była to masakra ,gdyz zmienił sie własciciel,nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja organizowałam tam swoje wesele kilka miesięcy temu i nie mogę się do niczego przyczepić! Jedzenie pyszne i bardzo dużo, z właścicielami można się bez problemu dogadać i są otwarci na wszystkie propozycje no i najważniejsze, że po weseleu też udało się wszystko tak porozliczać, jak się umawialiśmy przed imprezą, zatem POLECAM Dworek pod Jemioła z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragedia zamówienie niezgodne z oczekiwaniami czas realizacji zamówienia powyżej 2 godzin zbyt mało kelnerów jednym słowem mówiąc obiad w tym miejscu powoduje wielki stres i niesmak nie polecam nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dworek Pod Jemioła... Miałam okazje tam być i niestety po 1,5 godz czekania dopiero uraczyliśmy swój obiad. Wiec jeśli ktoś ma za dużo czasu to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał2018
Witam wszystkich, w przyszłym roku zamierzam organizować wesele, Dworek pod Jemiołą jest jedną z opcji na to wydarzenie, był ktoś może ostatnimi czasy na takiej imprezce ? Jak wrażenia ? Bardzo proszę o opinie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIKLICZANKA
Byłam tam raz na stypie i raz na weselu. To prawda co piszą powyżej, że odbywają się dwie imprezy jednocześnie (jak byłam na weselu to obok był czyjś jubileusz), ale wejścia są osobne więc nie ma problemu. Goście raczej się nie pomieszają, choć przyznam że ja przez pomyłkę wsiadłam do auta kierowcy z drugiej imprezy. No cóż :D daleko nie miał, bo jestem z Ćwiklic :D. Jedzenie OK, sala ładna, obejście ładne, parking sensownych rozmiarów i prosty dojazd. Krótko mówiąc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, organizowałam tam swoje wesele. Drugi raz bym tego nie zrobiła. Sala ma dobre pierwsze wrażenie, ale po bliższym przyjrzeniu się widać mankamenty... brudne poobijane ściany, drzwi.. klimatyzacja szkoda gadać, nie daje rady. W razie awarii brak alternatywy i trzeba siedzieć w upale... Jedzenie ogólnie dobre, sala jest duża, jasna duży plus, ale myślę że można znaleźć coś lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×